Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

brzmi groźnie, ale mam nadzieję, ze to tylko kosmetyka?

auć mam nadzieję że to nic poważnego

całe szczęście nic groźnego :) zrobiła mu się wielka gula w miejscu blizny, którą różni lekarze różnie interpretowali (po wyczyszczeniu okazało się, że to były 3 ogromne kaszaki). Mój mąż ostatnio ją naruszył i zaczęła krwawić, więc lekarz postanowił to usunąć. Ma jeden szew, w poniedziałek do kontroli, a w następny poniedziałek na zdjęcie szwu. Generalnie dobrze, że to usunął, bo miał problemy z czesaniem, jak również z obcinaniem włosów, bo gula miała wymiary 2x2 cm i odstawała od skóry na 1 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia zdrowka dla meża niech mu się szybko i ładnie wszystko goi.Przeważnie facecie maja wielkie opory do chodzenia po lekarzach (zresztą w sumie nie tylko oni;)) wiec dobrze że to się tak skończyło.

Pamietam ze na elewacji masz tynk Ceresitu (zadowolona jestes z ocieplenia?)

.Czy całe ocieplenie robiłąs tym systemem?Chodzi mi o klej do przyklejania styropianu-pamietasz ktorym kleiliscie?Nie wiedze na fotkach czy kołkowaliscie dodatkowo styro.Chce u siebie położyc grafitowy styropian i nie wiem który klej bedzie dobru aby go ttrzymał (najlepiej bez kołków) Myślałam roboć wszystko systemem Kabe tylko nie moge nigdzie znależc info czy ich kleje Kombi sa napewno dobre.Zastanawiam sie wiec nad Ceresitem lub Weberem.

Może dziewczyny tutaj zagladajace tez kleily grafitowy styropian i powiedza ktory system u nich sie sprawdzil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :D

 

weekend spędziliśmy na spacerach nad Wisłą oraz grillowaniu ze znajomymi :D Było super.

Niestety M wdał się stan zapalny po usuwaniu kaszaków :( W weekend spuchło mu pół czoła i dzisiaj lekarz przepisał mu antybiotyk. Kuźwa, dlaczego nie zrobił tego od razu ? :mad: Powinien od razu mu go przepisać, bo kaszaki były naruszone i na pewno dostały się tam bakterie. No nic, najważniejsze, że już wiemy na czym stoimy i leczenie się zaczęło.

 

A z przyjemniejszych rzeczy, to w piątek przed zabiegiem chirurgicznym M odebrał swój nowy samochód służbowy - jest suuuuupeeeer !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia zdrowka dla meża niech mu się szybko i ładnie wszystko goi.Przeważnie facecie maja wielkie opory do chodzenia po lekarzach (zresztą w sumie nie tylko oni;)) wiec dobrze że to się tak skończyło.

Pamietam ze na elewacji masz tynk Ceresitu (zadowolona jestes z ocieplenia?)

.Czy całe ocieplenie robiłąs tym systemem?Chodzi mi o klej do przyklejania styropianu-pamietasz ktorym kleiliscie?Nie wiedze na fotkach czy kołkowaliscie dodatkowo styro.Chce u siebie położyc grafitowy styropian i nie wiem który klej bedzie dobru aby go ttrzymał (najlepiej bez kołków) Myślałam roboć wszystko systemem Kabe tylko nie moge nigdzie znależc info czy ich kleje Kombi sa napewno dobre.Zastanawiam sie wiec nad Ceresitem lub Weberem.

Może dziewczyny tutaj zagladajace tez kleily grafitowy styropian i powiedza ktory system u nich sie sprawdzil .

Kaka, na elewacji mam jakiś tynk (którego nazwy teraz nie pamiętam), ale ponieważ wyszedł kanarkowy, to został przemalowany farbą elewacyjną Ceresitu. Z farby jestem bardzo zadowolona, bo naprawdę super pokryła ten okropny żółty kolor.

 

Styropian był klejony i kołokowany. Jakim klejem, nie pamiętam, bo kupował go mój wykonawca. Jutro będę na budowie, to może jak został jakiś worek, to spiszę nazwę kleju. Nazwy tynku nie będę podawać, bo niestety wzornik kolorów nie ma nic wspólnego z tym co się dostaje (chyba, że ja miałam pecha, to firmy, która dobierała kolor i go mieszała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...