Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No kochana bryka jak ta lala - pożyczaj jak najczęściej :)

 

No i zdrówka dla M

mam taki zamiar, zresztą M nie widzi przeszkód, abym sobie pożyczała. Samochód jest naprawdę zarąbisty i zupełnie inny od 407, którą M miał wcześniej

 

M ma spuchnięte pół twarzy, opuchlizna zajęła mu pół czoła i nachodzi na oko od strony nosa. Trochę swoim wyglądem przypomina mi tego pana po lewej na górze ze Star Trecka :lol2:

 

http://www.firm.warszawa.pl/wp-content/uploads/2009/05/star-trek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to współczuję

 

 

A dziewczynki Taty się nie boją? Moja córa gdy Tata miał opatrunek na oku, bardzo się na niego boczyła i chyłkiem przemykała :cool:

nie, nawet się nie boją. całe szczęście nie ma żadnego opatrunku na głowie. Przykłada sobie teraz tylko zimną gazę na opuchliznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa bryczka i na dodatek służbowa to najlepszy samochód na świecie :)

Szkoda, że ja nie mam żadnego służbowego autka...

 

I zdrówka dla pierwszego małżonka :)

 

 

Kakusku ja styropian kleiłam bez kołkowania i to grubości 20cm, a kupowałam albo Tytan, albo cersanit taki jak pianka z pistoletu kleili... Nie odkleisz jak zaschie... , ale dłużej się robi...

Dziś nie wiem czy jeszcze raz kleiłabym tym klejem... wyszło ponad 1000zł drożej od zwykłego takiego, i moi majstrowie robili to dłużej i pierwszy raz tym klejem...

W sumie nie dziwię się, że ludzie tego kleju nie stosują, bo wychodzi dużo drożej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika o tym styropianie czytałam a zeby było śmieszniej reklamuja że duzo szybciej sie z nim pracuje :-) Pewnie ekipa ktora ciagle uzywa tego kleju da sobie rade i faktycznie szybciej bedzie im sie kleilo ale moj wykonawca nigdy go nie uzywal wiec nie chce by na moim domu robil testy :-) On doradza zeby po prostu wizasc klej z worka ale jakis lepszy (tylko ktory jest lepszy?hihihi) Tak sobie mysle ze moze wezme po prostu klej ktory uzywa sie do siatki bo na pewno jest mocniejszy i powienien utrzymac ten grafitowy styro (na kolkowanie zdecyduje sie jedynie na naroznikach )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lidka, schody wyszły super.

kiedy wpadacie na kawe do mnie ? juz wrocilismy wiec mozemy sie umowic, chetnie na jakies przedpoludnie.

 

zadowolona jestes z panów od ogrodzenia?

Sylwia, dziękuję bardzo :D

 

jak będę miała chwilkę, to się odezwę i umówimy się na spotkanie

 

panowie od ogrodzenia na razie zrobili mi fundamenty pod ogrodzenie - z tego etapu jestem jak na razie zadowolona. Jak będę mieć kasę, to polecimy z resztą ogrodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...