Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

Dzień dobry :)

:bye:

 

Córci gratuluję :)

Okien współczuję... dobrze, że mam tylko 13... Ufff jak dobrze...

Aaaa i moje jakoś specjalnie nie były usyfione... umyłam w pół dnia... no może w jeden dzień, ale nie aż tyle dni co wy tu piszecie.....

Arnika, dziękuję :D

to rzeczywiście bardzo szybko umyłaś okna :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak sie wystraszyłam mycia tych okien ze zaczełam liczyc swoje ;) U nas tylko parter do mycia bo gora to wiekszosc dachowych.Lidzia a przykrywaliscie okna folia podczas ocieplania domku?Moze wtedy byłoby z nimi mniej tej dłubaniny z kropeczkami.

ja nie mam dachowych okien, oprócz tych dwóch na strychu, może wtedy szybciej by mi szło :rolleyes:

 

miałam oczywiście zabezpieczane okna foliami, ale to i tak nie zmienia faktu, że są pobrudzone. Muszę wezwać moich panów malarzy, którzy malowali wewnątrz agregatem, bo tak mi uświnione ramy okien, że nie mogę ich doszorować :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:

Matko, piszcie mi tu szybko co trzeba robić, żeby tego nie robić. To wszystko przede mną

 

Przypilnowac, zeby dobrze zamaskowali tasma i to porzadna, a nie taka, ktora sie albo odklei albo wleje sie farba pod nia, albo z kolei tak sie przyklei, ze potem sciaga sie ja z kawalkiem sciany (trzeba ja zdjac w odpowiednim czasie). Niestety maskowanie to u nas temat traktowany ozieble, a to podstawa sukcesu kazdego malarza. ;)

 

Małgoś ale żyletka to z kolei ramy pokaleczy:(

 

No co Ty powiesz, przez ostatni tydzien skrobalam zyletka ramy u klientow, to tez trzeba umiec robic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia wołaj Małgoś na skrobanie:lol2:

 

:p

 

Malgos, co to za taśma, ma jakąś nazwę?

Jak będę wiedziała co, to bedę wymagać

 

Tasma maskujaca to tasma maskujaca, tylko bron Boze ta z casto niebieska - bardzo slabo sie klei, wiec nadaje sie na sciany, ale nie na ramy. Grzebki uzywaja jeszcze tanszej takiej bialej, trzyma sie jak na... wiesz czym. :D My uzywamy takiej bialej, ale ze sklepu z farbami, nazywa sie master czy jakos tak. Nie jest najtansza, ale nie zabija cena - rolka chyba cos 8 zl, ale ta rolka jest znacznie mniejsza niz niebieski delfin z casto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty powiesz, przez ostatni tydzien skrobalam zyletka ramy u klientow, to tez trzeba umiec robic. ;)

Wiesz, ja mogę skrobać żyletką, ale mam okna w okleinie drewnopodobnej i troszku trudno nią operować w zagłębieniach :(

 

ja się przestałam przejmować, bo skoro panowie nie potrafią zabezpieczyć okien, to niech je teraz myją. Obiecali, że wszystko po sobie posprzątają i że będzie czysto, więc niech spełnią swoje obietnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka, gratulacje dla I. Mama dumna nieslychanie :) Super. rosnie wam geniusz :)

mycie okien to jakas masakra, zwlaszcza z karteczke przyklejonych, mysle ze na pozniej nie powinnas miec problemow ze znalezieniem pomocy.

Dzieki za bloczki, powiedz jak sie rozliczymy. Dzis mam spore zamieszanie u siebie, ale moze jutro lub po jutrze wpadlabys do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Lidszu ale u Ciebie zmiany już się wykańczasz i dosłownie i w prznośni!

poprostu strasznie długo nie zaglądałam na forum bo potem mam strasznego doła że ja jeszcze nie mogę si ebudować, wykańczać i wogóle,

nawet tych 18-tu okien myć a niewiesz jak bym chciała!

A tak na poważnie to współczucia tyle okien wyszorować - tak średnio 2 -3 razy do roku -ło matko.......

Popatrzyłam sobie na Twoje wnętrza wygląda to wszystko super,

podobają mi isę bardzo schody - powiedz mi jak masz zagospodarowane miejsce pod schodami??

i wogóle jakich gabarytów jest miejsce poświęcone na schody.

Bo ja w mojej wyobraźni to już mabluje mój w myślach wybudowany domek:)

Pozdrawiam

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...