Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taaaa, tylko u was jednak to będzie prawie na gotowo, a u nas trochę na partyzancko. Ale nic to, i tak super :-)

dobrze, że napisałeś prawie :lol2:

 

do ideału nam daleko, ale z nikim licytować się nie będę. Najważniejsze w domu są łazienka i kuchnia, reszta może się dorobić później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Opinie o hotelu są tak pozytywne, że aż korci :yes:

 

Ale Ci zazdroszczę*tych wakacji kilka razy w roku. Też tak chcęęęę!!! Szkoda że jestem taki "żyd" i mi szkoda teraz w trakcie wykańczania kasy na takie rozrywki. Bo hotel świetny, ale i do tanich nie należy (chociaż patrząc na jego oceny to względna sprawa). Muszę*się też*przyzyczaić, że trzeba zacząć dopłacać za dziecko (do tej pory nie trzeba było)

ehhh, straszną mam chrapkę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś last minute będą, to wtedy zawsze taniej jest. Chociaż czytałam dzisiaj w internecie, że ludzie rezygnują z wakacji nad polskim morzem ze względu na pogodę, więc i last minute może za bardzo nie być, ponieważ wbrew pozorom, to wakacje zagraniczne nie są dużo droższe od tych polskich.

 

A wyjeżdżamy dzięki mojemu mężowi, bo on uważa, że odpoczynek nam się należy, a do domu zawsze będzie można coś kupić później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Opinie o hotelu są tak pozytywne, że aż korci :yes:

 

Ale Ci zazdroszczę*tych wakacji kilka razy w roku. Też tak chcęęęę!!! Szkoda że jestem taki "żyd" i mi szkoda teraz w trakcie wykańczania kasy na takie rozrywki. Bo hotel świetny, ale i do tanich nie należy (chociaż patrząc na jego oceny to względna sprawa). Muszę*się też*przyzyczaić, że trzeba zacząć dopłacać za dziecko (do tej pory nie trzeba było)

ehhh, straszną mam chrapkę :rolleyes:

 

Monsabia, zgrzytać zębami to zaczyna się naprawdę dopiero wtedy, kiedy się okazuje że coraz więcej hoteli czy pensjonatów każe ci płacić za dziecko 100 proc., albo daje góra 20 proc zniżki. W tym roku po raz ostatni, i to już nieco na "krzywy ryjek" korzystaliśmy zima w Austrii z dziecinnej zniżki na karnet, ale w następnym sezonie dla mojej córki już będzie cena junior, czyli właśnie minus 20 proc. I dopiero wtedy zaczyna boleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff jakoś poszło i pierwsza łopata wbita!!!!!

 

Żebyście wiedzieli jak ja się cieszę:):):) po prawie dwóch latach rozpoczynamy budowę:):):)

 

Wieczorkiem wstawię zdjęcia i dzień po dniu będę informowała o postępach.

OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!!

 

pamiętam jak ja się cieszyłam, kiedy budowa w końcu ruszyła :D

 

z niecierpliwością czekam na fotorelację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsabia, zgrzytać zębami to zaczyna się naprawdę dopiero wtedy, kiedy się okazuje że coraz więcej hoteli czy pensjonatów każe ci płacić za dziecko 100 proc., albo daje góra 20 proc zniżki. W tym roku po raz ostatni, i to już nieco na "krzywy ryjek" korzystaliśmy zima w Austrii z dziecinnej zniżki na karnet, ale w następnym sezonie dla mojej córki już będzie cena junior, czyli właśnie minus 20 proc. I dopiero wtedy zaczyna boleć...

My już zarezerwowaliśmy kurs nauki jazdy na nartach na styczeń we Włoszech dla dziewczynek - całe szczęście karnety dla nich będziemy mieć za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódki gratulacje to teraz zacznie Wam się huśtawka od euforii po totalne zniechęcenie ale więcej euforii jednak Was czeka a zamieszkanie we własnym domku bezcenne:)

przy budowie to ja miałam właściwie tylko euforię, przy wykończeniówce właściwie cały czas depresję, że to się tak wlecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...