Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

schody Barranku mam ale betonowe bo wiedziałam że na drewniane samonośne to w życiu nie zarobię:lol2: a te w akcie desperacji zawsze małż może płytkami obłożyć;) ale ciiiiiiii sponsor się znalazł to będą drewniane stopnie:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

schody Barranku mam ale betonowe bo wiedziałam że na drewniane samonośne to w życiu nie zarobię:lol2: a te w akcie desperacji zawsze małż może płytkami obłożyć;) ale ciiiiiiii sponsor się znalazł to będą drewniane stopnie:rotfl:

 

Nie będę się tu dalej licytować, bo Lidka pogrążona w wykonczeniowej depresji, nie możemy jej denerwować :-).... Ale fakt, jak już to wszystko nabiera kształtów, to już by się chciało żeby od razu i jak najwięcej. A tu dups... Na przyklad jak już się wygeneruje kasa na schody i je zamówimy, to i tak będą po szesciu tygodniach... Drzwi wewnętrzne tak samo. A chciałoby się od razu, już, natychmiast! Zamiast tego ćwiczenie z cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się tu dalej licytować, bo Lidka pogrążona w wykonczeniowej depresji, nie możemy jej denerwować :-).... Ale fakt, jak już to wszystko nabiera kształtów, to już by się chciało żeby od razu i jak najwięcej. A tu dups... Na przyklad jak już się wygeneruje kasa na schody i je zamówimy, to i tak będą po szesciu tygodniach... Drzwi wewnętrzne tak samo. A chciałoby się od razu, już, natychmiast! Zamiast tego ćwiczenie z cierpliwości...

no tak źle ze mną to jeszcze nie jest :p deprechę zaliczałam zimą, kiedy łazienki się robiły i robiły i się skończyć nie mogły. Teraz już mi lepiej, bo widzę światełko w tunelu. Wkurzałam się o drzwi, bo zamawiałam je w marcu, a dopiero teraz się montują. Opóźnienie z naszej winy, bo przez ponad miesiąc czekaliśmy na ostatnią transzę kredytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już zarezerwowaliśmy kurs nauki jazdy na nartach na styczeń we Włoszech dla dziewczynek - całe szczęście karnety dla nich będziemy mieć za free

 

Uwielbiam narty we Włoszech. Dolomity my love. No i włoszczyzna na każdym kroku (lody, pizza, pasty, i moje ukochane grzyby leśne którymi się zawsze objadam, prosto z żeliwnej patelni)

Kurczę, chyba trzeba jednak zarezerwować ten wyjazd bo tylko jedno mi w głowie

 

Jak ten obóz/kurs/ferie będzie fajny to zapamiętaj namiary. Lubię polecone i sprawdzone rzeczy :yes:

 

Barranki - no to fakt, i ja na razie mam 1 pociechę. Przy dwójce, a co dopiero trójce to dopiero jest hardcore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Barranki - no to fakt, i ja na razie mam 1 pociechę. Przy dwójce, a co dopiero trójce to dopiero jest hardcore!

 

Jedno, jak słodko i tanio :-). Monsabia, my jako klasyczna patchwork family z trójką. Wlaśnie przez wzgląd na wykańczanie domu i ceny zrezygnowaliśmy w tym roku z Chorwacji, bo wypadało zdecydowanie za drogo i smykamy do naszej ukochanej Austrii, która dla odmiany jest latem niedroga, a biorąc pod uwagę warunki, za które płacimy, wręcz tania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno, jak słodko i tanio :-). Monsabia, my jako klasyczna patchwork family z trójką. Wlaśnie przez wzgląd na wykańczanie domu i ceny zrezygnowaliśmy w tym roku z Chorwacji, bo wypadało zdecydowanie za drogo i smykamy do naszej ukochanej Austrii, która dla odmiany jest latem niedroga, a biorąc pod uwagę warunki, za które płacimy, wręcz tania...

 

:lol2:

słodko i tanio - zapamiętam to sobie :D

Jak się*można domyśleć, poproszę Cie zaraz o namiar.

Możesz też mi napisać (na priv?) jak z tymi cenami i ogólnie w skrócie co i jak, jeśli to nie problem oczywiście :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten obóz/kurs/ferie będzie fajny to zapamiętaj namiary. Lubię polecone i sprawdzone rzeczy :yes:

ja też uwielbiam Dolomity i tylko tam jeździmy na narty.

 

A namiar na szkółkę narciarską jest sprawdzony i polecany. Wypróbowaliśmy go w tym roku i jedziemy w przyszłym. Szkółka jest polska, ale co fajniejsze, to przyjmują dzieci, które jeszcze nigdy nie jeździły na nartach. Inne polskie szkółki, które są obecne we Włoszech przyjmują tylko jeżdżące dzieci. Co prawda Kronplatz nie jest moją ulubioną włoską doliną, bo raczej czuję się tam jak w Austrii niż Włoszech, jednak czego się nie robi dla dzieci ;) Jeszcze może 1-2 sezony z nimi, a potem będziemy sami jeździć do naszej ulubionej Alta Badii, skąd można wyskoczyć do każdej innej doliny na nartach.

 

A nasza szkółka to Dimbo http://dimbo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia no ale mów mów o drzwiach:)

jestem w tej chwili u rodziców w domu i zaraz śmigam po zołzeliny do przedszkola. Jak odjeżdżałam, to panowie zaczynali skręcać ościeżnice. Mam być u nich koło 19, więc mam nadzieję, że przynajmniej jedne drzwi będą wisieć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, nie załamuj mnie!

Ja myśłałam że pan Zbyszek się mi do powiedzmy września-października uwinie.

A jeszcze nie ruszył :o

A kiedy rusza ?

 

u mnie się trochę przeciągało, bo czekaliśmy na płytki i mozaikę, więc wspominam ten okres jako ciągłe czekanie na coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy rusza ?

 

u mnie się trochę przeciągało, bo czekaliśmy na płytki i mozaikę, więc wspominam ten okres jako ciągłe czekanie na coś.

 

ma zacząć na dniach. Jak dzwonił do mnie jakiś*czas temu to wspominał o pierwszej połowie lipca, bliżej początku. Nie mam ciśnienia na już, więc spokojnie czekam.

Płytki zamówione, większość ma być w tym tygodniu jeszcze, część*już*jest. 2 łazienki, jedna 6,5 druga 9m2, nieskomplikowane. Mam nadzieję że w góra 3 miesiące się uwinie. Wiem że łazienka to nie kotłownia, ale skoro z kotłownią zeszło 3 dni ...

Mam się nie łudzić?

 

Dzięki za namiar na szkółkę!!!!

Forum jest nieocenione.

Idealnie jak dla nas. Lil dopiero wejdzie w narty. Zamierzamy ją już w tym sezonie wpiąć, będzie miała 2 lata i ok 8 miesięcy. Myślę że już czas. Ona tak pieje jak widzi narty, nawet na bagażnik samochodowy woła naaaatiii!!! i staje w rozkroku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zainteresowany ? :rolleyes:

 

drzwi są piękne, nie spodziewałam się, że będą tak super wyglądać, bo jak je zamawiałam, to nie widziałam ich na żywo.

 

tak wyglądają drzwi do łazienek i garderób

 

http://img198.imageshack.us/img198/5025/imgp9692.jpg

 

a tak do pokoi

 

http://img804.imageshack.us/img804/4387/imgp9695.jpg

 

tutaj zamontowane opaski do łazienki dziewczynek i naszej

 

http://img829.imageshack.us/img829/7391/imgp9697.jpg

 

http://img812.imageshack.us/img812/9485/imgp9698v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...