Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Suuuuuuuuuuper. :)

Lidszu, wiedziałam, że pięknie musi być... ale, że tak fantastycznie to nawet sobie nie wyobrażałam :yes:

Lidszu, suuuuper :cool: masz jakąś fotkę ze zbliżeniem na uchywyty?

Oooo wiedziałam kiedy zajrzeć :D. Faktycznie słoje super się schodzą ... i tak pięknie połyskuje ... echhhhhhhhhhhh

dzięki dziewczyny. cieszę się, że wam się podoba :D Mam nadzieję, że jak staną już wszystkie szafki, to efekt będzie jeszcze lepszy :D

 

Elena, nie mam zbliżenia na uchwyty, ale jeśli chcesz, to mogę zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko co podoba mi się i co bym chciał mieć w kuchni: białe lakierowane fronty, palisander,czarny granit i wyspa, efekt końcowy musi być boski bo już jest cudnie:D

 

Ach ten palisander, chyba zostanie moją miłością nie spełnioną jednak:cry:

 

edit.

Lidzia jak możesz napisz na priv ile wyniosła cię kuchnia.

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu zapowiada się cudnie. Ja mam fioła na punkcie palisandru więc pewnie nie jestem obiektywna ale co tam. :lol2:

 

nie mogę się doczekać na efekt końcowy. pewnie powali. :yes:

Efi, dzięki :D

ja też nie mogę się doczekać na efekt końcowy. W przyszłym tygodniu mają dojść sprzęty AGD, więc myślę, że efekt będzie jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgladam i się zachwycam, a jako, że chcę zadać pytanie to musze się ujawnić.

 

Czy możesz podac wymiary wyspy?

Witaj Bdan :D

 

zapraszam do częstszego komentowania, a nie tylko do podglądania :D

 

wymiary wyspy to 120x75. Do tej 75 cm części będzie jeszcze doklejony barek , który będzie miał 35 cm i będzie wyższy od wyspy o 30 cm. Będzie to barek na szybkie śniadania, a jednocześnie będzie zasłaniał gary stojące na wyspie od strony jadalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko co podoba mi się i co bym chciał mieć w kuchni: białe lakierowane fronty, palisander,czarny granit i wyspa, efekt końcowy musi być boski bo już jest cudnie:D

 

Ach ten palisander, chyba zostanie moją miłością nie spełnioną jednak:cry:

 

edit.

Lidzia jak możesz napisz na priv ile wyniosła cię kuchnia.

Marta, a może jednak uda się jakoś spełnić marzenie o palisandrze. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...