Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

:yes:

 

No właśnie... ale mój M się nie chce zgodzić (i pewnie ma rację), bo dom bardzo straci na urodzie.... a on raczej estetą jest niż człowiekiem praktycznym. Drewniany tarasik... mniam mniam dla stópek - też planuję

jeżeli M się upiera, a dodatkowo wam się podoba drewniana elewacja, to ją róbcie :)

rzeczywiście na Południowym jest ona bardzo ładna i dom pewnie straciłby na charakterze bez niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mniam Lidziunia fajnie będzie poodbijać Ci paluszki:lol2: ja za palisandrem bo super będzie wyglądać w wysokiej zabudowie zrobi ładną ramkę wkoło:) a co do różnicy poziomów to jak nie walnęło Cię po oczach od razu znaczy że może być;) mnie pan od kuchni z lekka przeklął za moje dążenie do symetrii:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś a ja lubię;) jak mi jeden pan od kuchni projekt wyrysował że każda wisząca szafka była innej wielkości i porozrzucane bez ładu i składu to aż mnie zęby zabolały jak to zobaczyłam:lol2: a potem przez godzinę siedział na lapciu i przestawiał szafki i zmieniał wymiary i tak dalej ;) a potem chyba z zemsty taką cenę mi wywalił że cały dzień rechotałam jak nawalona żaba co sobie cenę przypomniałam:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam Lidziunia fajnie będzie poodbijać Ci paluszki:lol2: ja za palisandrem bo super będzie wyglądać w wysokiej zabudowie zrobi ładną ramkę wkoło:) a co do różnicy poziomów to jak nie walnęło Cię po oczach od razu znaczy że może być;) mnie pan od kuchni z lekka przeklął za moje dążenie do symetrii:rotfl:

trzy razy czytałam i cały czas mi wychodziło : poobijać i nie wiedziałam o co ci chodzi :rotfl: w końcu za czwartym razem moim oczom ukazało się d i załapałam ;) :lol2:

 

7:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu- piękna kuchnia, ja głosuję na białe cokoły

ramka palisandrowa leci do podłogi, więc co miało być oddzielone oddzielone zostało :)

a cokół z palisandru chyba za ciężko będzie wyglądał...

Irma, usłyszeć z twoich ust, że moja kuchnia jest piękna, to wielki zaszczyt :D

 

7:2 w taki razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej... nie bez powodu pytałam się o te cokoły...;):D Absolutnie białe!!! Ale przy ściance z ramą palisandrową konsekwentnie dałabym palisander (żeby zamknąć ramę;))Buziaki zostawiam.:)

Jeśli jestem nie w czasie i w temacie, to bardzo przepraszam, ale już gorąc wakacyjny na mnie działa;):).

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lidziu!;)

 

Piękną będziesz miała kuchnię! :yes::cool:

Co do cokołu wokół wysokiej zabudowy, to głosuję tak jak Irma - zdecydowanie biały -)

 

P.S.

Nie widziałam wcześniej, że masz tam ścianę po łuku..?!:o

Maryś, dziękuję ci bardzo :D

 

niestety mam tą cholerną ścianę po łuku i mnie ona coraz bardziej wkurza. Przez nią mam same problemy - z szafkami, z obłożeniem ściany itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez raczej za bialym, jesli szafki maja cokol palisandrowy to naturalnym bedzie cokol bialy przy bialych szafkach, zwlaszcza ze cokol bedzie innej wysokosci niz ramka wokol

 

to 7:7 :D

dzięki dziewczyny za wszystkie głosy :D

 

muszę sobie dokładnie przemyśleć, co będzie bardziej pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...