Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

Hej, hej... nie bez powodu pytałam się o te cokoły...;):D Absolutnie białe!!! Ale przy ściance z ramą palisandrową konsekwentnie dałabym palisander (żeby zamknąć ramę;))Buziaki zostawiam.:)

Jeśli jestem nie w czasie i w temacie, to bardzo przepraszam, ale już gorąc wakacyjny na mnie działa;):).

Rasia, dziękuję za głos :D

 

wypoczywaj dobrze na wczasach pod greckim słońcem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze Lidzia no pełen wypas!

Ślicznie wygląda palisander z bielą, a jak dojdzie czarny blat......:jawdrop:

 

Wydaję mi się że palisandrowy cokół przy wysokiej zabudowie utworzy fajną opaskę w około niej i jak głosuję na taki:yes:, ale masz twardy orzech, bo z białą tez może wyjść ciekawie:rolleyes:

 

Myślę sobie o tej zaokrąglonej ścianie, trudna sprawa, chyba mozaika byłby najlepsza, ale wtedy jaki kolor byś chciała???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, dziękuję za pomoc. Będę dzwonić, tylko minie mi kac okropny. Wczoraj z tego żalu poszliśmy ze znajomymi do pubu i nie skończyło się na jednej litrowej karafce wina :rolleyes:

 

Przy okazji odkryłam w naszym bloku świetne miejsce - przyjemny pubik, ale jak wykończony! - w kąciku dziecięcym pantony, stoliki z blatami z palisandru z dlh, piękna dębowa czarna podłoga (ps. martwiłaś się*o zestawienie palisandra z Twoim dębem ;) ) a łazienka cała w lustrach i marmurze forest green. Właścicielka, która została specjalnie dla nas do późnych godzin wieczornych musiała znosić moje pytania o większość*elementów wyposażenia :D

 

Rozpisałam się, a miałam krótko i zwięźle - kuchnia wygląda cudownie :yes: Aż się*boję pomyśleć co będzie jak już*wszystko w niej dopniecie na ostatni guzik.

Faktycznie ta ściana z łukiem kłopotliwa. Też*mam kilka takich niepodjętych decyzji z etapu ss które teraz wychodzą mi bokiem :(

Co do cokołu, to napiszę tak: gdyby wysoka zabudowa była odrębną częścią kuchni, robiłabym palisandrowy, jeśli palisandrowy ma się łączyć*w jednej linii z białym, to chyba bym zrezygnowała. Szczególnie że szerokość cokołu będzie inna niż obramowanie wysokiej zabudowy. Taki trochę brak konsekwencji wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kiepską wyobraźnię, bo pewnie dopiero jak zobaczę zamontowane białe cokoły to może się do nich przekonam :rolleyes:

 

u siebie chciałam wprawdzie dać czarne, bo też mi pasowało do górnych szafek, ale nie znalazłam czarnych aluminiowych, a cokoły w połysku, w dodatku czarne to chyba długo by nie pociągnęły, przynajmniej u mnie :)

 

Lidszu, wydaje mi się, że na łuk można zamówić gięte szkło, ale podejrzewam, że cenowo nie będzie to rozsądnie. Ja nie wiem, czy w ogóle bym nie zostawiła ściany tak jak jest, bez żadnej okładziny, bo zlew chyba jest pod oknem, a płyta na wyspie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Lidzia no pełen wypas!

Ślicznie wygląda palisander z bielą, a jak dojdzie czarny blat......:jawdrop:

 

Wydaję mi się że palisandrowy cokół przy wysokiej zabudowie utworzy fajną opaskę w około niej i jak głosuję na taki:yes:, ale masz twardy orzech, bo z białą tez może wyjść ciekawie:rolleyes:

 

Myślę sobie o tej zaokrąglonej ścianie, trudna sprawa, chyba mozaika byłby najlepsza, ale wtedy jaki kolor byś chciała???

z tą opaską rzeczywiście ciężki orzech do zgryzienia, ale zaczęłam się skłaniać ku białej.

 

na tą zaokrągloną ścianę chciałabym najchętniej granitową mozaikę z tego samego granitu co blat, ale nigdzie takiej nie widziałam. Może firma od blatu byłaby w stanie coś takiego zrobić, tylko za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, dziękuję za pomoc. Będę dzwonić, tylko minie mi kac okropny. Wczoraj z tego żalu poszliśmy ze znajomymi do pubu i nie skończyło się na jednej litrowej karafce wina :rolleyes:

 

Przy okazji odkryłam w naszym bloku świetne miejsce - przyjemny pubik, ale jak wykończony! - w kąciku dziecięcym pantony, stoliki z blatami z palisandru z dlh, piękna dębowa czarna podłoga (ps. martwiłaś się*o zestawienie palisandra z Twoim dębem ;) ) a łazienka cała w lustrach i marmurze forest green. Właścicielka, która została specjalnie dla nas do późnych godzin wieczornych musiała znosić moje pytania o większość*elementów wyposażenia :D

 

Rozpisałam się, a miałam krótko i zwięźle - kuchnia wygląda cudownie :yes: Aż się*boję pomyśleć co będzie jak już*wszystko w niej dopniecie na ostatni guzik.

Faktycznie ta ściana z łukiem kłopotliwa. Też*mam kilka takich niepodjętych decyzji z etapu ss które teraz wychodzą mi bokiem :(

Co do cokołu, to napiszę tak: gdyby wysoka zabudowa była odrębną częścią kuchni, robiłabym palisandrowy, jeśli palisandrowy ma się łączyć*w jednej linii z białym, to chyba bym zrezygnowała. Szczególnie że szerokość cokołu będzie inna niż obramowanie wysokiej zabudowy. Taki trochę brak konsekwencji wyjdzie

Monika, dziękuję :D

dzwoń koniecznie zaraz, bo ten chłopak chce pomóc i jakoś poprzekładać sobie roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na tą zaokrągloną ścianę chciałabym najchętniej granitową mozaikę z tego samego granitu co blat, ale nigdzie takiej nie widziałam. Może firma od blatu byłaby w stanie coś takiego zrobić, tylko za ile ?

 

Właśnie chciałam Ci zaproponować mozaikę z kamienia który będzie na blacie, tak byłby idealnie.

Wydaję mi się że robią takie mozaiki, tanio na pewno nie będzie:no:

 

Chyba że, uda Ci się jeszcze znaleźć w miarę bez udziwnień, czarną, prostą mozaikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłatku,

 

mój - twój mąż ;) przy porannej kawce powiedział że zrobi Ci cokoły białe i palisandrowe żebyś sobie wybrała ;)

 

jak tam kamień ???

O rany, chyba go będę musiała za to wycałować ;)

 

dzisiaj będę dzwonić do tej firmy od ciebie i umawiać się na pomiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...