Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

brama będzie suwana w bok

 

Tofee, byłam wczoraj po mój zlew i obejrzałam inne zlewy z schocka. Okazuje się, że te takie milusie w dotyku są tylko z powłoką Cristadur. Dowiedziałam się, że Schock do coraz więcej modeli wprowadza tą powłokę.

Okazuje się również, że Schock produkuje zlewy dla Teki, ale te z bardziej chropowatą powłoką

 

Dzięki KOCHANA!!! To przynajmniej wiem na co zwracać uwagę i jakby co, to nawet mogę w ciemno brać jeżeli by się okazało że jest z powłoką. Ale to forum jest super!!!! Szkoda że mało ikonek do wyrażania pozytywnych uczuć http://babiniec-cafe.pl/images/smiles/flowers2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, otworzyłaś mi oczy!!! Ja myślałam do tej pory, że to są jakieś*płytki. Będziesz miała same słupki, czy będą też szerokie fragenty "muru"?

A w ogóle wymyśłiłaś ogrodzenie sama, czy robiłaś*jakiś projekt?

 

Jak ja jeszcze mało wiem ...

Monika, będą same słupki i niskie murki. Sama sobie wymyślałam ogrodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KOCHANA!!! To przynajmniej wiem na co zwracać uwagę i jakby co, to nawet mogę w ciemno brać jeżeli by się okazało że jest z powłoką. Ale to forum jest super!!!! Szkoda że mało ikonek do wyrażania pozytywnych uczuć http://babiniec-cafe.pl/images/smiles/flowers2.gif

cieszę się, że mogłam pomóc :D i dziękuję za śliczne kwiatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, jeszcze a propos ogrodzenia Cię pomęczę :rolleyes: czy już masz ustalone jak będą łączone przęsła ze słupkami? nam odradzano przykręcanie przęseł śrubami, bo znając fantazję amatorów na metale wszelkiego rodzaju to szybko mogą zniknąć... a z kolei przyspawanie ocynkowanych przęseł zniszczy miejscowo ocynkowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, jeszcze a propos ogrodzenia Cię pomęczę :rolleyes: czy już masz ustalone jak będą łączone przęsła ze słupkami? nam odradzano przykręcanie przęseł śrubami, bo znając fantazję amatorów na metale wszelkiego rodzaju to szybko mogą zniknąć... a z kolei przyspawanie ocynkowanych przęseł zniszczy miejscowo ocynkowanie...

szczerze mówiąc, to się nie zastanawiałam nad tym. Muszę się jutro przejechać do pana od przęseł i się dowiedzieć jak on to widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Karolinie z FM znalazłam fajne łóżko do sypialni

 

http://img200.imageshack.us/img200/5637/ko5p.jpg

 

http://img40.imageshack.us/img40/3562/ko55.jpg

 

Wynajętemu bardziej podoba się to ciemne. Jutro pojadę do tej firmy (całe szczęście jest koło mnie :D) i sobie je obejrzę na żywo. Cena też nie powala na kolana, więc gdyby było ładnie zrobione, to może byśmy się skusili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero skumałam co to za bloczki.

Miałam mieć z nich garaż, ale skończy się na szkieletowym (mniejsze podatki). Ale ogrodzenie chcę z takich bloczków właśnie.

Bardzo ładnie się prezentują i można je podobno łączyć bez zaprawy.

zaprawę wlewa się do nich do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu bardzo mi się te Twój wynalazek podoba, powiedz tylko jak będzie to przęsło z ziemią łączone - najpierw podmurówka, czy tylko na wyrównanej ziemi i zalane betonem? Cały czas kombinuję jak od wody się odgrodzić :rolleyes: u mnie musi być więc szczelne i z 40 cm w głąb coś musi też wodę powstrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu bardzo mi się te Twój wynalazek podoba, powiedz tylko jak będzie to przęsło z ziemią łączone - najpierw podmurówka, czy tylko na wyrównanej ziemi i zalane betonem? Cały czas kombinuję jak od wody się odgrodzić :rolleyes: u mnie musi być więc szczelne i z 40 cm w głąb coś musi też wodę powstrzymać

Gosia, u mnie najpierw jest podmurówka i dopiero na to będą kładzione te bloczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...