Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidziu, a masz jakąś rozpiskę- projekt od ogrodników, czy tak sama sobie te roślinki wymyśliłaś?

 

Ja właśnie pale faje na tarasie:D

 

Masz nowy komplet wypoczynkowy na taras?

 

Martuś, miałam zarys projektu zrobiony przez panią architekt, ale niestety rozstałam się z nią i teraz na jego podstawie będę sama (czyt. z Rasią) rzeźbić.

 

A mnie czeka olejowanie tarasu w przyszłym tygodniu (muszę zrobić to przed Komunią) i dopiero wtedy komplet tarasowy się na nim pojawi. Muszę jeszcze zamówić ażurowy płotek, który stanie na końcu tarasu, bo wiatr mi wszystkie meble z niego zmiata :mad: A dodatkowo płotek osłoni nas od nielubianych sąsiadów, bo mam zamiar pod nim zasadzić pięcioklapka.

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet wypoczynkowy mam nowy - wczoraj zakupiłam - i muszę przyznać, że świetnie się na nim Pasiowe poduszki prezentują :D

Ja też mam pasiowe podusie , cudniaste, na razie jeszcze są w bawialni bo mi szkoda jeszcze je na taras wywalić :rolleyes:

Jaki komplecik kupiłaś, chwal się :popcorn:

rozliczyłam dzisiaj PIT'a i normalnie umarłam, jak zobaczyłam ile temu złodziejskiemu państwu musimy oddać kasy :mad:

Nio, takie do dziady pierońskie i co zrobić :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to boli serce jak widze ile na tych darmozjadow zusowych idzie kasy, na ich zlote klamki i szklane wieże:sick: to chore i pomyslec, ze my z tego nic nie dostaniemy a jeśli jz to nędzne ochlapy, wolalabym te kase odkladac na konto, emeryture bym miała jak ta lala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to fakt.. kiedyś ze 4 lata temu ślubnemu po 20 latach prowadzonej działalności ( wcześniejsze lata pracy z dobrymi składkami mu nie wliczono bo nie złożył kapitałów początkowych) przysłali mu, że jakby wówczas przeszedł na emeryturę to dostałby 50zł... :eek::mad:

Nie wiedzielibyśmy co z taką kasą zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to boli serce jak widze ile na tych darmozjadow zusowych idzie kasy, na ich zlote klamki i szklane wieże:sick: to chore i pomyslec, ze my z tego nic nie dostaniemy a jeśli jz to nędzne ochlapy, wolalabym te kase odkladac na konto, emeryture bym miała jak ta lala.

 

dla siebie nabiorą, a w kasie później pustka. Słyszałam, że w tym roku ZUS będzie na minusie o 65 mld zł w tym roku :jawdrop: Ale na nowe budynki to kasę mają :mad: I swoje premie również :mad:

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pasiowe podusie , cudniaste, na razie jeszcze są w bawialni bo mi szkoda jeszcze je na taras wywalić :rolleyes:

Jaki komplecik kupiłaś, chwal się :popcorn:

 

Martusia, zrobię zdjęcia, to się pochwalę. Komplet stoi w gabinecie na razie, bo szkoda mi jeszcze na razie wystawiać go na zewnątrz, jak panowie jeżdżą i kurzą w ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i się w nich zamykają tak by petent (bo przecież nie klient ;) ) nie mogl się dostać, z drugiej strony nie dziwne, złodzieje to się boja:mad: to jest grabież w białych rękawiczkach i zgodny z litera prawa:bash: no ale ktoś na tych darmozjadow musi pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia potrzebuje czasu, by na nowo się oswoić z aparatem :lol2: Czyta instrukcje obsługi bo zapomniała,tak dawno nic nie pykała :lol2:

 

:p :P :p

 

postaram się dzisiaj zgrać zdjęcia na lapka, ale muszę się przesiąść na drugi, ponieważ mój nie chce współpracować z zew. nośnikami danych :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...