Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szlifierka katowa - jaką polecacie ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moim zdaniem jesli nie zamierzasz uzywać jej zawodowo kup najtańszą na pewno wystarczy

sam mam kilka min boscha od kilku lat

rewelacja ale popsuł sie przełacznik i naprawa wynosi tyle co kupno pozamarkowej :x

ja sprawdzam jak mi lezy do ręki i czy mozna nią wygodnie manipulować , czy mozna wygodnie i szybko odkręcić rączkę i łatwo zmienić tarczę to te elementy obok trwałośc są w praktyce najważniejsze

 

co do marek potwierdzam makitę

mają rewelacyjny sprzęt ale uwaga podobno polskę zalewają podróbki z chin rózniące sie tylko trwałością i tym co w srodku wiec nie ma co kupowac z niepewnych zródeł i okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja potrzebowałem kątówki dla celów domowych to kupiłem w Auchan taniego Pegasusa za 49 zł z 2-letnią gwarancją. Mija już 4 rok, zjechałem ok. 10-12 tarcz i nadal jest OK.

A ja miałem szlifierkę oscylacyjną PEGASUSA za 39,95 zł i wytopił się silnik z obudowy po 30 minutach ciągłej pracy. :lol:

Więc z marek marketowych polecam KINZO (sam mam i jest OK). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do urzytku domowego napewno wystarczy kupic zwykla szlifierke w markecie nie ma sensu przeplacac ze firmowa. Nawet jak taka szlifierka za 40 zl sie zepsuje to i tak jest na nia 2 letnia gwaranca i bez problemu w markecie wymienia ja na nowa. Profesjonalna szlifierke za kilka stówek mozna kupic jak sie prowadzi firme i taka szlifierka ma pracowac czesto. Ja mam w warsztacie 2 zwykle szlifierki i pracuje nimi na zmiane tzn jak sie jedna zagrzeje uruchamiam druga. Urzywam je dosc czesto i mam juz je 2 lata i jak narazie o dziwo dzialaja bez zarzutu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kilka lat intensywnej pracy Makita....Makita i jeszcze raz Makita

Black & Decker Profesjonal tez dobra ale mimo wszystko Makita wytrzymalsza

I nie jest rawda ze nia ma co przeplacac

Kilka razy bylismy zmuszeni kupic cos na chwile.....szkoda, ze ta chwila trwala tak krotko - raz nawet nie wywiercilismy jednego otworu fi=8 jak sie "wiertarka" zywym ogniem zajela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....poweim tak ;)

Jak juz ktos bierze sam w swoje rece jakies elektronarzedzie w moim mniemaniu oznacza iz jest to czlek techniczny i raz na jakis czas bedzie po nie siegal.

Nic bardziej nie wkurza jak masz cos zrobic a tu nagle szlag trafia Twego elektrycznego pomocnika

A jak nad glowa slubna popedza......wole nie przezywac takich stresow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

METABO!!! :lol:

Mam "dużego diaxa" -1900 W już 8 lat, służy głównie do cięcia grubszych rzeczy - nie jakichś prętów- i jeszcze nie nawalił !!

 

Kiedyś dobre były bułgary Elpromy, nie wiem czy dzisiaj jeszcze je produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj badziewia za 49 zł nawet jak ma 2 lata gwarancji i po usterce wymieniają na nową , zagotujesz się po dwóch pierwszych usterkach, wydaj 200-300 zł i kup sprzęt porządny bosch metabo, nie mówie tu o sprzęcie bardzo porządnym makita, ale to nie za te pieniądze

O ile mnie pamięć nie myli i wzrok nie oszukuje to w Auchan jest promocja na elektronarzędzia i "małą kątówkę" HITACHI można kupić za niecałe 200 zł. :roll:

OOppss ... :oops: :oops: :oops: Oczywiście nie Auchan a Leroy Merlin. :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...