Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MonikaAndrzej my zrobiliśmy drzwi z naświetlem ale tylko jednym (które się nie otwiera) .Drzwi to setki a naświetle 30 cm. Ja na początku chciałam drzwi z naświetlem, ale potem jak okazało się ile samo naświetle kosztuje stwierdziłam,że mogliśmy nie robić. :-?Ale teraz nie żałuję bo uważam,że wygląda to super hihi- wiadomo,każdy chwali swoje i uważa,że jest śliczny :)

Moje drzwi otwierają się na prawą stronę do wewnątrz...mam nadzieję,że nie będą zajmować mi za dużo miejsca w wiatrołapie :wink:

 

Asia&Darek oraz fato wasze granaciki robią ogromne wrażenie...są piękne :D mam nadzieję,że nie będziecie źli jeśli zrobię, opaski na około okien jak ktoś z Was :p Ojjj...jak ja bym chciała już być na takim etapie jak wy :wink: ale wiem,że i mnie czekają takie przyjemności hihi.

 

grzegbal życzę cierpliwości w załatwianiu papierków. Ja myślę,że jeśli zrobisz ściankę kolankową nad garażem o 3 pustaki to domek będzie wyglądał źle, no albo przynajmniej straci na uroku. Bo dach nad garażem będzie prawie (albo równo) z dachem reszty domu. Poza tym jeśli mogę Ci coś doradzić, to zastanów się nad wstawieniem okna dachowego nad klatka schodową. Ja już wcześniej pisałam o tym,że my nie zrobiliśmy od razu:evil: ale teraz wiem,że mimo,że dach już dawno jest to można takie okno dołożyć i tak zrobimy. Fakt jest ono ciężkie do mycia, ale bardzo ładnie doświetla schody :lol:

My ściankę kolankową podnieśliśmy o jeden i pomieszczenie nad garażem jest ogromne...wejście do tego pomieszczenia mamy od sypialni i tam będziemy mieć ogromną garderobę :D Aha i jeszcze jedno: jeśli masz taką możliwość to też zrób drzwi wyjściowe z garażu a nie tylko okno(mowa oczywiście o tyle domu) my niestety oczywiście też nie zrobiliśmy, i teraz zastanawiamy się czy nie "pruć" ściany,żeby jednak zrobić drzwi :roll:

 

Mam nadzieję,że coś komuś pomogłam hihi...3majcie się cieplutko w te zimne, długie wieczory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak miło zobaczyć, że są nowi posiadacze Granata, chodzi mi o tych którzy dopiero zaczynają i są na etapie papierków - tak jak ja. Muszę przyznać że troche zaczęłam wątpić jak widzę wasze śliczne domki, a do mojego jeszcze daleko. Ale w miarę jak odzywają się nowi posiadacze to nieco podnosze sie na duchu. Mam nadzieję że na bieżąco będziemy się wymieniać doświadczeniami.

Asia&Darek oraz Foto wasze domki sa piekne i ten wykusz. Bardzo żałuje że my nie mogliśmy takiego wykuszu sobie zafundować. a wszystko dlatego że żle wpisaliśmy długość domu w warunkach zabudowy tzn. dokładnie taką jaka jest w projekcie, nasz gminny urząd budownictwa nie chcial tego zmnienić w decyzji więc musielismy zrezygnować z wykuszu bowiem wydłużyłby on dom.

Pozdrawiam wszystkich nowych granatowiczów.[/b][/url]

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sporo nowych granatowiczów :lol: Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 

 

kasiulakp

co z naszym spotkaniem? ps. ładny ten wasz granat widziałem go ok. 1,5 miesiąca temu byłem w tej okolicy u znajomego.

 

Widzę, że są nowi budowniczy na moim etapie :lol: :lol: :lol:

 

U nas :o: bez płyty reszta wiosną . Zdjęć nie wklejam bo większość przerabia wykończeniówkę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaMa przepraszam Cię najmocniej, ale jak byłam we wrześniu w Polsce to tak si rozchorowałam,że wylądowałam na pogotowiu a resztę dni przeleżałam u mamy w domu :cry: załatwiłam tylko projekt kuchni żeby pokazać elektrykowi gdzie mają być kontakty, włączniki itp. Dlatego nie zadzwoniłam ani do Ciebie ani do jeszcze jednego granatowicza któremu obiecałam pokazać mój Granacik :)

 

Dzięki za miłe słowa na temat mojego domku :oops: ale czy na pewno widziałaś mój?? bo obok sąsiad buduje również granata (ale on jest na bardziej zaawansowanym etapie-bo sam codziennie coś robi-nie jak my:cry: i na początku wioski stoi jeszcze jeden...ale on jest na etapie późniejszym. Ale mój można poznać po ciemnym dachu i tych wcześniej wspomnianych, pięknych drzwiach hihi :p :lol:

Będę w Polsce na przełomie stycznia i lutego więc obiecuję,że na pewno tym razem się odezwę- wciąż mam twój numer telefonu :) Ty chyba i tak na wiosnę znów ruszasz z budową?!

do zobaczenia wkrótce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. witam kolejne nowe osoby :) ale super ze granacikow bedzie przybywac :D

 

2. wasiu - gratulacje z okazji zostania po raz drugi zona dziadka :lol: :wink:

 

3. fato i Asia&Darek ale macie piekne domki - elewacje bardzo podobne do tej z projektu - bardzo mi sie podobaja :) no i wykusze na pewno powiekszaja wam salonik...

 

4. wyjscie na dach?? anmaciejewska my mamy wylaz dachowy - takie jakby male okno dachowe - ale zeby tam dotrzec trzeba sie wspiac na strych ... na strychu mamy dechy na podlodze, zeby bylo wygodniej niz chodzenie po belkach :D

 

5. jak sie mieszka?? mysle ze jeszcze troszek potrwa zanim sie emocjonalnie zidentyfikujemy z nowym domkiem, choc na razie calkiem dobrze nam z tym idzie :D :wink:

mieszka sie super !! dopiero po ustawieniu mebli okazuje sie, ze ani kuchnia ani pokoj dzienny nie sa takie maluskie, maly ma mase miejsca na zabawki i nawet trojkolowym rowerkiem zasuwa po saloniku :lol:

gora jest ogromna po podniesieniu sciany kolankowej o jeden pustak ... sypialnia bardzo przestronna, a pomieszczenie nad podwojnym garazem to po prostu lotnicho !! a wcale nie przeprowadzalismy sie z malego mieszkanka :lol: :wink:

wszytskie pomieszczenia mamy juz umeblowane, czekamy jedynie na schody... troche sie stolarz opoznia, ale bez tego tez mozna mieszkac (mamy betonowe :wink: ) tylko troche sie na papciach kurz przenosi na podlogi...

fahofcy jeszcze walcza z kostka na podjezdzie, ale juz widac koniec !! juz sa prawie przy bramie wjazdowej :) reszta dziala bez zarzutu

dopiero na wiosne bedziemy decydowac co polozyc na tarasie i schodkach wejsciowych... no i ogrod zostawilismy na wiosne, ale to juz detale :)

 

ciekawe kto nastepny sie wprowadzi ?? :D

czego Wam wszytskim zycze z calego serca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...