Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a u nas schody juz sa :) w koncu :lol: szkoda tylko ze same schody .....

mial byc dzisiaj montaz barierki i wykonczenia bokow, ale niestety stolarz sie nie zjawil....

te nasze schody to taka troche kula u nogi... ciagnie sie i ciagnie... mialy byc gotowe na koniec wrzesnia.... a mamy co?? polowe listopada !! :evil:

no ale cos za cos.... dobra cena za ladne schody nie rowna sie terminowosci fachowca...... ale damy rade :) oby w poniedzialek przyjechal i dokonczyl dziela, to zamieszcze pare fotek na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, Magda fajnie, że masz juz kuchnię... :D :D :D

Układ u nas wszystkich Granatowców będzie raczej taki sam. Kwestia tylko zlewu - pod oknem czy obok okna. Ja preferuję więcej blatu, podobnie jak jest u Magdy.

A tak wygląda moja kuchnia bez mebli... :D :D :D

http://images24.fotosik.pl/296/eccfd79a484b7e44med.jpg

Nareszcie rozpakowalismy nasze sofy skórzane. tak oto sie prezentuja... :D :D :D

http://images36.fotosik.pl/31/5c9ebb1fbeb0a1d3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, już od kliku miesięcy z wielkim zainteresowaniem czytam to forum, a to dlatego że od wiosny 2009 zaczynamy z moim mężem budowę Granata koło Gdańska a konkretnie w Jagatowie.

Na dzień dzisiejszy mamy kupiony projekt i załatwiamy pozwolenie na budowę , mam nadzieję że do końca roku nam się to uda.

W naszym projekcie chcemy nanieść na dzień dzisiejszy trzy zmiany:

- wykusz w salonie

-dodatkowe okno nad schodami ( to jest sugestia jednego z użytkowników forum)

-oraz powiększyć okno balkonowe w salonie o jedno skrzydło.

 

Pozdrawiam z Gdańska

 

Magda

 

p.s. 2magda5 i wasiek gratuluje macie pięknie. Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misha z niecierpliwością czekam na twoje schody :D jestem na etapie wyboru schodów (bo już niedługo trzeba zamówić) więc czekam na zdjęcie Twoich :)

Nina pięknie prezentują się te halogenki nad kuchnią i kominkiem...fajnie widzieć jak to będzie wyglądać, zanim samemu się zrobi...ja będę miała podobnie, nad kuchnią, ale nad kominkiem chyba troszkę inaczej :) A co do wypoczynku...to wiesz,że jestem wierną jego fanką hihi...i teraz jak pokazałam mojemu mężowi jak to wygląda rozpakowane to powiedział ,że faktycznie piękne i bardzo by nam pasowało do wizji naszego salonu :lol: :lol: mam nadzieję,że jeśli będę miała taki sam to nie zezłościsz się :oops: !?

 

madziucha witaj na forum :) zazdroszczę Ci,że zanim zaczęłaś budować podjęłaś decyzję o wykuszu...mi się marzył, ale jakoś nie wpadałam na pomysł zrobienia zanim zaczęliśmy budować, a potem to już było za późno :roll: szkoda :-?

 

Iza u Ciebie jakieś zamiany zaszły? jeśli tak to pochwal się zdjęciami :D

 

U mnie kończy elektryk. Teściu zjeżdża z Niemiec więc zajmie się trochę naszą budową (chyba hihi) więc może i ja niedługo pochwalę się postępami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, gratuluję postępów. Chyba ciężko budować na odległość ...

U nas dom ocieplony, bez tynku na razie, bo będziemy robić wiosną.

W środku elektryka, tynki cem-wap., podłogówka i wylewki. Teraz osuszamy kotłownię aby móc położyć kafelki i wstawić PC, żeby ogrzewać domek. Jak już pozbędziemy się nadmiernej wilgoci to zaczniemy ocieplać poddasze itd.

Z zakupów narazie tylko niezbędne czyli kafelki do kotłowni na ścianę i na podłogę.

Zdjęcia będą, ale nie dzisiaj ... trzeba zgrać, uporządkować, na fotosik wrzucić. Nie chce mi się :oops: jakaś jesienno-zimowa niemoc mnie dopadła :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza, projekt kuchni mam taki sam jak Marta....tylko w miejscu szuflad przy lodówce u nas bedą szafki a szuflady między kuchnią a zlewem. W takim układzie kuchni za wiele wymyslać nie mozna.... :D :D :D

Kasiula, cieszę się, że podoba Wam się wypoczynek. Jak nic kupujcie. Jest bardzo wygodny, tani i pasuje do salonu. Pamietaj tylko, że zdjęcie nie oddaje koloru rzeczywistego, który wpada w kawę z mlekiem a nie biały jak na zdjęciu.

Duzo nowych Granatowców.....Witam.... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiu kanapy bardzo atrakcyjne :) i nie takie ogromniaste, wiec na pewno beda slicznie wygladac :) napisz tylko jaki macie kolorek farby na scianach - bo na tych zdjeciach wyglada jak taka pieczareczka delikatna...

 

 

a ja siedze i siedze i VAT budowlany rozliczam....... zobaczymy co z tego wyjdzie, bo raczej sie do tego dokladnie zabieram :D chyba mnie w urzedzie skarbowym przeklna :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza masz racje, budowanie na odległość to coś strasznego. Na szczęście mamy takich rodziców, którzy wiele od siebie wkładają...mówię o dopilnowaniu czego się da i załatwianiu papierków jesli takie się pojawią :lol: jesteśmy im baaaardzo wdzięczni!!

Jeszcze niedawno byłyśmy na podobnym etapie, ale widzę,że ty lecisz jak burza. Ja jak będę w styczniu albo w lutym w Polsce to też już pomału będziemy kupować to co najniezbędniejsze :) My na zimę nie będziemy wylewać posadzek już tych ostatnich i nie będziemy robić tynków bo mój mąż i teściu twierdzą,że na zimę się tego nie robi bo nie wyschnie dobrze. Poza tym goście którzy są umówieni na tą robotę nie mają czasu już w tym roku :cry: więc dopiero po nowym roku znów się ruszy :x Ale skoro teściu będzie na zimę w Polsce to na pewno coś podgoni z robotą...chociaż by koło domu... a przynajmniej mam taka nadzieję :p

 

Nina ja wiem,że kolor jest ciemniejszy skórki w realu, ale właśnie taka kawę z mlekiem szukam...Tylko jest taki problem,że ja po niemiecku ani słowa...więc nie bardzo wiem co na tym ebay-u jest napisane :-?

Ale może teściu mi pomoże bo on szprecha jak niemiec hihi :)

 

Iza nie łam się tą chandrą :D tak to już jest w taką pogodę. Ja czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia i Twoje i innych dziewczyn...

 

Także dziewczynki 3majcie się ciepło w te szare i chłodne dni :p głowa do góry i do boju hihi!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowa forumowiczke asia 67

 

niestety ciezko jest odpowiedziec na twoje pytanie.... nie wiemy z czego chcesz budowac, czy wprowadzasz jakies zmiany w projekcie....czy masz na mysli sam koszt materialow, czy z robocizna, czy moze sama robocizne...w kazdym miejscu w Polsce sa rozne ceny uslug... itp itd...

 

jesli sprecyzujesz swoje pytanie - pewnie ktos sie odezwie.....

a poza tym wiele razy padalo juz u nas to pytanie - wystarczy tylko przeczytac poprzednie 38 stron :) :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izulek powiem Ci że jakieś dwa tygodnie temu z moim mężem jeździliśmy po Pruszczu w poszukiwaniu Granata, bo jeden ze znajomych powiedział nam że są dwa wybudowane obok siebie, ale niestety nie znaleźliśmy :cry:

A teraz mam pewność że jednak jest Twój i chętnie go sobie zobaczę chociażby daleka.

 

A my szukamy wykonawcy naszego domku, nie jest to łatwa sprawa tym bardziej że chcemy żeby jakaś firma wybudowała go pod klucz, a to wiadomo jest bardzo kosztowne ale tez bardzo wygodne. W zeszłym tygodniu daliśmy projekt jednej z firm budowlanych w celu wykonania kosztorysu, pod koniec tygodnia mamy dostać odpowiedź, już mi ciarki przechodzą po plecach jak pomyśle jaka cenę nam krzyknie.

 

Pozdrawiam

MAgda

[/code][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda te dwa granaty o których mówił Ci znajomy to nie w Pruszczu, tylko jak się jedzie na Przejazdowo z Pruszcza. Niedaleko zjazdu na trasę warszawską po lewej stronie stoją dwa żółte granaty z czerwonymi dachami, chyba sa wybudowane przez dewelopera. Nie wiem dokładnie jaka to miejscowość.

Nasz granacik nie stoi w Pruszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj pochwalę się czym innym niż domkiem :)

Dzisiaj w Dublinie jest mecz POLSKA-IRLANDIA...i ja jadę na niego :p :D :) :lol:

 

Ale będzie atmosfera....kupiłam sobie dzisiaj białą kurtkę i czerwony szalik hihi, a do tego na twarzy machnę sobie flagę cieniami do oczu :lol:

3majcie kciuki za Polskę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...