Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też byłem zdziwiony jak mi majster pokazał, że drzwi częściowo wychodzą nad dachem garażu :o Początkowo majster był nieźle zmieszany (pewnie myślał ze sie pomylił) i zaczął wszystko mierzyć i sprawdzać zgodność z projektem. Okazało się że wszystko jest dobrze. Chyba błąd projektanta. Zdecydowaliśmy się że podniesiemy ściankę kolankową w garderobie i problem zniknął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U nas pomalu zaczynamy dzialac z budowa, mamy juz pozwolenie :lol: co nas cieszy ze tak szybko zadzialali w urzedzie :p

Teraz spotkanie w hurtowni ostatnie rozmowy i mozna zaczynac :) jesli oczywiscie pogoda zacznie sprzyjac i nie bedzie mrozow. Ale najwazniejszy papier juz jest :)

Pozdrawiam wszystkich

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta w takim razie gratulacje i wytrwałości życzymy...trzymamy kciuki za waszą budowę :)

 

U mnie na razie bez zmian...mojego męża siostra zauważyła na drzwiach wejściowych jakieś bąble pod lakierem :x ( nie wiem jak to wygląda i co to jest) ale teściu złożył reklamacje i sam producent przyjedzie po niedzieli na budowę zobaczyć co to jest, bo nigdy wcześniej nie zdarzyło się coś takiego. Ale my mamy na to gwarancję...dziwne by było gdyby nie było skoro kosztowały nas ponad 5000zł. więc chyba wymienią te drzwi- spróbowali by nie :evil:

 

A poza tym to jak pogoda się poprawi to ruszymy z tynkami i resztą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanguros skad to zdziwienie ?? :lol:

porzadne wejsciowe drzwi to sie zaczynaja tak od 3,5 - 4 kPLN..... 5000 to nie jest wcale wygorowana cena....

niektorzy to i dyszke placa za drzwi wcale niewygladajace na tak drogie i wcale nieposaiadajace jakiegos super hiper zabezpieczenia przed wlamaniem.. :wink:

 

zaloze sie ze bedzie jeszcze pare rzeczy przy dalszych etapach wykanczania, ktore niestety moga was negatywnie zaskoczyc swoja cena nie zawsze adekwatna do Waszych zamierzen finansowych i przeliczen... :-?

porzynajmniej u nas tak bylo...

 

no ale my juz po dylematach :) domek z "balastem" funkcjonuje :D

 

witam kolejnego Granatowicza ... nigdy w zyciu... - swoja droga... ciekawy nick :) czyzby to deklaracja na nie daj boze kolejne kredyty badz decyzje budowlane?? czy raczej tak na przekor wszystkiemu z pewna doza ironii :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, ja za swoje drzwi zewnetrzne zapłaciłam prawie 4 tysiące ( przepłaciłam, można je było kupic taniej :( .... ) i po raz drugi właśnie je reklamowałam. Co ciekawsze nikt z Firmy, gdzie je kupiłam od tygodnia nie odzywa się do mnie. W poniedziałe znowu zaczne wydzwaniać do Firmy.... :( :( :(

Nigdy w życiu, dziekujemy za pozdrowienia, pozdrawiamy również.... :D :D :D i cieszę się, że sie zdecydowaliście .....

Ciekawi mnie jakie zmiany w końcu wprowadziliście....

A co taka smutna mina przy kredycie? Czyżby zbyt wysoka marża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina niestety te ostatnie jakie dodałam to moje najnowsze :x ale moja siostra będzie w Polsce to mi przywiezie jakieś nowe. Chociaż tam nie za wiele się zmieniło...elektryka doszła i mam nadzieję,że uda się ruszyć z robota teraz skoro teściu wrócił do Polski :D On jest jednak niezastąpiony :p

A po nowym roku będziemy my w Polsce więc na pewno zdam wam relacje co i jak bo mamy zamiar pokupować kafle do łazienek, na podłogi do salonu i korytarza itp.

Kanguros za moje drzwi zapłaciłam ponad 5000zł. dlatego,że mam z naświetlem przeszklonym, a samo naświetle kosztuje niewiele mniej niż całe drzwi...ale na szczęście trafiliśmy na kompetentnych ludzi którzy nie wymigują się od odpowiedzialności :)

Nigdy w życiu witamy na forum i w gronie granatowiczów :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, troszkę czasu mineło od naszej ostatniej wizyty ale praca na paru etatach i przy granaciku jest wyczerpująca. Widzieliśmy wasze schody więc wklejamy nasze co prawda jeszcze koloru na klatce brak (ma być stiuk wenecki) ale co tam prosze bardzo.

 

 

http://images29.fotosik.pl/300/b2867d19ba9e4bd1med.jpg

 

http://images25.fotosik.pl/299/1bc4862e60c86e08med.jpg

 

http://images30.fotosik.pl/300/a3d3e74a808d27dcmed.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/416/b4ccf62acf781ae0med.jpg

 

Jest 15 stopni drewno to dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodki piękne!!! ...te tralki bardzo oryginalne.... ale zwróciłam uwagę też na inny szczegół -macie zmienione usytuowanie kominka!!!??? czyli w domu pojawił się trzeci komin??? czy mógłbyś wkleić rzut parteru, żeby zobaczyć jak to wygląda...bo myślę że oryginalne usytuowanie kominka nie jest najciekawsze...tak trochę w przejścu...i nie da się wyodrębnić strefy wypoczynkowej z kominkiem właśnie co uważam za idealne rozwiązanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za komplementy, co do rozkładu parteru to gdzies wcześniej wrzuciłem schemat jak to wygląda, kominów mamy trzy ale z musu bo nie chcieliśmy kominka przy wejściu do kuchni, bardziej odpowiadało na miejsce na ścianie od ogrodu. Jak będe wieczorkiem w domu trzasne zdjęcie i wkleję jak to wyglada w realu. Poniżej jest ta ściana ale jeszcze bez kominka no i całej reszty :D

http://images30.fotosik.pl/151/3cf888ac53f81ccbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia piekne schodki :)

ale znow pojawia sie 15 stopni.... to moze jednak u mnie jest cos pokrecili z granatem skoro ja mam wiecej?? :roll:

fajne rozwiazanie z tym kominkiem pod schodami... jestem ciakwa w jakim ukladzie bedzie Wasz salonik i kuchnia... pochwalisz sie troszke??

no i okno dachowe na korytarzu tak z boku calkiem fajnie wyglada na klatce schodowej - przypada chyba w polowie barierki na korytarzyku na gorze - dla mnie super :D

 

aga szkoda ze twoje zdjatko jest takie formatu mikro - wrzuc wieksze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...