Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich mam pytanko jaka jest długośc i szerokość garażu i kotłowni oczywiście zgodnie z projektem .A czy kotłownia nie będzie za mała na piec uniwersalny na paliwo stałe ,a ile trzeba suporka na budowe granata bo wydaje mi się że ze zetawienia materjałów troche mało będzie a ile wam poszło suporku tak mniej więcej prosze o odpowiedż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już drzwi do wiatrołapu....i szafkę do łazienki a co mi tam, tutaj też sie pochwalę....:D :D :D

http://foto1.m.onet.pl/_m/386faf5edc46019cd5cef079abcca131,10,19,0.jpg

 

A to nowa szafka i lustro w dolnej łazience. Bardzo mi się podobają. Będzie jeszcze półka nad geberitem - jak się doczekam.... :roll: :roll:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/739885628204c9e19cde6ae8c021b7ce,10,19,0.jpg

 

I takie mam drzwi w łazience dolnej. Od strony wewnętrznej ciemno brązowe, żeby pasowały do płytek i do szafki ( chciaż i tak odcień jest inny ) a od strony korytarza takie same jak wszystkie pozostałe...

http://foto2.m.onet.pl/_m/b930775436c4c628a1b21f44108f076e,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Leszku, Granat to piekny domek i warto go wybudować....jezeli chcesz dowiedzieć sie więcej wystarczy tylko przeczytać ten watek od poczatku. Podano tutaj kilka ogólnych kosztorysów jak równiez wiele sugestii co do zmian jakie każdy chce wprowadzic w swoim domku. Naprawde warto poczytać i dowiedziec sie co jest dobre w granacie... :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie podobnie jak wszyscy tutaj jestem wielbicielką granata ale niestety z tą różnicą że nie mam jeszcze nawet projektu. Planuję go zakupić w ciągu kilku miesięcy ale do tej pory bardzo chciałabym obejrzeć ten domek na żywo. Jeśli znalazłby się ktoś z okolic Tarnowa to proszę serdecznie o kontakt pod adresem [email protected] .Obecnie jestem na etapie przepisywania działki i załatwiania pozwolenia. A teraz pytanie do budujących i mieszkających już w granacie. zastanawiam się nad kotłownią bo obawiam się dymu i kurzu który będzie się przenosił na korytarz. I wpadłam na pomysł żeby zamknąć korytarzy drzwiami, drzwi od pokoju zrobić na ścianie od wiatrołapu a drzwi od łazienki pod schodami. Czy ktoś brał już taką ewentualność pod uwagę. I jeszcze jedno czy jest ktoś kto buduje granat bez garażu. Mam dużą działkę i mogłabym z powodzeniem budować garaż osobno ale nie wiem czy jest sens robić dwie budowy. Będę niezwykle wdzięczna za propozycje i pomysły budujących granat. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę szczęścia w spełnianiu marzeń o własnym gniazdku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wraz z mężem jesteśmy sympatykami GRANACIKA. Obecnie finalizujemy zakup działki i chcemy zakupić projekt naszego wymarzonego domku (na 99% będzie to właśnie Granat). Cieszę się, że trafiłam na to forum ponieważ po jego leturze nasunęły mi się różne pomysły co do przemyślanej adaptacji projektu. Pozdrawiam - Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...