Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rottik super domek... u nas 30 dopiero będą okna i drzwi i stan surowy zamknięty :D :D ale jak patrzę na takie zdjęcia jak twoje to od razu mam więcej siły do zmagań z rosnącymi cenami :D

Mam pytanie odnośnie łazinki na górze.

Macie ściankę z umywalkę po środku a co jest za ścianką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rottik REWELACYJNE WNĘTRZE WASZEGO DOMKU , KOLORY BARDZO ORGINALNE , A ŁAZIENKA ... POPROSTU SUPER . BARDZO SPODOBAŁ MI SIE POMYSŁ Z UMYWALKĄ ( PROSZĘ O ZDJĘCIA ŁAZIENKI Z INNEI STRONY) , CIEKAWE ROZWIĄZANIE , :D A CO UKRYWA SIĘ ZA TĄ UMYWALKĄ .

DAWAJCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ WASZEGO GRANACIKA BO ROBI WRAŻENIE. POZDRAWIAM :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rottik czy zmieścił Wam się jeszcze prysznic w łazience u góry? Zdrać jeszcze swój pomysł na pralkę - ja myślałam o pralce w pomieszczeniu nad garażem, razem z garderobą , ale może masz lepszy pomysł - bo jakoś nie do końca jestem przekonana ,że to bedzie dobre rozwiązanie!

PS. już nie mogę się doczekać Waszej kuchni - napewno też bedzie orginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWA 28 , prysznica u góry nie mamy, co tam jeden wystarczy :wink: a u góry pełen relaksik w wannie. Jeżeli chodzi o pralke to tak u nas też będzie w pom nad garażem wydaje mi sie że jest to optymalna opcja, porobie jesze kilka fote z innych ujęć to wstawie.

Dzisiaj bedzie biały montaż to postaram sie tez kilka fotek wstawić sam już sie nie mogę doczekać :lol: . Jeżeli chodzi o kuchnie to mam nadziję że bedzie wam sie podobała nie wstawiam wizualizacji bo to nie to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D

Dawno nie pisałam, ale wciąż tu zaglądam. Mam się czym pochwalić, więc od razu chce wam to pokazać :p :p

Więc kontakty będą takie: model gazela , kolor satyna :lol:

http://images40.fotosik.pl/84/d6cb5c5b3cd20cda.jpg

 

Kupiłam już umywalkę do dolnej łazienki :p za jedyne 100zł. (trafiłam na promocję :wink: )

http://images43.fotosik.pl/88/d4b4f92b40610267med.jpg

 

i zamówiłam miski wc do obu łazienek :p są śliczne, w komplecie z deskami wolno opadającymi i taniutkie hihi :lol:

http://images38.fotosik.pl/84/5d783c48be39bc79.jpg

 

i co myślicie ??

rottik super sobie urządzacie... fajny pomysł na łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D

Dawno nie pisałam, ale wciąż tu zaglądam. Mam się czym pochwalić, więc od razu chce wam to pokazać :p :p

Więc kontakty będą takie: model gazela , kolor satyna :lol:

http://images40.fotosik.pl/84/d6cb5c5b3cd20cda.jpg

 

Kupiłam już umywalkę do dolnej łazienki :p za jedyne 100zł. (trafiłam na promocję :wink: )

http://images43.fotosik.pl/88/d4b4f92b40610267med.jpg

 

i zamówiłam miski wc do obu łazienek :p są śliczne, w komplecie z deskami wolno opadającymi i taniutkie hihi :lol:

http://images38.fotosik.pl/84/5d783c48be39bc79.jpg

 

i co myślicie ??

rottik super sobie urządzacie... fajny pomysł na łazienkę :)

 

super kontakt, zlew i kibelek

 

:lol: :lol:

 

Viola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolkadm

 

parę postów wyżej napisałem o zmianach :wink: dzisaj był robiony biały montaż i jestem wykończony niestety nie obyło sie bez niespodzianek min trzeba będzie przerobić bidecik, jak zakończymy ten etap to wstawie nowe foteczki.

Bardzo sie cieszę że moje pomysły podobaja sie granatowiczom i mam nadzieje że niektórym pomoga w decyzjach zwiazanych z wykończeniówką.

Czekam na fotki innych granatowiczów bo ostanio coś zaspali :wink:

 

kasiulakp

 

Dzieki za miłe słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ROTTIK :D

Dzięki za odp., odszukałam Twoj post o zmiankach, gapa ze mnie, nie dopatrzyłam sie wczesniej :oops:

Powiedz jeszcze czy w wiatrołapie zmieści się szafa na wymiar czy tylko wieszaki na ubrania?? Ja mam w planie nie wstawiac tej scianki w wiatrołapie, czy moze w wtedy byłaby mozliwosc wstawienia szafy??

Co o tym myslicie?? Bo nie wyczytałam zeby ktos rezygnował z tej scianki w wiatrołapie :oops:

Pozdrawiam :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mihall prowokator z Ciebie niezly !!

 

to ze nikt nie udzielil ci wczesniej porady i nie potrafiles o nia zawalczyc, albo po prostu nie potrafiles przeczytac watku i zwrocic sie na priva do konkretnego forumowicza, zawdzieczasz raczej sobie !! i nie musisz wyladowywac swoich frustracji tutaj (jest taki kacik z poradami "psycholog dyżurny" - tam możesz sobie poużywac). mysle ze mozna inaczej wyrazic swoje zdanie na temat czyjegos wnetrza, nawet jesli ci sie mega nie podoba...

 

forum to nie jest :

1 wchodze

2 pytam

3 dostaje odpowiedz

4 spadam

 

ew.

 

3 nie dostaje odpowiedzi

4 jestem niemily

 

powodzenia w budowaniu - mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie po prostu wasze zachowanie. jak towarzystwo wzajemnej adoracji. nawet jak ktos zrobi cos brzydkiego to i tak nikt nie wyrazi swojego zdania tylko pieje jakie to cudowne.

 

moze zla strategie obralem. zeby liczyc tu na pomoc trzeba najpier przez tydzien wychwalac jakie to cudowne kafellkimaja granatowicze.

zalosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolkadm ;

Tak w wiatrołapie będzie szafa na wymiar, myślę że spokojnie sie tam zmieści:)

 

EWA 28:

 

kuchnia jest taka jak w projektcie powiekszona o spiżarkę, dokładnych wymiarów na chwilę obecną nie pamiętam :)

 

No i do sfrustrowanego mihall :lol: do takich jak ty stosuję jedną zasadę;

 

"Nie próbuj dyskutować z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a

następnie pokona doświadczeniem.."

 

pozdrawiam granatowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...