Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mihall mam jedno pytanie? Skoro nikt Ci nie odpowiedział na twoje pytanie, i w kur.... się na "to nasze towarzystwo wzajemnej adoracji" to po co wchodzisz na forum ponownie i oglądasz czyjeś zdjęcia?? Odetnij się po prostu od nas i zacznij adorować siebie!! :p skoro jesteś pępkiem świata :roll:

 

Poza tym nikt nie pisze nikomu,że ma pięknie urządzony dom jeśli mu się nie podoba.... my odbieramy to trochę inaczej: to,że ja nie urządzę mojego domku tak jak inni (bo sobie wymarzyłam inaczej) nie oznacza,że inni mają w domu wiochę!!

 

ps. Żenada to twoje zachowanie, polecam wizytę u psychologa :D :lol: może on poradzi Ci coś na Twoją frustrację :wink:

pozdrawiam Cię mimo wszystko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

misha daaaawno Cię nie było :D miło wiedzieć,że ktoś kto już mieszka wciąż do nas zagląda... i dopinguje- mam nadzieję :)

 

Szkoda tylko,że Iza się odłączyła, nawet nie prowadzi już swojego dziennika :cry:

 

Misha może dodaj jakieś zdjęcia dla pocieszenia oka :wink:

 

U mnie zmiany, zmiany, zmiany... wstawione okno dachowe nad schodami, przyjechał kominek, wiszą grzejniki...

nie mam jeszcze zdjęć, ale może będę miała w czwartek więc coś wkleję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

odłączyłam się ... czytam Was codziennie, nic nie piszę, bo nie mam siły, mam trudny czas ...

w domku "lecą" prace wykończeniowe, ściany, sufity wycekolowane, wyszlifowane, niektóre pomieszczenia są zagruntowane i pomalowane na biało.

Pralnia jest już wykafelkowana.

Zamówiliśmy panele do całego domku, w tym tygodniu będziemy zamawiać kafelki.

Wystawiliśmy mieszkanie na sprzedaż, ale nie wiem czy uda nam się w ciągu 3 miesięcy sprzedać. A to warunkuje naszą przeprowadzkę.

Przepraszam, że takie "suche fakty", ale budowa nie cieszy tak bardzo jak są inne problemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też czytam Was bardzo często bo jestem ciekawa jak Wam idą prace i jak radzicie sobie z kolejnymi etapami budowy....

ja już nie bardzo mam o czym pisac...

mieszkamy juz pol roku - jest wspaniale... czlowiek bardzo szybko przyzwyczaja sie do dobrego :D

domek jest idealny dla naszej czworki i od czasu do czasu gosci (nawet z noclegiem)

garaz jest suuuuper wielki i pojemny :) oprocz 2 samochodow miesci sie spora ilosc roznych "gratow" - 2 wozki, rowerek, opal (ekogroszek w workach) jakies jeszcze resztki drewna z podbitki, taczka z narzedziami (wlasnie dzialamy z ogrodem), kosiarka, wiadra po farbach :)

a strycho-pralnio-suszarnia sluzy doskonale jako pokoj zabaw dla synka (jezdzi tam rowerkiem i ma rozstawione namiociki :) )

po obecnej zimie okazuje sie ze koszt ogrzewania naszego Granacika nie wychodzi poza 370 PLN na miesiac, wiec jestesmy bardzo zadowoleni :)

 

a zdjecia?? nie ma juz co umieszczac... wszystko wczesniej pokazalam z kolejnych etapow a koncowy efekt jednak wole pozostawic sobie - nie dlatego ze boje sie opini takich kolejnych "mihall'ow" :roll: :wink: po prostu to juz takie swoje jest :) a i kurz juz nie budowlany a taki mieszkalny :lol:

 

jestem z Wami caly czas i zycze szybkiego i efektywnego (oraz efektownego :wink: ) wykonczenia Waszych domkow - jestem do dyspozycji jesli chodzi o rozne pytania i ewentualne podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do michal wiem że forum jest ogólno dostępne ale sugestie zachowaj do siebie karzdy maży o granaciku na swój sposób.Wystaw swoje zdjęcia na forum jak będziesz miał wnętrze to my ocenimy :lol: jak masz

 

nie mam potrzeby dowartosciowania sie czytaniem durnych i sztucznych zachwytow nad wymarzonym wnetrzem granacika. wiec nie wiem kto tu tak naprawde jest sfrustrowany

myslalem, ze to forum bedzie pomocne, ze mozna liczyc na cos konkretnego a tu tylko jeden slodzi drugiemu i nic z tego nie wynika. zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihall jakbys poczytal wszystko jak leci to wiedzialbys ze to foru nie istnieje tylko zeby slodzic sobie nawzajem, ale kazdy dzieli sie doswiadczeniami i radami...

przestan wciaz pisac "zenada" bo zaczyna to byc nudne, schowaj swoja dume do kieszeni, bo akurat na forum zadna duma nie jest ci ptrzebna :lol:

powodzenia w budowaniu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PANSTWA!!!!!!!!

MAM ZASZCYT DOLACZYC DO WSYZTSKICH "GRANATOWICZÓW" OD POCZATKU MAJA RUSZAMY Z BUDOWA NASZGEO WYMARZONEGO DOMKU W OKOLICACH GŁOGOWA A DOKLADNIEJ W KRZEPIELOWIE WOJ LUBUSKIE 15 KM OD GŁOGOWA WOJ DOLNOŚLĄSKIE I 11 KM OD SŁAWY WOJ. LUBUSKIE. TROCHE POWIEKSZYLISMY GRANATA TERAZ MA 159 POW UŻYTKOWEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę :) Jak dużo nowych granatowiczów i do tego z moich okolic :D Witam wszystkim serdecznie :p

 

My chętnie pokarzemy swój domek, ale jak będziemy w Polsce. Asia jeśli chcesz to prześlij mi swój numer to jak będę w Polsce skontaktuję się z Tobą i jakoś umówimy. Ja buduję koło Lubina!! :wink:

W Polsce będziemy na początku maja :)

 

pozdrawiam wszystkich!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :)

jakie są ceny ocieplenia i zrobienia elewacji za metr2 wiem,że różnie to jest w różnych regionach kraju, ale ja muszę wiedzieć mniej więcej :wink:

 

nie wiem czy taniej będzie samemu ocieplić i zamówić firmę tylko do elewacji czy lepiej wyjdzie zamówić jedną firmę do zrobienia tego od razu :-?

misha może ty mi pomożesz :lol:

ale innych też proszę o pomoc, pewnie też jesteście w temacie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...