Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kolejne zdjęcia już wkrótce, na dole mamy ułożone panele w kolorze dębu na 2/3 a na 1/3 mamy gres z Nowej Gali. Ogrzewanie podłogówka oczywiście pod płytakmi, a dodatkowo duży grzejnik w wykuszu. Co do łazienki to ma wymiary 2x2 m. Miejsca sporo bo mamy prysznic, umywalkę, sedes i jeszcze miejsce na szafeczkę. Ten wiatrolap od garażu nie przeszkadza w niczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znów po przerwie. Wreszcie udało mi się zamieścić troszkę zdjęć naszych wnętrz. Zainteresowanych odsyłam do dziennika. U mnie przeciwnie do Asi&Darka dominują raczej kolory ciemne tj.czarny i szary. Ku zdziwieniu znajomych odwiedzających nasz dom, wszyscy którzy kręcili nosem kiedy planowałam kolory do wnętrz nagle zmienili zdanie i są zaskoczeni jak fajnie moze wygladać czarno-szara sypialnia czy czarno-biała kuchnia lub czarno-srebrno-biała łazienka. Zapraszam i czekam na komentarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy domu Granat. W związku z tym, iż zastanawiam się nad budową domu Granat, proszę o podanie orientacyjnych kosztów budowy domu metodą gospodarczą (stan surowy i pod klucz). Interesuje mnie aktualny kosztorys, gdyż na stronach internetowych jest tylko z 2007r. Dlatego proszę o życzliwość i pomoc, podając jednocześnie swój adres: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuzszej przerwie. Wnętrza piękne, zarówno te w jasnych barwach ( tez w takich gustuje) jak i te ciemniejsze. Jedne i drugie tworza swój klimat. Po prostu super.

No a u nas powoli do przodu mamy już na działce prąd i po bataliach z ekipą budowlaną ( murarz z którym bylismy umówieni wyjechał sobie za granice i nie wie liedy wróci- dla mnie juz nie musi ) zaczynamy w lipcu. Wczoraj umówliliśmy się z nową ekipą - sukces w środku sezonu. 27000 od fundamentów razem z piwnicą , drenażem, ociepleniem piwnic, do dachu to dużo ? Myślę że nie , ale proszę o opinię tych którzy ten etap mają za sobą. Kredyt tez już prawie mamy więc myślę że wreszcie zaczniemy budowac nasz domek. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim...

wiem,że u mnie nie ma jeszcze nawet położonych kafli... ale to już tuż, tuż więc pokusiłam się o zakup lamp do salonu... dwa kinkieciki,małe takie żeby ślicznie oświetlały obrazy które pod nimi powieszę :p

http://images40.fotosik.pl/121/6dadf7d091093eb2.jpg

 

listwę na sufit

http://images37.fotosik.pl/121/f1d8fc79f44d9d82.jpg

 

oraz lampę nad stół... z tym,że zamówiłam z czterema kloszami :p

http://images38.fotosik.pl/121/1608af24d27b68a0.jpg

 

 

No i jeszcze jedno zdjęcie ale z innej beczki... czyż ta kostka nie jest piękna?? :lol:

http://images44.fotosik.pl/126/9b3762e1dd348c89med.jpg

 

 

więcej zdjęć po powrocie z Polski... takie świeżutkie, prosto z budowy :oops: :D

pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam całe forum i na którejś ze stron znalazłam zdjęcia Mishy i w związku z tym mam pytanie :D

Misha jak rozwiązałaś problem ( o ile to był dla Ciebie problem) z puszkami od rolet nad oknami? Mówię o wnętrzu domu. Mi nie bardzo się to podoba,że takie białe puszki są widoczne, ale może to pomalować na taki kolor co ściany w pokoju, albo zabudować to regipsem? :p

jeśli mogłabyś to bardzo prosiłabym o jakieś zdjęcie jak to rozwiązałaś. :lol: dzięki serdeczne i pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

po raz pierwszy zalogowałem się na tym forum

Mam prośbę szukam posiadaczy domu granat z okolic Legnicy tak do 100km, którzy by chętnie udostępnili dom do obejrzenia, ja już się zdecydowałem ale moja żona ma wątpliwości

proszę o kontakt i pozdrawiam sylwia20000wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

po raz pierwszy zalogowałem się na tym forum

Mam prośbę szukam posiadaczy domu granat z okolic Piotrkowa Trybunalski tak do 100km, którzy by chętnie udostępnili dom do obejrzenia, ja już się zdecydowałem ale moja żona ma wątpliwości

proszę o kontakt i pozdrawiam [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam całe forum i na którejś ze stron znalazłam zdjęcia Mishy i w związku z tym mam pytanie :D

Misha jak rozwiązałaś problem ( o ile to był dla Ciebie problem) z puszkami od rolet nad oknami? Mówię o wnętrzu domu. Mi nie bardzo się to podoba,że takie białe puszki są widoczne, ale może to pomalować na taki kolor co ściany w pokoju, albo zabudować to regipsem? :p

jeśli mogłabyś to bardzo prosiłabym o jakieś zdjęcie jak to rozwiązałaś. :lol: dzięki serdeczne i pozdrowienia!!

 

kasiu,

my mamy puszki w kolorze zewnetrznym okien, wiec w srodku wyglada to calkiem calkiem :) nad oknem w pionie byla polozona na puszke plyta i wyrownana z gruboscia sciany, a od spodniej strony jest to po prostu taka brazowa gruba listwa nad oknem... nie malowalismy tego farba do scian...

a wyglada to tak:

http://images44.fotosik.pl/128/8b36cb094cc24e2amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam serdecznie wszystkich "granatowców".

Jestem dumna, że od 17.04.2009r. mogę zaliczyć się do waszego grona, od tego dnia ja i mój mąż jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami projektu domu - GRANAT.

Kasiu wydaje mi się że widziałam twój dom. Dokładnie wczoraj przejeżdzaliśmy koło takiego domu i nawet się zatrzymaliśmy, rzeczywiści ocieplano tam górę i elektryk coś robił, pytaliśmy tą ekipę ile kosztuje postawienie takiego domu. Oni mówli że tego domu akurat nie stawiali tylko go wykańczają, chyba nawet kładli puc akurat.

Jeśli to ty jesteś posiadaczką tego akurat domu mam prośbę napisz mi o ile powiększaliście dom na szerokości i na długości. Bo ci Panowie mówili że jest on troszeczkę większy od normalnego projektu. Zdradzili też, że ponoć "właścicielka" jest teraz w Polsce. Czy moglibyśmy się umówić w jakiś dzień, chciałabym obejrzeć ten domek z mężem dokładnie w środku, zasięgnąc jakiś rad co do zmian.

My obecnie jesteśmy na etapie tzw. papierkowej roboty, zleciliśmy wszystko firmie, mamy umowę że do końca września będziemy mieli już pozwolenie na budowę.

Obecnie cierpliwie czekamy, mamy nadzieję że w połowie października coś ruszymy z budową.

Jak narazie śledzimy forum i myślę, że coraz częściej będziemy się odzywać.

 

Pozdrawiamy Asia i Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc wszystkim.

Jestesmy posiadaczami projektu Granacika od kilku dni.nasz projekt trafił w rece architekta i bedziemy dokonywac drobnych zmian.narazie doczytałem forum do 27 strony :lol: .kopalnia wiedzy i pomysłów przeogromna.

jesteśmy z Wrocławia,bedziemy budowac pod Oleśnicą.

projekt projektem,pomysły pomysłami , ale brakuje mi zobaczenia domku na żywo.Dlatego gorąca prośba do ludzi z okolic o mozliwośc rzucenia okiem na "nasz"dom :lol:

zmieniamy:

likwidacja okna okrągłego w spiżarni

dokładamy okno dachowe nad schodami

podnosimy ścianke kolankowa o dwa pustaki nad strychem,dzielimy na pól i robimy pralnie i garderobe.dokładamy oczywiscie wejście z pokoju.

drzwi w pom gosp. przesuwamy max do ściany i wstawiamy piec na paliwa stałe(jeszcze nie wiadomo jaaki)

bedziemy budoawac z porothermu albo gazobetonu 24cm

na dzisiaj tyle.

Jezeli znajdzie sie ktoś chetny pochwalic sie swoim dziełem....

czekam,czekamy

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad holem na dole, klatką schodową i holem u góry. Jak wykończyliście te "pomieszczenie", chodzi mi o ściany, czy zarówno dół i góra tak samo, tworząc jedną całość, jeden kolor. Malowaliście ściany czy może jakieś inne wykończenie? Wiatrołap traktuję osobno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...