Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ciasteczkowy potworze schody będą kosztować mnie 9200zł. W tym jest oczywiście montaż, ale dodatkowo zamówiłam tz. brudniki czyli taka a la poręcz na ścianę, schody będą zabiegowe, bo ze spocznikiem nie mieszczą się w klatce w granacie :( zamówiłam również brameczki, które zamontujemy jak już będzie dzieciątko w naszej rodzinie :lol: , i będzie schodek zapraszający... poza tym poręcze będą minimalnie zaokrąglone, nie takie kanciaste jak na zdjęciu, ale tralki czyli te metalowe elementy będą takie same :p acha i kolor będzie ciemniejszy brąż :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do EWA28

robertgranat ma rację najpierw trzeba miec pozwolenie żeby wytyczyć dom. My pozwolenie mielismy juz w lutym. EWa Zeby złożyć wniosek w banku musisz miec pozwolenie, dziennik budowy i projekt opisany i zaadoptowany przez kierownika budowy. Teraz czekamy juz tylko aż sąd wpisze hipoteke i mozemy wybierać pieniadze. Zdecydowaliśmy się na bank PKO SA i jak narazie jestesmy zadowoleni, poszło bardzo sprawnie i Pani która nas obsługuje też jest bardzo miła wiele rzeczy nam podpowiedziała, w sumie to nawet kosztorys i transze ona rozpisała, więc nie moge narzekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w okolicy coraz więcej "Granatów". My jesteśmy na etapie adaptacji i zbierania pozwoleń... A na dodatek jeszcze chyba konserwator (z Legnicy) bedzie musiał się wypowiedzieć. Z wstępnego rozeznania - to się dowidzialam, że muszę mieć 2 pozwolenia (na prowadzenie prac i zatwierdzenie projektu elewacji budynku). Dzisiaj wysłałam pismo, a odpowiedz to pewnie za miesiąc (choć jakby w ustawowych 14 dniach się zmieścili to byłabym zadowolona :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do robertgranat My wzięlismy 200000,00 w PLN z dopłatami, marża 3,5 jesli dobrze pamietam, bo nie mam teraz umowy przy sobie. Mamy nadzieję że na większość prac wystarczy a reztę bedziemy robić z własnych środków.Część materiałow mamy juz wycenione i jestesmy zadowoleni. Wczoraj umówiliśmy się z geodetą i w piątek tyczymy nasz dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...