Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH GRANATOWICZÓW!!!

MY TEŻ OD NIEDAWNA JESTEŚMY W POSIADANIU PROJEKTU GRANAT A OD PONIEDZIAŁU WRESZCIE RUSZYŁA EKIPA.

WCZEŚNIEJ JEDNAK ZAGLĄDALIŚMY NA FORUM I NIE UKRYWAM ŻE NIEKTÓRE Z WASZYCH POMYSŁÓW ZAINSPIROWAŁY NAS DLATEGO TEŻ WPROWADZILIŚMY KILKA ZMIAN W PROJEKCIE MIN:

OKNA BALKONOWE WE WSZYSTKICH TRZECH SYPIALNIACH NA GÓRZE, PODNIESIEMY O 2 PUSTAKI POMIESZCZENIE NAD GARAŻEM I ZROBIMY TAM PRALNIO-SUSZARNIĘ Z OKNEM Z BOKU BUDYNKU, NIE BĘDZIEMY MIEĆ ŚCIANKI DZIELĄCEJ SALON Z KLATKĄ SCHODOWĄ , WYDŁUŻYLIŚMY BUDYNEK O 120CM ŻEBY POWIĘKSZYĆ SALON I KUCHNIĘ ORAZ ZMIENILIŚMY KOMIN TAK ŻEBY WYCIĄGNĄĆ GO Z KOSZA ORAZ TROCHĘ PODNIEŚLIŚMY POZIOM PARTERU WIĘC PRZED DOMEM BĘDIE SCHODEK NO I JESZCZE KILKA SPRAW BARDZIEJ KOSMETYCZNYCH. ALE OGÓLNIE PROJEKT BARDZO NAM SIĘ PODOBA I TERAZ TYLKO CZEKAĆ AŻ PANOWIE SIĘ UWINĄ ( MAM TAKĄ NADZIEJĘ) POZDRAWIAMY WSZYSTKICH I ŻYCZYMY MIŁEGO BUDOWANIA I URZĄDZANIA DOMKÓW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ciasteczkowy potworze nie da się określić za ile można się wprowadzić. Jak ktoś ma kasę i roboty idą non stop to można nawet po pół roku... ale czy warto,żeby potem ściany pękały?? :-? I tak samo jest z kwotą wykończenia... każdy kupuje inne kafle, zamawia inne schody, jedni kładą najtańsze panele inni drzewo... niektórzy sami robią wylewki i tynki inni zamawiają firmę :D My na dzień dzisiejszy wydaliśmy ponad 296 tyś. a z moich obliczeń wynika,że jeszcze prawie 80 tyś. nie licząc prac na zewnątrz (zrobienie ogródka i ogrodzenia)

te 80 tyś. to tyle ile nam potrzeba żeby się wprowadzić, nie liczę umeblowania dwóch pokoików na górze i gabinetu na dole... tylko nasza sypialnia, salon,kuchnia, łazienki :lol: także życzę powodzenia :p i wytrwałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misha, a możesz pokazać jak zrobiliscie kostke? U nas wlasnie przymierzamy sie do bruku....troche tego jest, bo aż 300m2....

co do kosztów, to nasz Granat - 200m2- na dzień dzisiejszy kosztował nas 360 tys. Mąż konczy robic górę, potem zabudowa garderoby, zabudowa w pomieszczeniu gospodarczym. I.....na tym bedzie KONIEC.....robót w domku.... :D :D :D Juz nie mogę sie doczekać. Troche długo to trwa ale mój mąż sam jeden robi wykonczeniówkę i jestem z niego B A R D Z O D U M N A[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy granatów. Widzę że coraz więcej zainteresowanych tym domkiem. Fajnie bo milej bedzie siębudować jak więcej osób dopiero zaczyna. My mamy wytyczony domek 4 lipca wjeżdza koparka a 6 przychodzi ekipa. Mam pytanko czy ktoś budował z betonu komórkowego, chodzi mi o sciany domu nie o fundamenty. Mamy dylemat bo różnie nam doradzają, jedni mówią że lepiej z betonu inni że z ceramiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

jestem szczęśliwym posiadaczem pozwolenia na budowę Granata uff... rok trwały wszystkie te papiery ale od dobrego tygodnia budowa w końcu ruszyła.

 

Stoje przed dylematem ogrzewania - eko groszek lub gaz - co u siebie wybraliście ??? Może są już tacy co mają już sezon za sobą - ciekawy jestem kosztów ogrzewania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim :)

na początek zdjęcie elewacji (najbardziej zbliżony kolor do rzeczywistego, ale to i tak jeszcze nie to)

http://www.imagic.pl/files//13562/100_1034.jpg

oczywiście dojdzie do tego sztukateria więc całość będzie jaśniejsza :lol:

 

zdjęć posadzek jeszcze nie mam, ale jutro wybieram się na budowę więc porobię kilka.

I na koniec cos co mnie wyprowadziło z równowagi... i oczywiście nie ma winnego :evil: :evil: :evil:

http://www.imagic.pl/files//13562/27062009%28001%29.jpg

ktoś ma jakiś pomysł jak to teraz naprawić,tak żeby po nałożeniu koloru ponownie, odcień nie był inny??[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...