Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeżylam dzisiaj załamanie - i nie wiem co dalej będzie z naszym Granatem... :(

Konserwator zabytków odpisał , że muszę mieć zezwolenie na prace konserwatorskie - to rozumieim, po drugie muszę mu przedstawić do zatwierdzenia projekta elewacji, a ponieważ juz w miedzyczasie go dostał, to dostałam pismo, że balkon nad drzwiami jest niezgodny z wytycznymi i mam go zlikwidować... I co mam teraz zrobić... Plakać mi sie chce...

Domek cały urok stracji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!!

 

Bardzo cieszę się, że trafiłam na to forum-poszukując informacji o projekcie Granat. Postanowiłam dołączyć do grona entuzjastów tego uroczego domku.

Projekt wybraliśmy w zeszłym roku, zaraz po zakupie działki pod Wrocławiem. Szukaliśmy niewielkiego domu do 140 m parterowego z poddaszem i ten idealnie spełnia nasze oczekiwania. Sprawy urzędowe i całą papierologie oraz ubieganie się o kredyt mamy już za sobą- swoją drogą poszło naprawdę sprawnie i jak na razie bez jakichkowek utrudnień. Budowę rozpoczęliśmy ok 3 tygodni temu-jesteśmy na etapie ukończonych fundamentów. Wprowadziliśmy kilka zmian w projekcie standardowo m.in obrócnie komina, likwidacje spiżarki, okno nad klatką schodową, 2 pustki więcej nad garażem, szersze drzwi balkonowe, poszerzenie tarasu, brak ściany między salonem a schodami.

 

Mam nadzieje, że będe mogła liczyć na Waszą pomoc i sama również chętnie podziele się doświadczeniami z budowy.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. u nas powoli posuwa sie do przodu. Powoli bo myslałam że w tym tygodniu skończą fundamenty ale w tym tygodniu nie przyjda bo dwoch majstrów spadło z rusztowania i musimy czekac aż skończą strop na innej budowie wtedy przyjda do nas. ni jestem z tego zadowolona bo [pogoda jest wręcz idealna na tzw. wychodzenie z ziemi, a jak zacznie znowu lac to sie nie da robic. Narazie mamy wylane ławy i czekamy. Zycze powodzenia nowobudującym Granata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. u nas powoli posuwa sie do przodu. Powoli bo myslałam że w tym tygodniu skończą fundamenty ale w tym tygodniu nie przyjda bo dwoch majstrów spadło z rusztowania i musimy czekac aż skończą strop na innej budowie wtedy przyjda do nas. ni jestem z tego zadowolona bo [pogoda jest wręcz idealna na tzw. wychodzenie z ziemi, a jak zacznie znowu lac to sie nie da robic. Narazie mamy wylane ławy i czekamy. Zycze powodzenia nowobudującym Granata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mury ruszyły do góry i do końca tygodnia mają być skończone a od wtorku strop. Pogoda sprzyja więc się bardzo cieszymy. Mąż właśnie poszedł kopać fundament pod taras i stąd moje pytanie. Jaki duży jest Wasz taras ? Jakby mi ktoś napisał wymiary a jeszcze lepiej wkleił zdjęcia Waszych tarasów. Chcę żeby nasz był w miarę duży ale nie chcę znowu przesadzić . Pozdrawiam wszystkich budujących i już mieszkających!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasteczkowy Potworze :-) budujemy się w okolicy Kobierzyc.

 

Dołaczam się do zapytania Jacka o wielkość Waszych tarasów (tych już utworzonych i tych planowanych)- też ostatnio zastanawialiśmy się nad tym z mężem.

 

My właśnie wczoraj zakończyliśmy fundamenty, od przyszłego tygodnia lecimy dlaej z robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...