Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My jeszcze tarasu nie mamy, ale wiem jak bedzie wygladal mniej wiecej. My na pewno go powiekszymy...na szerokosc rowniez...jednego tylko zaluje.Ze nie wydluzylismy dachu nad tarasem :-? no ale to juz dawno za pozno. Moze pomyslimy i jakies markicie w przyszlosci :wink: postaram sie jeszcze dis wkleic zdjecie tarasu ktory mi sie podoba i jaki bym chciala :D pozdrawiam wszystkich budujacych :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My równiez planujemy stworzenie większego tarasu, nie chcemy przedłużać dachu nad tarasem bo automatycznie salon zostanie zacieniony a nie po to poszerzamy drzwi balkonowe my mieć egipskie ciemności wewnątrz :lol: ..................dużo lepszym pomysłem są automatycznie chowana markizy- przewagą markizy na innymi zadaszeniami jest to, że gdy nie korzystamy z tarasu, możemy ją po prostu złożyć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno nie pisałam, przyczyna prozaiczna - brak czasu :D

 

nasz granat się buduje :D jesteśmy na etapie ścian zewnętrznych na górze

 

robiłam już wycenę okien i najtańsza oferta to 12 tyś z montażem kolor dwustronny tyle że ja mam chyba inne wymiary okien bo projekt indywidualnie robiliśmy

 

taras będziemy mieć duży bo zamiast okna zwykłego w salonie zrobiliśmy balkonowe i tak powstanie taras z dwóch stron :D

 

to na razie tyle :D mam nadzieję że z dachem panowie przyjdą planowo

mam jeszcze pytanie - czy 50 tyś za dach kompletny z oknami 6 szt. dachówka ceramiczna - to dużo czy w sam raz :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia tarasu, który bym chciała... trudno...może uda się go znaleźć to kiedyś wkleję. Bardzo marzy mi się taras z drzewa egzotycznego, ale chyba zdecydujemy się na coś tańszego... mężowi podobają się takie duże płyty, ale widział je tylko w Niemczech więc ciężko mi wytłumaczyć o które chodzi. Ale jak my już będziemy mieć taras to wkleję zdjęcia (jeśli oczywiście będziemy mieć z tych płyt :lol: )

A tak z innej beczki to dzwonił do mnie Pan od schodów i powiedział,że właśnie bierze się za moje... więc tak jak była umowa w sierpniu montaż... tylko kto mi położy płytki w holu pod te schody :cry: muszę zmolestować takiego jednego co robił łazienkę u moich teściów albo mojej przyjaciółki mąż (ten co kładł pomieszczenie gosp. i mała łazienkę) ale on musiał by zarywać urlop,żeby przyjechać na moją budowę :-? a niech sobie chłopak odpocznie :wink:

Jak tylko położą płytki i zamontują schody, wstawiamy drzwi wewnętrzne bo już czekają na swoją kolej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałam cenę samych okien bez dachowych :D bo takie było twoje pytanie

o okna plastikowe

okna dachowe ROTO to koszt ok 7tys z markizami zewnętrznymi ale to było 2 lata temu......my mamy ich 6szt

 

nsze okna kupione były na wsi - mała hala produkcyjna profile ALUPLAST więc chyba dobre, gdzie w naszym mieście okna były ok 3tys droższe, więc trzeba szukać i szukać aż się znajdzie w opowiedniej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejam zdjęć już na fotosika... z wiadomych wszystkim powodów :x a z nowej galerii nie mogę wkleić zdjęć na forum... :evil: i nie wiem czemu. Więc zapraszam do galerii :D link jest podany poniżej :lol:

Łazienka dolna jeszcze bez blatu pod umywalkę i podłogi... poddasze skończone..., posadzki schną i już za kilka dni będą kładzione płytki pod schody i w salonie (mam taką nadzieję :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek dom poszerzala Nina czyli Wasiek... ja tez mam troseczke szerszy niz w projekcie, ale tego nie bylo w planach. w sumie salon z kuchnia (kuchnie mam wieksza kosztem spizarki) mam 37-38 m2 :D

Agaba my kupilismy z Hajduka model volkano z plaszczem wodnym ale teraz nie pamietam dokladnej nazwy :oops: u nas cale ogrzewanie bedzie sie opierac na kominku... a gaz bedzie tylko dodatkowo :lol: kosztowal 7200zl. ale to sam wklad bez osprzetu. potem jak zaczelismy dokupowac caly osprzet to doszlo okolo 3000zl. kosztow :x a o tego obudowa... masakra :cry: ale coz takie zycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy ktoś z Was wyceniał już ogrodzenie. Mam taką ofertę: kuta brama 4 m przesuwna - 2500 zł, furtka 1m - 800 zł, przęsło kute - 200 zł za metr kwadratowy. Ogrodzenie z siatki - podmurówka, słupki i siatka - 60 zł za mb - robocizna.

Jest ktoś kto może mi podpowiedzieć czy to dobra cena?

 

Agaba my mamy wkład Arysto, narożny z giętą szybą. Z tą różnicą że u nas kominek będzie tylko rekreacyjnie - koszt 4900 zł. Są dobre opinie o tym wkładzie, nasz jeszcze nie był używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...