Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wypoczynek spoko się zmieści a stół jak postawisz wzdłuż okna 3+3+1+1 to też wejdzie.Ja planuję stół na 6 krzeseł,bo koniecznie muszę mieć barek odziellający trochę kuchnię od salonu i 2 hokery.U mnie stół będzie złożony tzn na tyle by spokojnie zjadła przy nim 4 osobowa rodzina.Na czas imprezy rozkładamy.

Szczerze to salon nie jest za duży ,bywają projekty z większymi ale coś za coś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tak własnie stoi stół prostopadle do okna, parapetówy już dwie były,i osiem osób przy stole siedziało i nikt sie nie obijał o narożnik i meble w kuchni

a jak się stół na środek wystawi to można i więcej osób posadzić

w sumie ile tych imprezek się robi w ciągu roku? Chyba, że liczna rodzina...

 

My mieszkamy już 3tyg, brakuje mi firanek co mnie cholernie irytuje

małżonek wraca po urlopie mam nadzieję że zrelaksowany po dwóch tygodniach wakacji z gadającą przez 15godz dziennie córką :D

i zabierze się za płot i ułozy chodniki oraz dochwaścimy i zasiejemy trawkę

bo na jednej połowie rosną już roślinki i trawka wschodzi a po drugiej dżungla...

 

 

Iza czekamy na fotki kuchni, tylko proszę cię zmniejsz je troszkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian w oryginalnym projekcie salon z kuchnią ma ok 32 m2. Po odjęciu kuchni na sam salon zostaje ok 20 m2. to jest naprawdę mało. Nie jestem fanem wielgachnych domów ale to naprawdę jest przesada. Najlepiej złóż wizytę komuś kto wybudował według oryginalnego projektu i sam ocenisz.

U mnie po zmianach salon ma pow. 34 m2 i uważam że jest w sam raz. Dodałem też wykusz co nadaje dużo uroku całemu pomieszczeniu. Jeśli chcesz to zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja chciałbym wybrać taki projekt, gdzie nie musiałbym wprowadzać żadnych zmian.A za zaproszenie dziękuję,ale niestety praca praca i jeszcze raz praca a ww wolnych chwilach szukanie projektu, ciężko znaleźć ten wolny czas:(

zastanawiam się także nad projektem "sara" pracowni dom na horyzoncie on jest dla mnie bardziej odpowiedni, ale i droższy w realizacji a wiadomo, że każdy chce jak najmniej wydać:) a mógłbym obejrzeć zdjęcia Twojego salonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że Wam się podoba.

Kuchnię montują dzisiaj, skończą w piątek, wkleję zdjęcia i kuchni i schodów bo już będą skończone. Łazienki jeszcze bez luster, kabin prysznicowych i szafek z umywalkami a przeprowadzka w przyszły weekend.

 

Salon faktycznie duży nie jest. Ale zmieści się jakiś niewielki narożnik, stół i 6 krzeseł napewno. Poza tym jakaś niewysoka komoda pod TV i koniec meblowania, przecież to salon to zbyt wielu mebli nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo obawiałam się salonu... a raczej tego,że nie zmieści mi się stół, narożnik i barek oddzielający kuchnię... ale jak ściany powstały i wizualnie wyobraziłam sobie wszystko to nie jest tak źle. Fakt salon nie jest super duży, ale moja przyjaciółka ma podobny metraż salonu i kuchni i spokojnie mieści jej się stół z krzesłami, wypoczynek i szafeczka z telewizorem. Nie jest to raczej przestrzeń do biegania ale przecież do salonu nie musimy wstawiać mebli i codziennie nie robimy uroczystych obiadów na conajmniej 10 osób więc myślę,że spokojnie można się pomieścić. Mój co prawda wyszedł troszkę większy niż w projekcie ale to nie było zamierzone :lol: mój ma około 37-38m2. zamówiłam 38m2 płytek...mam nadzieję,że starczy :D

Na dniach będę miała zdjęcia z położonych już w holu i wiatrołapie płytek :) A po weekendzie mam nadzieję,że będę mogła się pochwalić skończoną już łazienką na dole. Jutro zadzwonię do gościa od schodów i umówię konkretny termin montażu, bo wciąż się się nie dogadaliśmy :-?

Iza czekam z niecierpliwością na twoją kuchnię :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wolałbym jednak zamiast narożnika zestaw wypoczynkowy 3+2+1 a stół może być z 6 krzesłami, bo tak jak mówisz niecodziennie organizuje się obiad w większym gronie:)

Bede czekał z niecierpliwością na wasze zdjęcia, bo nie ukrywam, że pomogą mi zdecydować czy ten dom jest moim wymarzonym:)

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też salon wydawał się mały , więc kombinowaliśmy jakoś żeby powiększyć to pomieszczenie. Najpierw chcieliśmy zrobić wykusz zamiast tego okna z boku budynku ale nasz projektant odradził nam i ostatecznie zdecydowaliśmy się na wydłużenie domu o 1 m od strony salonu i kuchni .Teraz salon z kuchnią mają 46 m2 i myślę że będzie dobrze. Zastanawiam się jeszcze nad spiżarką bo okienko okrągłe zrobiliśmy ( dodaje ono tyle uroku temu domowi że nie mogłam z niego zrezygnować) ale nie wiem czy robić tą spiżarkę czy zabudować kuchenne szafki w tym miejscu.

Dlatego dołączam się do prośby o pokazanie swoich urządzonych kuchni . Z chęcią zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

już dzisiaj mam zdjęcia holu wyłożonego płytkami... choć jeszcze bardzo brudne i bez fugi :D

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27260819_327.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27260854_328.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27260889_329.jpg

 

a na koniec przypomnę moją dolną łazienkę, choć również nie dokończona. bez podłóg i fug... ale co tam :p

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27260762_326.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27260950_325.jpg

podłoga będzie czarna, więc nie będzie aż tak biało i nudno jak w jakimś szpitalu... chyba sama siebie pocieszam, bo mam mieszane uczucia co do niej... :-?

a wy co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...