Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fotki będą :) tylko jak wszystko będzie w miarę gotowe, kuchni jeszcze nie ma, będzie w czwartek lub w piątek więc na ostatni moment, dzisiaj kończyli schody, łazienki jeszcze bez kabin, nie posprzątane. Od jutra mam urlop więc będę sprzątać dalej.

Elewacji jeszcze nie mamy, mamy tylko ocieplone styropianem, ale zamierzamy robić tuż po wprowadzeniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zazdroszcze Izulek tobie iz juz sie wprowadzacie do swojego domku :) My dopiero zaczynamy, wszystko nam sie poprzeciagalo, ale domek juz wytyczony jutro wjezdza kopara a koniec sierpnia poczatek wrzesnia wchodzi ekipa :) mozna powiedziec iz po wielu trudach w koncu zaczynamy :)

oby pogoda dopisywala i mozna bylo dzialac :)

 

pozdrawiam

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja

kochani granatwocy popatrzcie i podpowiedzcie czy taki taras w naszym granaciku jest mozliwy

http://images41.fotosik.pl/180/c25f248aa64521a4med.jpg' alt='c25f248aa64521a4med.jpg'>

niedaleko nas panowie robią takie superowe powierzchnie. Wiecej można zobaczyć w galerii na stronie http://www.kamieniepolne.pl

pozdrawiam i życzę przyjemnosci z rozmyślania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten taras. Gdzie ten Sulęcin? Nie kojarzę za bardzo. No i ile biorą za m2 takiego cuda? My mamy już fundament pod taras a że za domem teren idzie z górki to też będziemy mieli ze trzy schodki.

Jeśli chodzi o nasz domek to dzisiaj mają być skończone ściany u góry a od poniedziałku wchodzą z dachem. Tak więc będziemy mieć teraz 2 ekipy na budowie bo murarze muszą zrobić jeszcze ścianki działowe.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja ostatnia noc w "starym" mieszkanku, trochę dziwnie ....i pewnie dlatego nie mogę spać ...

Jutro (oops dzisiaj )ogromna przeprowadzka, meble, lodówka, pralka, full kartonów, choć już i tak część zawiozłam.

W domku nie wszystko jeszcze skończone, kuchnia - dwoje drzwi do poprawki (wtorek), salon się maluje i może w niedzielę będzie gotowy, brak prysznica w dolnej łazience, luster , szafek umywalkowych, o takich rzeczach jak żyrandole i inne lampy czy firanki nie wspomnę :)

 

Odezwę się we środę bo wracam do pracy.

Trzymajcie się cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina czy możesz zdradzić jaką umywalkę masz w dolnej łazience? Chodzi mi o producenta, nazwę modelu, cenę,gdzie kupiłaś i jaką ma wielkość :lol:

Ja chcę podobną... znalazłam na allegro jedną fajna, ale nie znam tej firmy i zastanawiam się. A potrzebuję dużą 80 albo 90... wpuszczaną w blat. A te, co mi się podobają są w kosmicznych cenach, a te tańsze w ogóle mi się nie widzą... tylko ta jedna mi się podoba :D

dzieki z góry :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się dzisiaj budowania. Myślałam że nasze prace będą spokojne bo nie należę do tych ludzi co to cały dzień siedzą na budowie i patrzą robotnikom na ręce i czepiają się wszystkiego. A tu rano "niespodzianka" pan nam oznajmił że zwija manele bo skończył swoją robotę a tu jeszcze ścianki działowe zostały i kominy. Była taka awantura bo od początku nie chciał " się bawić" w pisanie umowy a teraz mówi że to nie należy do jego zakresu. Normalnie mam dosyć serdecznie......DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH! PISZCIE UMOWY I TO ZE SZCZEGÓŁOWYM ZAKRESEM ROBÓT lepiej napisać za dużo niż potem szukać wiatru w polu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się dzisiaj budowania. Myślałam że nasze prace będą spokojne bo nie należę do tych ludzi co to cały dzień siedzą na budowie i patrzą robotnikom na ręce i czepiają się wszystkiego. A tu rano "niespodzianka" pan nam oznajmił że zwija manele bo skończył swoją robotę a tu jeszcze ścianki działowe zostały i kominy. Była taka awantura bo od początku nie chciał " się bawić" w pisanie umowy a teraz mówi że to nie należy do jego zakresu. Normalnie mam dosyć serdecznie......DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH! PISZCIE UMOWY I TO ZE SZCZEGÓŁOWYM ZAKRESEM ROBÓT lepiej napisać za dużo niż potem szukać wiatru w polu.

 

skoro nie ma umowy nie musisz mu zapłacić kwoty, którą ustaliliście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...