Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agaba coraz bardziej domowo u was :D Ale poczekaj na końcowy efekt... to dopiero cieszy oko :lol: coś o tym wiem hihi

U mnie dzisiaj montaż schodów. Już siedzę jak na szpilkach, bo moja siostra ma mi przesłać zdjęcia... mówi,że są piękne, ale ja sama muszę zobaczyć :lol: Jak tylko wróci z budowy to wkleję zdjęcia...

jejku... jak ja wam zazdroszczę,że możecie sobie kiedy chcecie pojechać na swoją budowę... takie budowanie przez tel. mnie wykończy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ile ja się naczekałam... ale warto było :lol:

 

 

oto moje cudne schodki :D

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27695347_332.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27695418_333.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27698098_335.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27698132_339.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27698141_341.jpg

 

I ostatnie zdjęcie :lol:

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/27698167_347.jpg

Schodki troszkę brudne, ale to dlatego,że zdjęcia robione w czasie prac. Teraz są już umyte i wypolerowane :p

podobają się?? ach... nawet jak nie to mnie i tak się baaardzo podobają !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo super są i fajnie że jest tam ten spocznik choć na połowie. Ciekawe jak nasze wyjdą bo chciałabym mieć właśnie ze spocznikiem a projektant dosyć mało miejsca przeznaczył na te schody i z tego co widzę to prawie wszyscy mają zabiegowe. Nasze planujemy na luty-marzec. Już wstępnie rozmawialiśmy ze stolarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu schody wyszły przecudnie.. :D :D

nigdzie nie widziałam takich ładnych ...my jesteśmy na budowie codziennie po pracy robimy porządek na działce i obsypjemy fundamenty... tak mi się marzy , żeby gdzieś wyjechać i odpocząć... u nas ekipa działa powoli ale dokładnie.. codziennie coś potrzebują i tylko hurtownie budowlane zwiedzam..

marudzę - jestem zmęczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy :)

mieszka się fajnie, choć nie wszystko jeszcze rozpakowane i gotowe.

Zdjęcia wkleję za jakiś czas, jak już będzie uporządkowane bo teraz to wszędzie jeszcze kartony pudła itp.

 

A kawka z nowego ekspresu na tarasie smakuje wybornie :)

Gdyby jeszcze można było na trawkę popatrzeć a nie na tony ziemi i gliny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za miłe słowa... nieskromnie powiem,że te uważam że są piękne :D

Bardzo chciałabym schody ze spocznikiem ale niestety klatka schodowa w granacie przeznaczona jest na schody zabiegowe, więc wymyśliłam sobie coś takiego... u mojej mamy jest podobnie, chociaż ona ma wylewane schody i wykładane drzewem :p

Koszt takich schodów to 9200zł. Wykonał je pan z Wrocławia. Oczywiście wszystkie dodatki jak bramki dla dzieci, brudniki przy stopniach i "poręcze" na ścianach w cenie :lol:

 

Iza nie marudź.... mieszkasz w nowym domku i przyjdzie czas,że kawkę będziesz piła patrząc na trawkę a nie na ziemię i glinę :D czekam na zdjęcia z niecierpliwością :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, odpowiadam na Twoje wczesniejsze zapytanie w sprawie umywalki w łazience. Firma to cersanit, długość 60cm szer. 45 cm. lezy wpuszczona w blat i wygląda znakomicie. Ceny nie pamietam dokładnie ale wiem, że kupiłam ją przez internet o 100zł taniej niż w sklepie i jeszcze załapałam się na ostatni dzwonek przed podwyżką. W moim dzienniku - chyba na stronie 4, jest dokładny opis i cena. W przyblizeniu gdzies około 450 zeta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie marudzę, ale wolę widok trawki :)

Kasiu schody wyglądają na porządnie wykonane. Z jakiego są drewna?

Fajnie masz rozwiązany ten spocznik. U nas już nie było takiej opcji bo schody betonowe, a na etapie ich wylewania jakoś nie pomyślałam o takim rozwiązaniu, ale chodzi się wygodnie mimo tego że są zabiegowe.

 

Martwi mnie tylko jak umyję to okno na klatce schodowej, tzn. jak tam drabinę ustawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina dziękuję ci bardzo za odpowiedź :D

Iza schody są jesionowe :p ja chciałam spoczynek ze względu właśnie na mycie tego okna!! Mam chociaż kawałeczek miejsca na postawienie drabiny :D Poza tym przez moje powiększone drzwi wejściowe nie mam miejsca na szafę w wiatrołapie, więc może uda mi się jakoś zabudować pod schodami... pod tym spoczynkiem :lol: ale tak,żeby było to mało widoczne... no ale to jeszcze się zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do wszystkich i bardzo, bardzo, bardzo prosilabym o odpowiedz. Czy ktos wybudowal Granata w oryginalnych rozmiarach? To znaczy bez powiekszania salonu i kuchni? Jesli tak, to czy moglabym prosic o jakies zdjecia wlasnie salonu? Bo u nas wlasnie zrobili fundamenty i dopiero teraz otworzyly mi sie oczy, jaki ten salon malutki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy oryginalne rozmiary. Postaram się zrobić zdjęcia, ale salon wcale nie jest bardzo malutki, owszem duży nie jest, ale zmieści się narożnik (nasz ma 245 cm na 160 cm), stół 140x90 i sześć krzeseł, komoda rtv, no i w rogu kominek jest fajnie umieszczony bo nie zabiera przestrzeni salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xatia nie panikuj... my co prawda mamy minimalnie szerszy salon bo jakoś mój mąż kapiąc fundamenty troszkę go powiększył, ale to kwestia kilku metrów. Chcę tylko,żebyś wiedziała,że jak mi zalali fundamenty to ja byłam przerażona. Caly dom wydawał mi się ciupeńki. Jak patrzyłam na garaż to wydawało mi się,że może rower to się tam zmieści bo samochód to na pewno nie... nie mówiąc o salonie... wyć mi się chciało :lol: ale dopiero jak pójdą mury to sama zobaczysz,że wcale nie jest tak źle. Tak jak wcześniej pisałam... salon nie jest ogromny, nie może być to plac zabaw, ale spokojnie można postawić tam stół, narożnik tak żeby sobie nie zawadzały :D

mój sąsiad już od roku mieszka w swoim granacie i jak byliśmy u niego (mam oryginalne rozmiary) to spokojnie można się w salonie poruszać :lol:

oddychaj głęboko i czekaj na mury... na pewno będzie Ci się podobało :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp, dzieki, naprawde mnie podbudowalas. My budujemy Granacika a tesciowa zaraz obok nas dom parterowy (chca sprzedac, nie jestem samobojca, zeby sie budowac zaraz obok tesciowej, hehhe), no ale chcialam powiedziec, ze ta parterowka przy naszym granaciku to jakis gigant, mimo iz powierzchnie uzytkowa mamy taka sama. No i jak tam dzis bylam, to sie zdrowo przerazilam. Mysle sobie, kurcze, gdzie ja w ogole wstawie meble w kuchni, nie wspominajac juz o salonie. Ale skoro mowicie, ze nie jest tak zle, to Wam wierze :)

Pora na dobre sie zadomowic w tym wateczku, jakby nie bylo, zapisuje sie do rodziny Granatowej :) Bo jak do tej pory, to tylko Was podczytywalam, bo i nie bylo bardzo o czym pisac. Ale teraz bede powoli zdawac relacje z prac.

Tak wiec, beton u nas wylany, teraz robia bloczki. Nie moge sie doczekac na mury.... Mamy nadzieje, ze wystarczy nam funduszy, zeby przykryc domek przed zima, a potem zobaczymy, moze jakis kredycik, inaczej sie pewnie nie da.

 

 

Aaaaa.... dorzuce jeszcze jedno pytanko, do tych, ktorzy mieszkaja juz w granatach :) Jak jest ze schowkami na takie rzeczy codziennego uzytku typu odkurzacz, itd? Miescicie sie jakos? Ja planuje jeden schowek pod schodami, no i podnosimy troszke garaz. Ale nie mamy piwnic, no i strychu jako takiego tez nie ma, wiec obawiam sie troszke, ze nie bedzie gdzie pomiescic wszystkich rupieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...