Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie znając niezwykle miłą i przyjazną atmosferę na forum oraz bardzo pomocnych właścicieli Granata mam ogromną prośbę do beata-piotr, marek_kielce, asiulaiprzemo, kozyra oraz wszystkich tych którzy budują granata z wykuszem z boku a nad nim balkonik wychodzący z dwóch pokoi. Jeśli byłoby to możliwe proszę o zdjęcia wykusza w środku i z zewnątrz oraz wymiary . Jaka jest długość ściany pozostającej po bokach...Wydaje mi się rzeczą niemożliwą ale mąż zgodził się na wykusz więc jest szansa że będę go kiedyś mieć!!!I oczywiście projekt Granat już na 99 %.Pozdrawiam serdecznie Mój email to [email protected] Z góry dziękuję Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim po dwóch tyg. przerwy :)

odpoczęłam, opaliłam się, wybyczyłam i czym prędzej wróciłam do was :lol:

U nas przez te 2 tyg. nic się nie zmieniło... w październiku mój mąż leci do Polski to nadrobi zaległości... mam nadzieję :wink:

Skoro nie mam się czym chwalić to czekam na nowości od was :D i jakieś zdjęcia... może od Izy :D :wink: w końcu :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakieś zdjęcia... może od Izy w końcu

No wlasnie, codziennie tu zagladam, z nadzieja, ze Iza sie pokaze z obiecanymi fotkami :)

 

Kasia! Zazdroszcze wakacji i opalenizny! Ja w tym roku blada jak sciana!

 

U nas na budowie sa postepy, to znaczy juz niedlugo zalewanie stropu. A ja nie moge sie doczekac na dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy przy ociepleniu poddasza płaciliście dodatkowo za sylikonowanie czy było ono w cenie ocieplenia.

Nasz wykonawca po rozliczeniu prac przy ociepleniu poddasza zażądał 5,5 zł/m za silikonowanie. Zdziwiło mnie to , gdyż umówione było, że cena zawiera wykończenie pod malowanie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Codziennie śledzę wasze poczynania z budowa, u nas powstały już fundamenty oraz mury piwnicy i ułożony strop na początku przyszłego tygodnia ma został zalany, na początku wydawało się wszystko takie małe, ale jak powstają mury to obraz zmienia się diametralnie :)

pozdrawiam

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno mnie tu nie było ale nadrobiłam zaległości :D

śliczne wasze domki :D i gratuluję mieszkającym

 

u nas robią górale dach, okna już zamówiliśmy więc myslę że w październiku zamkniemy domek :D

musimy zrobić podjazd do garaż bo jak przyjdą deszcze to będzie problem a jest tego 50mb :-? i chyba na razie tylko jakiś tłuczeń wysypiemy

pozdrawiam wszystkich

a tu dwie fotki z naszych postępów

http://images47.fotosik.pl/205/e6979b1b12ec0b63med.jpg

http://images46.fotosik.pl/204/2a2f9337cfe0f8aamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "granatowców"

U nas Granat też szybko powstaje. Tak jak prawie wszyscy mieliśmy wątpliwości co do wielkości salonu, ale teraz na żywo zaczynamy się do niego przekonywać. Wiele zmian nie wprowadzaliśmy jedynie: Przesunięcie komina ( żeby nie był w koszu), podniesienie ścianki kolankowej nad garażem, zmiana okienka okrągłego na kwadratowe i planujemy jeszcze powiększyc taras, ale bez powiększania dachu. Na dole link w którym umieściłam dotychczasowe zdjęcia, mamy optymistyczne plany na wiosnę się wprowadzić.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...