Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

xatia odnośnie komina w koszu polecam wpisać w google "komin w koszu" tam można znaleść odpowiedz. Jeżeli posiadasz dobrych dekarzy to na pewno zrobia obróbkę dobrze i nie będzie przeciekała gromadząca sie tam woda. Nam doradził to architekt i majster, chociaż ten pierwszy twierdził, że czasem z dwojga złego lepiej zrobić komin w koszu :) My woleliśmy zrezygnować z takiego komina na wszelki wypadek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i zdjęć od Izy się doczekaliśmy :D Iza baaardzo podoba mi się łóżko w sypialni... zdradź co to za łóżko, gdzie kupione i po ile :oops:

Poza tym, podoba mi się podłoga w salonie... to płytki czy drzewo? Piękny kolor, taki nasycony. A w holu... płytki?? O drzwiach już kiedyś pisałam,że ładne są, takie inne niż te masówki ze sklepów :lol:

A... kolejne pytanie, ale równie ważne hihi. Jakim kolorem farby i jakiej firmy pomalowałaś kominek? Piękny kolorek :lol:

Tak więc gratulacje Iza domku i szczęsliwego mieszkania :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie... :cry:

dzisiaj no może jutro okaże się czy mój domek będzie stał czy zostanie wyburzony :cry: :cry: :cry:

Nie wiem czy słyszeliście o projekcie kopalni odkrywkowej. Dość głośno o tym... wpiszcie na google to wam wyjdzie. Mój dom stoi na terenie który przeznaczony jest na zrównanie z ziemią :evil: dzisiaj było referendum... wiadomo,że wyjdzie na NIE ale jak władze będą chciały to i tak nas przesiedlą i zrobią tam tą kopalnie. Mi zaczyna już brakować łez... ja chcę mój domek :cry: Jeszcze w nim nie mieszkam, a już mieliby go rozburzyć :evil:

ja nie wiem jak to będzie...........

:cry: :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu :( cóż to za pomysły z tym wyburzaniem ... nie do wiary. Walczcie ostro ...

 

A jeśli chodzi o pytania to:

 

łóżko w sypialni to seria Jamajca z paged meble. Ceny nie pamiętam około 1600 zł, ale ceny są na stronie. W holu są płytki opoczno naturale krem, w salonie podłoga to panele Quick step kolor dąb stary ciemny - chyba ... :roll: Kominek pomalowany kawowym onyxem z firmy Magnat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia! To straszne!!! Wspolczuje..... I trzymam mocno kciuki, zeby jednak wszystko dobrze sie skonczylo!!!

 

Izulek! Super macie domeczek! Ach, jak ja bym chciala, zeby u nas juz tak bylo... no nic, moze sie kiedys doczekam.

 

A u nas chwilowo nic sie nie dzieje i strasznie mnie wkurza postepowanie wszystkich fachowcow!!!!!!!!!!! Murarze juz trzeci raz robia sobie przerwe, bo pewnie robia gdzie indziej!!! A tu juz niedlugo zima, a chcemy jeszcze przykryc dom przed zima. Ciekawe ile nam przyjdzie czekac na gosci od dachu??? Ale to wszystko wkurzajace. Obiecuja, obiecuja, a potem nie przychodza..... wrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaba płytki wprost cudne... uwielbiam mozaiki zwłaszcza, które tak się błyszczą :D super....

 

Referendum wyszło na NIE... ale to było wiadomo. Aż 95% głosów było na nie. Tylko,że jeśli ta kopalnia ma przynosić takie bagatelne zyski i władze zadecydują,że ma być to żadne referendum, protesty cz\y inne sprzeciwy nie pomogą. Boli mnie to okropnie... wiem,że na pewno nie wysiedlą nas tak po prostu, tylko dadzą nam czas i kasę na budowę nowego domu... ale to jest nasz dom i tu chcemy żyć. Ale co ja będę wam mówić... pewnie sami zdajecie sobie sprawę co ci wszyscy ludzie czują :cry:

Oj....

Ale dzięki dziewczynki za słowa otuchy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej przerwie. Śliczne są wasze domki. jak znajde chwilę czasu to wkleje fotki naszego. Na dzień dzisiejszy robimy dach, tzn. krokwie juz są jutro przychodza jeszcze murarze dokończyć kominy i scianki działowe a od poniedziałku dalej dach i na tym bedzie koniec na ten rok. Reszta na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej Granatowcy!

Potrzebuje porady i w miare szybkiej odpowiedzi.

Nie wiem jak Wam wyceniali robote murarze, u nas licza od kondygnacji.... I tak, do stropu, razem ze stropem policzyli sobie 8000 tysiecy. I teraz za poddasze czyli sciany, fajermury i komin, chca tez 8000. Nie wiem, ale mi sie wydaje troche duzo. Bo przeciez wiecej roboty mieli do stropu i ze stropem. Zaznacze jeszcze, ze nie robimy betonowych skosow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiosna zamierzam rozpoczac budowe domku Granat z garazem, zaczynam szukac ekipy budowlanej. Rozmawialem juz z jedna ekipa ktora zgodzila sie wybudowac domek w stanie surowym wraz z dachem i chca okolo 49 tys., czy to rozsadna cerna? Jestem z okolic Wroclaw=Dzierżoniow.

Bede wdzieczny za podpowiedzi, wskazowki..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...