Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

my w swoim projekcie chcemy powiekszyc garaz i zrobic za garazem kotlownie, w miejsce pom. gosp przeniesiemy schowanko, zastanawiamy sie tylko czy podniesc scianke kolankowa o jeden pustak, czy zostawic tak jak w jest, dalej widzialem kilka zdjec z realizacji i u kilku osob jest tak zrobione ze fundament w garazu jest na rowni z fundamentem domu co automatycznie podnosi strop garazu do gory i sa one na rowni z domem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze Iza pięknie masz :)

Ta spiżarka pod schodami taka duża... ja wyobrażałam sobie,że to będzie taka kliteczka... super :lol:

Fajne masz krzesła w salonie... jakiej to firmy i po ile zakupiłaś?? :oops:

A telewizor masz tak jak ja będę miała :lol: powieszony na ścianie... z tym,że obok nie będę miała takiej witryny, tylko szafeczkę na dekoder i kino domowe pod :D

A co do mojej pralni to nie chciałam mieć drzwi w łazience, dlatego zrobiłam pralnie w pomieszczeniu gospodarczym na dole,bo tam tylko piec gazowy na ścianie, więc reszta miejsca jest wolna i tam będzie spiżarko-pralnia :wink:

 

A ta lampa którą Magda wynalazła (te kule czerwone) są piękne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;Poszukuję osób,które budowały lub obecnie budują dom Granat w woj.podkarpackim lub jego okolicy;zamierzamy zakupic ten projekt,lecz wcześniej chcemy zobaczyc taki dom fizycznie,czekamy na info.i pozdrawiamy wszystkich Granatowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza dzieki za zdjęcia. To bardzo pomaga mojej wyobraźni urządzić nasz domek. Ta spiżarnia ... jest coś powiększana ? Też mam w tym miejscu spiżarnię, ale na razie jak nie ma tynków i drzwi ciężko mi powiedziec, czy moja jest aż tak duża. Aha - robiliście czy kupowaliście te połki do spiżarni ?

Wyobraźcie sobie, że ja nie spałam prawie całą noc, u nas niesamowity wiatr (halny) bo my niedaleko gór. A dach w 3/4 przykryty, byłam wystraszona czy aby dachówka i folia zostaną na swoim miejscu. Mąż w nocy mnie prawie wyśmiał ale rano sam o 4 jechał świecić światłami auta i latarką na dach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirella, nie powiększaliśmy spiżarni, jest taka jak w projekcie.

półki sa sosnowe, kupowane chyba w leroy merlin, mąż niektóre z nich (te pod schodami) skracał z długości, zeby zmieściły się pod schodami.

 

U nas też dzisiaj mocno wiało, ale kilka tygodni temu wiało jeszcze mocniej i też bałam się czy aby wszystkie dachówki będą rano na miejscu. ALe były - chyba dobrze dach mamy zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...