Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu prace idą u nas powoli.... ekipa ma przerwę.. pomalowany mamy jedną warstwą gabinet , gdyż za tydzień kładzeniu parkietu http://images42.fotosik.pl/147/ab9d13ce04a27c47med.jpg

Projekt kominka wzięłam ze strony kiedrowski kominki... pokazałam go fachowcowi od kominka i miał zrobić taki sam .....kominek jest nie dokończony... pokażę go póżniej jak go zrobią do końca.. pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie do tych którzy mają dom w oryginalnych rozmiarach ile jest metrow kwadratowych jesli chodzi o tynki wewnętrzne, oraz jak w przyblizeniu kształtuje się instalacja elektryczna, c.o. i energia. Koszty mi o koszty przyłaczenia juz w domu. Będe wdzieczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agajan u nas tynku wewnętrznego wyszło 620 metrów a na zewnątrz 220. W naszym domu ścianka kolankowa została podniesiona o 2 pustaki.

Elektryka w domu kosztowała nas 6.000 zł (120 punktów) , koszty co są bardziej skomplikowane, gdyż zależy ile punktów i jaki będziesz miała piec i czy będą alternatywne źródła ciepła... koszt podłączenia pieca i kominka z płaszczem wodnym - 1.600,-, koszt kotłowni (mamy automatykę) - 5.000,- na sterowaniu ręcznym będzie taniej, koszt rozprowadzenia instalacji co i cw z materiałami 15.000,-zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzucę :D

za el. 2600zł

tynki gipsowe maszynowe 27 m2 z materiałem :( chyba drogo

za wylewki 12 zł sama robocizna a 28-30zł z materiałem i nie mam pojęcia czy to dużo czy mało

ocieplenie robimy sami i poddasze w płytach g-k też ale co z tego wyjdzie to sie okaże, na próbę zrobimy garderobę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza... :-?

pewnie u was jak u mnie... nic się nie dzieje hihi... ale od jutra może coś zacznie się robić :)

tzn. kafelkarz ma jutro jechać dokończyć łazienkę górną na gotowo, teściu też jutro pojedzie pomierzyć podłogi na górze,żeby zamówić drzewo :D mam nadzieję,że w końcu znów się coś ruszy. Po świętach wstawią drzwi i położą panele w małym pokoju na dole... potem może sufit w kuchni.

Ja zamówiłam zlewozmywak do kuchni i pomału rozglądam się za sprzętami. Po świętach pojedziemy na jakieś zakupki, więc może coś fajnego upoluję :D

Na święta lecimy do Polski :lol: :lol: :lol: także foto-relacja po świętach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...