Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kasiulakp wysoka zabudowa jest na ściance oddzielającej salon od kuchni :D a szafek mam wiecej niż w obecnej kuchni więc starczy tym bardziej ze córka z nami się nie przeprowadza :cry:

 

a kuchnię zamawiam w takim małym sklepiku w Jastrzębiu Zdroju :D i będzie kosztować 11000zł jeśli zastosuję system blum a około 8000 bez bluma + AGD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sikorka74 no teraz już wiem co i jak :p a ty też nie masz spiżarki? przynajmniej z tego co piszesz to wynika :wink: bo jak nie masz... to kuchnia jest dość szeroka, a na tej wizualizacji masz strasznie wąską tą kuchnię :roll:

Co do ceny, to uważam że jest atrakcyjna, a nawet bardzo atrakcyjna :D

 

Tinka mało kto z nas ma meble kuchenne aż pod okno w jadalni... bo jak wstawisz tak duże mebli kuchenny to na stół miejsca ci już nie starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorki Tinka teraz się przyjrzałam i mowa o oknie w kuchni... to fakt. Teraz to już całkiem widzę ta wizualizację :oops: a raczej dopiero teraz hih

Sikorka ma chyba tylko meble w miejscu gdzie miała być spiżarka... oj... to będzie baaaardzo mała kuchnia.

Ja to patrzę tylko jak wsadzić jak najwięcej szafek i szuflad jednoczenie zabierając jak najmniej miejsca z salonu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble będą ułożone w kształcie litery U i na dole będzie patrząc od okna :

szuflady 60 cm, zmywarka 60 cm , narożnik 90/90 cm, kargo 15 cm, szuflady 90cm, kargo 15 cm, narożnik 90/90cm, kargo 30 cm, i pod piekarnikiem szafka 60 cm

a u góry 2 szafki po 100 cm i nad mikrofalą i lodówką te małe szafki :D

na ścianie przy oknie będzie wisieć lampa z dwoma kloszami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytanie do wszystkich... dość ważne więc jeśli ktoś ma jakieś pojęcie to proszę bardzo o szybką odpowiedź :D

Moja siostra chce zmienić kafle na podłodze pod którymi jest podłogówka. Ale one leżą już tam tak długo,że widać,że podłoga jakby się trochę "osiadła"...na ścianie listwy są też z kafli i jest przerwa między listwą a kafelkami. Więc pytanie brzmi... czy zrywając kafle nie uszkodzi podłogówki? Bo jeśli beton opadł to czy rurki od podłogówki nie są tuz pod kaflem czy może rurki opadly razem z betonem??

Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam, ale nie wiem jak inaczej napisać... :oops: mam nadzieję,że ktoś będzie mógł mi odpowiedzieć :lol:

dzięki za góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...