Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu dzięki za informację :D

Użyliśmy chemicznego bo podobno jest twardszy.. chłopak , który u nas lakierował oczy miał jak szparki przez ten lakier... tak śmierdziało, że kolejnego dnia po lakierowaniu znajdowaliśmy zwłoki małych pajączków :)

parkiet bardzo nam się podoba ... jest bardzo przytulnie na górze dzięki drewnu....

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :) szkoda tylko,że tak późno :oops: sorki :wink:

 

A ja mam znów do Ciebie prośbę... tak mało dodajesz zdjęć i chciałabym coś więcej podpatrzeć jak wykańczasz :D a pewnie i inni chętnie zobaczą :lol: chciałabym zobaczyć przede wszystkim dolną łazienkę, bo pamiętam jak wkleiłaś kiedyś zaczątki i bardzo podobały mi się twoje płytki :D

Zresztą... wszystko chętnie bym pooglądała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu wiele się u nas nie zmieniło... dolna łazienka jest bez zmian, gdyż nie możemy się doprosić ekipy , aby przyjechała i dokończyła swoja prace..twierdzą , że mróz im przeszkadza.. dom jest ogrzewana i utrzymujemy temperaturę 20stopni.. kompletnie ich nie rozumiem.... :evil: :evil:

jutro mamy spotkanie z inną ekipą od wykończeń... bo za 1,5 miesiąca będziemy mieli meble kuchenne a w kuchni nie mamy glazury ani ścian pomalowanych...drzwi wewnętrzne mamy częściowo wstawione.. gdyz 3 pary drzwi zostały zareklamowane - przyjechały porysowane i jedne w niewłaściwym wymiarze... wykańczanie nas wykańcza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich granatowiczów. Jestem pierwszy raz zalogowana na forum, choć już od dawna oglądam wasze wpisy. Na wiosnę rozpoczynamy budowę granata. I jak poczytałam te wszystkie uwagi, to szczerze mówiąc jestem przerażona, bo wychodzi na to, że trzeba by było dużo zmian. Nam granat się bardzo spodobał od razu, po kilku miesiącach poszukiwań i tak wracaliśmy do tego projektu. Ale teraz widzę, że nie jest doskonały. Piszecie o kominie w koszu dachu (nie mam pojęcia o co chodzi), że to niedobrze, to znowu, że kotłownia za mała na piec z podajnikiem. Może ktoś już ma taki piec na eko groszek z podajnikiem, będę wdzięczna za odpowiedź, czy on wejdzie do tej kotłowni. Chcielibyśmy bardzo dorobić wykusz, poszerzyć garaż i podnieść ściankę kolankową o 2 pustaki. Czy ktoś mi może powiedzieć czy to jest dodatkowy koszt. Ktoś mi mówił, że 20% zmian nie wymaga zmian w projekcie. Będę wdzięczna za wszystki uwagi i rady. Pozdrawiam wszystkich sympatyków granata. Justyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przygotowaliśmy projekt pod kotłownie na eko groszek. Musieliśmy przerobić tak że drzwi do kotłowni są od łazienki bo w innym wypadku piec by się nie zmieścił. Za zmianę w projekcie typu dodanie wykusza i poszerzenie garażu będziesz musiała dopłacić ale za podniesienie ścianki kolankowej nie. Nadmieniam że też dokładnie te zmiany wprowadziliśmy jednak płacić nie musieliśmy (projektant w rodzinie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś zamieścić kilka zdjęć, szczególnie interesuje mnie lazienka na dole i ktłownia. Ponieważ jeszcze nie zakupiłam projektu, a chcę to zrobić na dniach, nie wiem jakie są wymiary kotłowni. Być może to zależy od pieca i jego firmy. Jeśli mógłbyś podać wymiary kotłowni, byłabym wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przygotowaliśmy projekt pod kotłownie na eko groszek. Musieliśmy przerobić tak że drzwi do kotłowni są od łazienki bo w innym wypadku piec by się nie zmieścił. Za zmianę w projekcie typu dodanie wykusza i poszerzenie garażu będziesz musiała dopłacić ale za podniesienie ścianki kolankowej nie. Nadmieniam że też dokładnie te zmiany wprowadziliśmy jednak płacić nie musieliśmy (projektant w rodzinie).

 

My również mamy drzwi do kotłowni w łazience, ale za to wyszła b.ładna szafa między kominem a ścianką łazienki. Szkoda że nie umiem dodawać zdjęć to bym pokazał.

dawswit a jaką szerokość drzwi będziesz miał/a z łazienki do kotłowni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaMa ale my chętnie zobaczymy jak u ciebie granacik wygląda!

 

Załóż album internetowy i wgraj tam zdjęcia np. empikfoto.pl czy inny...

otwórz w nowym oknie zdjęcie które chcesz wkleić i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy... wyskoczą opcje. wybierz " KOPIUJ ADRES OBRAZKA" potem wejdź na stronkę forum gdzie piszesz posty... na górze są takie małe klocuszki, klikasz w przedostatni czyli "IMG" po nim znów prawym przyciskiem wybierając opcję "WKLEJ" (i wklejasz ten adres obrazka) po czym znów wciskasz "IMG"

 

Takie to proste... może na początek spróbuj wkleić cokolwiek... jakiś obrazek z internetu... :D

 

mam nadzieję,że pomogłam i dośc jasno wyjaśniłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dzięki ale właśnie tak robiłem i mi nie wychodzi:( Pierwsze zdjęcie się wczytało ( kolejne również ale ich nie widziałem na empikfoto w moim albumie, dlaczego???) i nawet to pierwsze dodałem na forum ale było za duże wiec je skasowałem. Przy kolejnych próbach problem jak w nawiasie:(

Poproszę żonę wieczorem ona się lepiej zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaMa powiem Ci,że ja też jak zmieniłam fotosika na empikfoto to zastanawiałam się,dlaczego nie widzę co dodaję... a okazało się,że jak wyloguję się z empik foto i wejdę na mój album (jak nie jestem zalogowana) to wszystko mi się wyświetla... :roll: nie wiem dlaczego tak jest ale to działa. Więc najpierw się loguję wgrywam zdjęcia, potem wylogowuję i znów wchodzę na mój album (tak jak wchodzą różne inne osoby które chcą zobaczyć moje zdjęcia) następnie powiększam zdjęcie które chcę wkleić i robię to co wcześniej napisałam... i tak działa :lol:

Aaa... no i musisz wejść w ustawienia (kiedy jesteś zalogowany) i zaznaczyć,że w którym masz te budowlane zdjęcia musi być "publiczny" żeby te zdjęcia się wyświetlały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...