Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich Granatowców, miło jest być wśród Was!!

Zakupiłam działkę i jestem umówiona juz z projektantem.Chcę wprowadzić kilka małych zmian.

Największe wątpliwości mam z dość małym salonem.Czy jest może ktoś z Wielkopolski ( ja mieszkam w Gnieźnie, mogę dojechać), kto mógłby mi pokazać w realu jak wygląda domek w środku??Zastanawiam sie również nad garażem, chce jedno stanowisko, ale z przodu umieszczony będzie jeszcze piec na ekogroszek, niestety nie jestem pewna czy wtedy garaż będzie dośc duży na samochód i ewentualny regał na "śmieci" i rowery.Jeśli mogłabym prosic również o zdjęcia wnętrza to podaje meila : [email protected]

Zdjęcia które sa zamieszczone na tym forum juz obejrzałam, ale to mnie jeszcze nie przekonało-zastanawiam się czy nie powiększyć dom chociaż o metr od strony salonu.

Proszę o odpowiedzi i podpowiedzi.

pozdrawiam i z góry dziękuję :-)

Edytowane przez Gosiula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za okna (bez dachowych) na profilach brugmanna szkło antywłamaniowe P4, okucia antywłamaniowe, klamki z kluczykami, kolor antracyt daliśmy 8 tys.

 

No, to mnie troche pocieszylo. A moge spytac w jakiej okolicy budujecie domek? My jestesmy z Podkarpacia, wiec licze na to, ze u nas bedzie troche taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z mężem jesteśmy na etapie zakupu projektu, podoba nam się Granat, myśleliśmy też o Domu w Groszku 2, ale niestety jest tam źle jak dla nas rozłożony układ kominek - tv. A w Granacie super....Moje pytanko do miłośników Granata: jaki są wymiary kuchni w oryginalnym projekcie? Na jakiej wysokości jest osadzone okno w kuchni od podłogi? Tzn czy zmieszczą się szafki o wysokości 90 cm z blatem? I ostatnie pytanie czy buduje się ktoś na Śląsku lub w okolicy? Z miłą chęcią zobaczylibyśmy go "na żywo"? Proszę o kontakt [email protected]

Pozdrawiam, Clea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteśmy na etapie wyboru projektu domu i zostało nam niewiele czasu.Chcielibyśmy obejrzeć już gotowy dom.Czy ktoś może buduje Granat albo ma wykończony domek w województwie mazowieckim?Może być też poza,to nie ma wielkiej różnicy.Narazie przebywamy zagranicą i w Polsce będziemy dopiero w czerwcu.

Bardzo proszę o kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...