Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Misha, grubiutki ten Twój bobasek.... :D i takie bobaski bardzo lubię to znaczy takie maleństwa.... :D :D :D potem rosna, rosną i wyrastają... :(

Co do zdjęć to założ sobie album na fotosi-u. Tam zdjęcia wchodzą super. Ja na poczatku miałam i zreszta dalej mam na onecie ale zdjęcia wklejane przeze mnie były dosyc małe. Te ostatnie moje zdjęcia sa właśnie z fotosika...

oto mój wnusio.....na placu zabaw....

http://images30.fotosik.pl/36/e7ea2e54031411f1med.jpg

 

i jeszcze raz......

http://images23.fotosik.pl/36/928ba9706fe72a3cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki,

ja nie wiem co wy widzicie, ale u mnie zdjecie sie nie wkleilo...sprawdze jutro z pracy jak to wyglada i jesli rzeczywiscie rozwala strone, to jutro to zmienie, ale nie obiecuje koncowego efektu :)

 

wasiu slodziak z tego twojego wnuczusia:) tez maly grubcio z niego :) takie bobasdy sa najlepsze bo jest duzo zakamarkow i faldek do wygiglania i wycalowania, prawda?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i przyłączam się do symaptyków projektu granat. Od razu zastrzegam, że są to moje początki na forum, więc z górki przepraszam za wszystkie koślawości. My też wybraliśmy Granat - jesteśmy przed zakupem projektu, no i wszelkimi formalnościami. Trochę nie wiemy jak się za to wszytko zabrać, więc tym bardziej cieszę się, że są ludzi którzy chcą się podzielić swoimi radami i informacjami. No to zaczęłam :D Teraz na pewno będę tu często zagladać.A co do granatu - planujemy podwójny garaż, a reszta zmian pewnie pojawi się w praniu. Informacja dla Izulki z Pruszcza - budujemy w Glinczu, koło Żukowa, więc specjalne pozdrowienia dla Granatowców z okolic Trójmiasta :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Becię i Tomka :)

dziękujemy za pozdrowienia, na które z niecierpliwością czekałam, zważywszy na wspólną znajomą Annę P. :), od której to dowiedziałam się że będziecie budować Granacika.

A kiedy zamierzacie rozpocząć budowę? My planujemy wiosną.

Mam nadzieję, że będziemy wymieniać się doświadczeniami, nie tylko wirtualnie :), bo odległość niedaleka - nasz domek bedzie w Trąbkach Wielkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Izulek: Proszę, proszę:) A jakże, my też słyszeliśmy, że Granat stanie w okolicy:) Oj, każda wymiana doświadczeń jak najbardziej w cenie - jesteśmy zieloni, że hej! Ale Wy już chyba bardziej zaawansowani... My coś zebrać się nie możemy. Cieszymy się, że wspomniana Anna P.:) ma duża wiedzę. No nic, liczym, że najtrudniejsze są początki. Na razie rozglądamy się za kierownikiem budowy, co by poradził co i jak zacząć, choćby z niewielikim spadkiem terenu na działce. Pozdrawiam serdecznie i do szybkiego napisania/przeczytania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy podejrzewam na tym samym etapie co Wy. Mamy działkę, wybrany, ale nie kupiony jeszcze projekt, wiemy jakie chcemy zrobić zmiany. Teraz zbieramy wszystkie informacje dot. kierowników, ekip, cen materiałów itp. W połowie sierpnia idziemy do gminy i zaczynamy "papierologię". Chcemy zrobic badania gruntu jeszcze w tym roku. Jeśli koniunktura będzie korzystna to kupimy w tym roku materiały, choćby część. I wiosną chcemy zacząć. Także jak sama widzisz nie jesteśmy bardziej zaawansowani od Was.

A z czego zamierzacie budować? Tak jak w projekcie -Ytong, czy z porotermu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becia i Tomek - witajcie na forum :)

My zaczelismy 2 .07 i dobrze wiemy ze poczatki sa ciezkie , niestety nie da sie budowac scisle wg swojego planu ulozonego w glowce - dowiedzielismy sie o tym na wlasnej skorze , wlasnie dzis mielismy zaczac murowanie scian a tu klops jestesmy po tylach - przez rozne sprawy i dopiero w poniedzialke bedziemy zalewac chudziaka

 

Trzymam za Was kciuki powodzenia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych przyszłych posiadaczy naszego projektu... :D :D :D

Jak widzicie trochę sie nas tutaj juz zebrało. Z całej Polski.....Z pólnocy to chyba tylko ja jestem, Izulek i teraz Wy...

Granat coraz bardziej popularny się staje.... i dobrze bo projekt jest oki.

Życzę Wam - tak samo jak Izulek i Słej-owiżeby Wasza przygoda z budowaniem była prostsza niz np moja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

uaktualniłam album , wklejam parę fotek

 

Dzis zrobie kolejne bo narazie mam zrobione przed zasypaniem pod chudziaka czyli rozkład rur kanalizacyjnych , a teraz juz wszystko zasypane i ubite w poniedzialke bedize beton i bedziemy zalewac :)

 

zachód słońca widoczny z naszej dzialki :)

 

http://images24.fotosik.pl/39/ca3f1279fee584e5m.jpg

 

mali pomocnicy i super zabawa :)

 

http://images29.fotosik.pl/39/0527c01910127da9m.jpg

 

rurki

 

http://images24.fotosik.pl/39/107bc6edd4019820m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu dziękuję za ciepłe przyjęcie na forum:) i oczywiście za życzenia, żeby było łatwiej niż Wam (choć realnie myśląc, raczej nie ma na to szans i lepiej nastawić się na schody, a potem co najwyżej miło się rozczarować:) No nic, co do pytania Izulek - nie wiemy jeszcze z czego budujemy, u nas dużo głów i koncepcji, bo to współna inwestycja z moimi rodzicami. Myślę, że będzie poroterm, bo to taniej, ale czas pokaże. Pozdrawiam i do napisania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłam zdjęcia do mojego dziennika z prac na dachu. Czas mija bardzo szybko a u mnie nie bardzo widać, że dużo zostało zrobione :( . Niestety, pogoda swoje zrobiła no i praca tylko popołudniami..... Teraz jeszcze kolega dekarz wyjeżdża na wakację, więc mój mąż sam będzie rozkładał dachówkę... chyba, że wymyślę mu coś innego do zrobienia...a dach poczeka jak kolega wróci z urlopu.... :D

Sylwia śliczne są te Twoje dzieci a szczególnie córeczka.... jakbym swoja widziała jak była mała... te duże oczy i ten szelmowski uśmieszek, który mówił ... a co tu jeszcze można spsocić.... :D :D :D

Muszę też przyznać, że pomysł z mała piwniczką ( bo chyba na to jest przeznaczony ten wykop pod schodami? ) to bardzo dobry pomysł.

Gosia Twój mąż też chyba sam wykańcza domek prawda? Powiedz mi jak mu to idzie? Nie widzisz zmęczenia? albo zdenerwowania, że to tak pomału idzie?

Ja mam coraz więcej wątpliwości co do wykańczania domku przez mojego męża....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia śliczne są te Twoje dzieci a szczególnie córeczka.... jakbym swoja widziała jak była mała... te duże oczy i ten szelmowski uśmieszek, który mówił ... a co tu jeszcze można spsocić.... :D :D :D

Muszę też przyznać, że pomysł z mała piwniczką ( bo chyba na to jest przeznaczony ten wykop pod schodami? ) to bardzo dobry pomysł.

 

Dziekuje za miłe słowa :)

Wbrew pozorom i temu szelmowskiemu uśmieszkowi nie jest psotnikiem - wiecej si enakreca przez lobuza braciszka a jak jest sama to grzeczniusie dzieciatko :)

 

Jesli chodzi o ta piwniecze to pierwotnie tam mial byc poprostu schowek na np odkurzacz ale nasz murarz wymyslil zeby tam obnizyc podloge o ok 3 stopnie i stworzyc zimna piwniczke , dzieki temu przestrzen pod schodami bedzie bardziej wykorzystana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po (moim) urlopiku :) cóż w tym roku nad morzem pogoda sie zbytnio nie popisała ale nie było źle ;)

granacik bedzie juz prawie napewno z tym ze ktoś tu podsunął temat pokazania projektu miejscowemu architektowi..hmmm...też mam sporo zmian więc moze sie tym zainteresuje :) na pewno chce zrobić wykusz w jadalni i nad nim balkonik jak Izulek i nie dam sobie tego wybić z głowy a mąż sie zgodził :) może chcę za dużo ale chciałabym podzielić przestrzeń nad garażami WSZERZ i zrobic suszarnie od łazienki i garderobe z sypialni... :roll: ale tak to tylko w erze :D

sylwia 25 na pewno sie pojawie myślę ze we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...