Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej.

Bardzo bym chciala podziekowac chlopakowi który pokazal nam granata w Olawie.Bardzo nam pomogles,mamy teraz wyobrazenie jak to wszystko wyglada-dzieki.Zobaczylismy tez ze salon jest maly i zalujemy ze nie dodalismy wykuszu ale u nas nie bedzie scianki kolo schodów wiec bedzie wiecej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam , jestem tutaj nowy, zamierzam zakupić projekt granat, ale mam jedno pytanie. Czy ktoś budował granata z tarasem z boku (wejście na taras z jadalni). poprostu działka jest dłuższa z boku i lepiej by mi pasowało mieć taras na ogród niż na płot sąsiada. Może jakieś sugestie w tym temacie lub zdjęcia z tarasem zboku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś się podzieli informacją na temat wentylacji w garażu i na strychu. Jak rozwiązaliście ten problem. Ja nie zrobiłem kominka z garażu na dach i zastanawim się czy sama kratka wystarczy a jeżeli tak to gdzie ją umieścić. Czy na strychu jak nie mam włazu dachowego robiliście jakąć wentyalcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w garażu kratkę. Komin w kotłowni. Kominki mam w łazience (kanalizacja), w dodatkowym pomieszczeniu nad garażem, jeden mi wychodzi na klatkę schodową. Mam ich razem 5. Musiałabym jeszcze sprawdzić jak mi idzie reszta. Czytałam, że jak nie ma reku to praktycznie każde pomieszczenie powinno być wentylowane na poddaszu. Mam przewrażliwonego kierbuda i stąd tak dużo ich mam.

Nie wiem co ma właz do wentylacji ?

Ja mam w garażu kratkę zwykłą na szczycie ściany w garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Granatowicze , jako że też buduję Granacika a przy okazji dostałam zaproszenie od Muratora do udziału w konkursie na "najciekawszy dziennik" skromnie proszę o wsparcie WASZYMI GŁOSAMI

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164947-Dzienniki-Forumowcz%C3%B3w-zamykamy-quot-nab%C3%B3r-quot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zastanawiam się czy zamiast pokoju na dole zrobić tam kuchnie? Czy ktoś ma tak zrobione prosze o radę

 

 

Ja tak mam, i od początku tak chciałem . Tym samym większy salon a kuchnia odzielnie w tym (gabinecie) . Dodatkowo powiem Ci że poszerzyłem dom właśnie od tego gabinetu w stronę garażu o 1,2m i mam obszerną spiżarkę w kuchni i jednocześnie "konkretną" kotłownie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Granatowicze , jako że też buduję Granacika a przy okazji dostałam zaproszenie od Muratora do udziału w konkursie na "najciekawszy dziennik" skromnie proszę o wsparcie WASZYMI GŁOSAMI

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164947-Dzienniki-Forumowcz%C3%B3w-zamykamy-quot-nab%C3%B3r-quot

 

 

poszło ..... Powodzenia ...

 

p.s. nie jest źle ..... na razie chyba brąz masz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.Wiem ,że oprócz budujących dom granat jest wielu,którzy śledzą forum a budowę mają w dalekich bądź bliższych planach....i wlaśnie do nich kieruję tę wiadomość.Do tej pory byłam zachwycona tym projektem i to był ten jedyny ,wybrany naj... pod każdym względem dopóki nie znalazłam projektu kajka...i tu moja prośba do osób, które jeszcze nie zakupiły granata bądź wahają się,bo warto zerknąć na "Kajkę".Chętnie podejmę rozmowę na ten temat i mam nadzieję,że dzięki temu powstanie nowe forum -siostrzane i równie chętnie odwiedzane,bo przecież te projekty sa prawie identyczne.Czekam na odpowiedzi i mam nadzieję ,że moim wątkiem ktoś się zainteresuje.Pozdrawiam wszystkich budujących granata,życzę powodzenia w dalszej budowie;-)

 

 

Bardzo ładna ta KAJKA :) Śliczna elewacja :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj śliczna ta kajka tylko nie wiem czemu tak mało osób jest nią zainteresowanych! Wiem ,że jest większa od granata i to odgrywa znaczącą rolę przy wyborze ale przecież są domy wydaje się dużo mniej atrakcyjne o podobnym metrażu i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.Cóż pozostaje mi tylko czekać aż grono budujących i sympatyków kajki powiększy się :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich granatowiczów.

Tak po krótce napisze cos ;) Po setkach obejrzanych projektów zdecydowaliśmy sie na granata, tak jak wiekszość z Was. Sprawy papierkowe mamy już za sobą i pozwolenie na budowe też już mamy :D Teraz tylko dogrywamy ekipe i zaczynamy:D

Mam do Was ogromną proźbę. Prosiłbym jeśli ktoś ma zrobione jakieś zestawienie jakie materiały i w jakich ilościach wykorzystał.( [email protected] ) Będę bardzo wdzięczny a z biegiem czasu jak juz cos sie ruszy pochwale sie jakimis zdjeciami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś salon w oryginale z zagospodarowana jadalnią , chciałabym zobaczyć jak się prezentuje stół wraz z krzesłami.

Salon mam prawie skończony i wielki dylemat jaki stół do malutkiej jadalni,wydaje mi się ,że najlepszy będzie szklany ,lekki co nie przytłoczy tej klitki:bash:

Edytowane przez Claudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saxys a gdzie budujesz granacika? i na jakim etapie jest budowa? my już mamy zalane fundamenty i cegłę nam na działkę przywieźli :) ale niestety majster zrobił tydizeń przerwy i czekamy aż znowu ruszy robota :( a juz nie mogę się doczekać aż granat zacznie wyglądać jak domek

i pytanie z innej beczki - jak wstawić zdjęcia do dziennika budowy bo nic mi nie wychodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...