Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

dla wszystkich zastanawiajacych się jak podzielić górę nad garażem......jest wiele zdjęć i opisów mieszkających już granatowców, którzy doskonale to rozwiązali....więc po co się zastanawiać i tracić czas .....zerknijcie i sami zobaczcie jak to wygląda w praktyce.....odsyłam do IZULEK :yes: i nie tylko.......ma to świetnie rozwiązane, uwierzcie mi - widziałam i sama lepiej bym tego nie wymysliła, bo ...........nie ma innego optymalnego wyjścia....:p......i pamietajcie ...lepiej jest uczyc się na cudzych błędach niż na swoich....tylko czasami trzeba poczytać....:yes::yes::yes:

 

Dziękuję za komplement :) i pamięć Nina :) już sama chciałam zaprosić klinkaa i innych do obejrzenia zdjęć w moim dzienniku. Tylko czy one są jeszcze widoczne?

A samo rozwiązanie u mnie sprawdza się znakomicie, mimo że garderoba u nas służy głównie jako "magazyn" ręcznikowo-pościelowo-ubraniowy. Zarówno dzieci jak i my mamy szafy w pokojach na bieżące ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej IZA, :D:D:D no jakżebym mogła zapomnieć? ....... a tak w ogóle to należałoby chyba złożyć rewizytę, co......:yes::yes::yes:....pewnie jak będzie juz cieplej...to zapraszamy, zapraszamy......z wielką przyjemnością się spotkamy w wiadomym gronie :yes:....u nas za dużo zmian nie ma, ale u Ewy i Artura .....więcej......

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzałam sobie zdjęcia w moim dzienniku te widoczne, i faktycznie nie ma tam nigdzie zdjęcia garderoby, ale wizualnie i gabarytowo jest to pomieszczenie takie jak pralnia.

 

 

szukaj i wklejaj - też z chęcią popatrzę na garderobę.

No gratulacje!!!! z okazji otwarcia 200 - tnej strony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś od wczoraj tu nastała cisza. A ja chciałam się pochwalić, że znaleźliśmy projektanta który zrobi nam zjazd z drogi na naszą działkę za 600 zł, będziemy szukać może jeszcze coś taniej będzie. I o dziwo ten projektant nie bedzie tego robił miesiąc tylko w tydzień się wyrobi :D A morał z tego taki, że trzeba szukać, szukać i pytać a idze ciąć koszty. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej IZA, :D:D:D no jakżebym mogła zapomnieć? ....... a tak w ogóle to należałoby chyba złożyć rewizytę, co......:yes::yes::yes:....pewnie jak będzie juz cieplej...to zapraszamy, zapraszamy......z wielką przyjemnością się spotkamy w wiadomym gronie :yes:....u nas za dużo zmian nie ma, ale u Ewy i Artura .....więcej......

Pozdrawiam

Nina

 

Chętnie, chętnie skorzystamy z zaproszenia :) a zmiany u Was? jak to nie ma? podglądam od czasu do czasu Twój dziennik.

Oooo co ja słyszę? Czyżby Ewa zdecydowała się na zmianę pracy ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieściłam dziś rzuty ze zmianami w projekcie przed ostateczną adaptacją. Są w moim dzienniku który niestety nie wygląda jak dziennik wiec nie wiem czy ogóle je znajdziecie - jeśli nie to zapraszam na stronę extradomu mój nick taki sam jak tu. Wiem że już był poruszany gdzieś wątek komina który mieści się w koszu i przesunięcia go w inne miejsce. Przeczytałam gdzieś na forum ze tak jak w oryginale jest umiejscowiony może przeciekać. Właśnie dokonałam takiej zmiany i teraz mam komin prawie na środku pokoju na górze.... :( może mi coś poradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płacz :D komin na środku ma swoje plusy... pomiędzy swobodnie wciśniesz tapczanik,łóżko itp ,rozumiem ,że tam będzie pokój dziecka ?

 

Jeszcze nie płaczę ;) płacz to pewnie będzie później na dalszych etapach budowy ;) tak tam będzie pokój dziecka i tak myślę ze za tym kominem zabuduje tą wnękę później szafą i mała będzie miała w przyszłości mała garderobę. Problem mam tylko w tym czy jak się wejdzie to porostu nie będzie się miało wrażania że wchodzi się na ścinę tzn w tym przypadku komin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat poruszyliscie-wczesniej sie juz zastnaawialem nad tą kwestią komina na srodku pokoiku na górze. Moze ktos potwierdzic jak wygladają wymiary po obróceniu tego komina? A mianowicie mi wyszlo ze od strony okna zostaje az 1.7metra, co znaczy ze komin wypada na srodku pokoju. Na zdjeciach innych uzytkowników (chyba Claudii) widzialem ze tam miesci sie łóżko 1 osobowe o wymiarze okolo 1.3. A ja mam az 1.7metra?

 

PRosba do was-jesli ktos z was kto juz wybudowal granata mogl zweryfikowac moje wymiary, które "mi wyszly". Czyli powiedziec jakie wyszly u was.

 

http://images46.fotosik.pl/559/161df6c4059a166cmed.gif

Edytowane przez tommiberry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...