Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po to aby nie wypadal w koszu-tak robi duzo osób na tym forummm?....

 

Popatrzylem teraz na twój dziennik i chyba wiem co zrobilas. A czy przez tą operacje komin nie wystaje zbyt do salonu?

 

A w takim wypadku przesunięcia go-nie bylo problemów z dachem? Poniewaz z tego co pamietam to w twoim wypadku wypada na jakiejs grubej belce dachu...

 

Czy w takim razie ktos inny kto obrócil komin moze powiedziec jak wyglada kwestia pokoiku na drugim pietrze?

Edytowane przez tommiberry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam dylemat. Bo z jednej strony podoba mi sie ten kominek tak wkomponowany na parterze-ale nie podoba mi sie ze tak bardzo wystaje na 2gim pietrze. Czy w takim razie ktos kto obrócil komin moze sie wypowiedziec co uwaza o obracaniu komina i jego "wystawaniu" w srodku pokoju na górze?

 

Jakies fotki moze ktos zamiesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enya-dzieki za info-jak bedziesz miala fotki to daj znac. Odnosnie obracania komina to zrobilo to juz wiele osób na tym forum w tym wątku-ale ze ma 200stron to juz niepamietam kto-ale jakie 50% osób. Tylko ze przypominam sobie jedynie jedno zdjecie pokazujące pokój gorny z takim kominem.

 

Twoje rozwiązanie klaudii jest z jednej strony lepsze a z drugiej nie-tj.pisalem powyzej.

 

Powiedz jeszcze-nie miala problemu przy stawianiu konstrukcji dachu z kominem w takim polozeniu?

 

Claudii jesli mialbym zrobic tj. TY to musialbym w dachu przeciąć płatew P1-sprawdzilem w projekcie.

Edytowane przez tommiberry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się na wyborem tynków wewnetrznych: gipsowe czy cementowo-wapienne? Napewno będą wykonywane maszynowo. Proszę o podpowiedź użytkowników?

 

100% cementowe!

Gipsowe tynki nie oddychają i chłoną wilgoć , są bardzo delikatne, jedno dotknięcie i rysa gotowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslimy nad przeniesieniem kuchni do pokoju (tego na dole) w zwiazku z tym mam wielka prozbe czy móglyby mi ktos opisac kto zrobil taka zmiane czy jest z tego zadowolony i ewentualnie przeslac zdjecia.Bardzo dziekuje.Mój e-mail:[email protected]

 

Dokładnie tak zrobiłem, jednak dopiero będę budował w br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% cementowe!

Gipsowe tynki nie oddychają i chłoną wilgoć , są bardzo delikatne, jedno dotknięcie i rysa gotowa:D

 

A nie mysleliscie o plytach karton-gips? Ostatnio slyszalem ze jest taki system ze na gołe sciany jakos przykleja sie plyty karton gips. Potem tylko wyrównuje i juz.

 

 

Podobno wychodzi najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przerażają pęknięcia na łączeniach płyt. Podobno, żeby ich nie było kładzie się siatkę na całej powierzchni i to nawet podwójną. Co fachowiec to inne zdanie, ale jedni znają się lepiej inni gorzej-byle zrobić szybko... I nie wiesz na którego trafisz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich granatowców!!

Też budujemy swój wymarzony domek. Jesteśmy na etapie instalacji. i tu rodzi się pytanie. Jakie kuchenki dajecie- gazowe czy indukcyjne? Czy gazowa w kuchnio-salonie jest dobrym pomysłem? Zawsze miałam gaz. Jak wysokie rachunki placicie przy indukcyjnej? I ogólnie proszę o wszelkie porady w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...