Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

forum jest okrutne o czym się przekonałam na własnej skórze ...jak nie zrobicie wnętrz białych ,czarnych i szarych to już po Was.

Większość urządzonych tu wnętrz jest zrobionych "muratorowo" czyli wszystko na jedno kopyto i nie ważne kto jak się czuje byle jest wg aktualnych trendów.

Ja jestem dumna z tego jak mam bo nic nie zerżnęłam od nikogo,wszystko to mady by claudii .

 

A mi się twoje wnętrza bardzo podobają. Zresztą wysłałam Ci wiadomość. Czekam z niecierpliwością na info.

Czasem trudno być oryginalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też mam wnętrza made in mirela ;), sama wszystko wymyśliłam (z wyjątkiem palisnadru), mam białą lodówkę która jest bardzo niepopularna obecnie i czarną łazienkę których może jest z 5 na forum. Wcale nie uważam, abym miała wszystko na jedno kopyto.

A filary to wg mnie nawiązanie do Dworku Polskiego które do moich względnie nowoczesnych wnętrz nie pasuje. Jak sobie kto robi mnie nie obchodzi, nie zaglądam nikomu do domu, nie wyśmiewam i nie komentuję (jak mi się nie podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachówka rupp 18 tyś

dekarz 17 tyś wyszło 240m2 dachu

więźba plus nadbitka 16 tys

okna dachowe 7 sztuk, cegła na kominy, rynny pozostałe badziewia prawie 21 tys

Budynek bez zmian tak jak w projekcie jedynie scinaka kolankowa podniesiona o pół bloczka( nad domem) bo murarzowi nie chciało się ciąc go na pól więc poszedłem mu na rękę.

Dachówki wentylacyjne leżą w garażu ( będą złożone później)

też liczyłem na 50 tyś ale się rozjechało o jakieś dwie dychy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena dachu troche mnie zabilicie. Tez raczej liczylem sie z kosztami rzedu 30tys zl. Oczywiscie mówie bez okien dachowych, komina.

 

A jeszcze pytanie do osób na forum CZY KTOS MA NA DACHU GONT.

 

Bądź czy ktos liczyl jaka jest oszczednosc pomiedzy dachodka ceramiczna a gontem? Z tego co widzialem i czytalem gont ladnie wyglada i ma mnóstwo zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milarz nie martw się nam też tak wyszło za dach....

Więźba, deski, łaty, kontrłaty, boazeria- 23600

robocizna 13600

dachówka, rynny 16000

gwoździe, podkładki itd 900

impregnat i lakierobejca 1660

papa - 1500

okna 6 szt z robocizną 6000

Razem - 63260- MASAKRA

Chcieliśmy się zmieścić w 50 tys

Dachu nam wyszło 240 m, dachówka Nelskamp Nibra a okna Fakro

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec z zasobnikiem plus rura do komina 10.000 - ale kupiliśy bardzo dobry i drogi piec (można się w 4-5 tyś zmieścić)

podłogówka i ogrzewanie ścienne , bez kaloryferów(materiał i robocizna) 16.000 - nie mam wyszczególnienia , do tego jeszcze grzejniki u mnie elektryczne około 1200 pln za 2 sztuki.

elektryka ok 6 000 ale bez gniazdek i bez centralki z internetu (także bez alarmu ale z poprowadzeniem kabli).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...