Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Damian my wybraliśmy właśnie okna, zdecydowaliśmy się na Oknoplast. Mają teraz ciekawą ofertę cenową - zimowa promocja. Płacisz teraz, montują styczeń-marzec. Finansowo bardzo się opłaca. Jakość okien też dobra jak na ten przedział cenowy. Zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian my wybraliśmy właśnie okna, zdecydowaliśmy się na Oknoplast. Mają teraz ciekawą ofertę cenową - zimowa promocja. Płacisz teraz, montują styczeń-marzec. Finansowo bardzo się opłaca. Jakość okien też dobra jak na ten przedział cenowy. Zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce.

 

A mógłbym koleżankę prosić o jakąś wycenę może być na [email protected]. Z góry dzięki.

 

A co myślicie na okna z DRUTEX-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy prześlę Wam wycenę w weekend, mam nadzieję, że znajdę czas (w oba dni pracuję). Promocja godna uwagi :) Gdyby nie to, nie byłoby nas raczej stać na te okna.

Na dzień dzisiejszy mogę Wam podać takie dane:

13 sztuk okien - cena wyjściowa (bez promocji) ok 21.000. Po promocji - ok 12.000 wersja tańsza, ok. 14.000 wersja droższa (okna Platinium, lepiej wzmocnione i ładniejsze wizualnie od tańszych). Tu poczytacie o rodzajach okien i zimowej promocji: http://www.oknoplast.com.pl/okna/rodzaje-okien

Edytowane przez croolewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciągle mam dylemat, co z pieczeniem frytek, gotowaniem kapusty, trzaskaniem garów, gdy w domu impreza, albo ktoś chce pooglądać tv, nie wyobrażam sobie jakby goście mieli mi patrzeć na ręce gdy szykuje dla nich jedzonko, teraz w bloku mam łuk w kuchni zapachy idą przez korytarz do pokoju, wszystko śmierdzi w zależności od menu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też robię frytki,bigos i nomalnie gotuję :) -bardzo dobrze w tej sytuacji spisuje się okap ,goście siedzący nisko na rogówce nie widzą co szykuję -tu przydatny jest barek, który całkowicie zasłania blaty kuchenne z drugiej strony mam ścianę z kominkiem a za nim lodówkę ,piec i tego też nie widać,bezpośredni wzrok kieruje się na okno i zlew, nie mam problemu.Minusem jest krajalnica i jak wieczorem kroję chlebek to to jest denerwujące jak np patrzę na ulubiony serial.

Gdybym miała ponowny wybór też bym tak zrobiła tzn na wpół przesłoniła kuchnię, może nie całkiem otwartą ale tak jak mam teraz jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Granaciarze zmienie nieco temat ,a więc jestem na etapie wyboru grzejników stalowych i mam pytanie jakiej firmy zamontowaliśćie i czy ma ktoś może zdięcie grzejnika stalowego o długości 200cm bo taki mi wychodzi w sypialni na poddaszu pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w końcu wysłałam Wam obiecaną wycenę okien z Oknoplastu. Dziś podpisaliśmy umowę. Zdecydowaliśmy się jeszcze na kilka zmian w ostatniej chwili - okna będą w kolorze na zewnątrz i w środku (mahoń), a okno balkonowe będzie miało mechanizm ułatwiający zamykanie (ponoć bez tego jest trudno, trzeba domykać "na siłę"). Acha, wycena dotyczy okien ze szprosami; bez nich byłoby ok 2 tys. mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...