Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tinka, ja mam dokładnie tak zrobione jak masz na zdjęciu, tyle tylko, że z klinkieru.....chodzi mi o klinkier wokół drzwi wejściowych i na pięterku przy oknie balkonowym. Mam też okna obrobione klinkierem co dodaję uroku naszemu domkowi. Wejdź do mojego dziennika i zobacz, gdzieś tam są zdjęcia ....:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam rurę spiro w łazience od sufitu, zakonczona kominkiem wentylacyjnym (nie dachówką). W garażu wychodzą mi na zewnątrz zwyke rury (w ścianie).

Podbitkę mam jasnoszarą. Wg mnie powinna pasować do okien i do drzwi (jeden odcień). Ewentualnie biel (do wsystkiego pasuje). Nie ma nic gorszego (wg mnie) jak pstrokaty dom (jeden odcieńdrzwi, inny okien i jeszcze inny podbitki czy dachu). Wszystko musi być przemyślane i dobrane ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum. Zakończyłem właśnie budowę Granata w Zgorzelcu. Przy zakupie drzwi wybraliśmy zły kolor i został mi komplet drzwi wewnętrznych. Wymiary drzwi jak w projekcie. Drzwi to Porta NOVA okleina Protadur orzech 5 wzór 6.1 dwie pary jedne do pomieszczenia gospodarczego (prawe) drugie do holu z wiatrołapu (lewe 90), wzór 6.2 do pokojów na górze i do pokoju na dole, wzór 6.5 do łazienek, jedne drzwi 70 wzór 6.1 do pomieszczenia pod schodami (lewe 70). Wszystkie drzwi mają podcięcia wentylacyjne ( mam wentylację nawiewno-wywiewną z rekuperacją. Ościerznice to Porta Clasic regulowane. Drzwi są bez klamek i zamków, wykorzystałem w swoich takich samych tylko orzech 4. Drzwi są zapakowane z gwarancjami. Zainteresowanych proszę o kontakt na [email protected]. Przepraszam , że nie w temacie podbitek ( mam PCV w kolorze wiśniowym jak dachówkę i okna dachowe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...