Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

16kw, i w zupełności wystarczy.Używam kominka w okresach przejściowych i chłodne letnie wieczory.W zimie przy włączonym ogrzewaniu (podłogówka w salonie)kominka używam od święta ,ponieważ nie da się wysiedzieć przy jednoczesnym paleniu w kominku i ogrzewaniu.Temp.dochodzi wówczas do 30st.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam pytanko do granatowców odnosnie łazienki i pomieszczenia gosp. na dole budynku.

Kwestia taka że w projekcie widać na rysunku w tym miejscu jedno okno. I jest jakby podzielone ścianą działowa pomiedzy łazienką a np. kotłownią - czy dobrze to odczytałem?

 

Generalnie pytam dlatego, że kotłownia która tam miała być zostanie przeniesiona do piwnicy ( która wyszła znienacka pod garazem ), i planujemy połączyć pomieszczenie gospodarcze z łazienką w jedno pomieszczenie aby zrobić większa łazieneczke.

 

Czy tam są jakieś dwa małe okienka połączone w taki sposób ze widać jakby było jedno czy inaczej?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie montować okna dachowe w pokojach czy zrezygnować z nich?? Czy w pokojach nie będzie za ciemno??

 

Ja nie żałuję że zrezygnowałem ... otwory w oknach powiększyłem do 150x150 tak jak w salonie , i teraz po tynkach jaśniutko . Dodam że te okna mam na stronę południową, w sypialni też zrezygnowałem ... 3 tys do przodu nie licząc montażu.

Edytowane przez loxley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od dawna czytam to forum, ale nie miałam okazji nic pisać.Chciałabym podzielić się informacją o oknach, jestem przeciwniczką okien dachowych, nie robiliśmy na górze w żadnym pokoju, tylko w łazience i nad klatką schodową.Sąsiad ma i mówi,że jak pada śnieg lub deszcz, to słychać, no i dziwne uczucie, jak się leży i patrzy na dziurę w dachu- a jak ktoś zaglądnie? To żart oczywiście, ale ja nie mam i wcale nie jest ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chwali swoje itd...a no słychać deszcz,wpada też słoneczko ,widać gwiazdy,jest nastrój ,mycie nie jest takie straszne jak się ma obrotowe...cały widz tkwi w tym,że jak domek to domek z poddaszem i oknami,o których tylko można pomarzyć w bloku:o..amen Edytowane przez Claudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...