Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czyli zbiornik a nie butla.Ja wygrzewałam na butlach (chyba takich 20 kg). O dużym nic nie powiem :(.

 

Przy podłogówce (niższa temperatura w mieszkaniu ale odczuwalne ciepło dużo wyższe niz w przypadku kaloryferów) w łazience miałąm 26 stopni a w domu 21-22. Sypialnia 16 stopni (nie ogrzewana) zużyłam 1260 metrów gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć, pamiętacie może ile trwały u Was formalności związane z podłączeniem prądu? Ja podpisałam umowę o przyłączenie prądu (regularnego, nie budowlanego) w kwietniu, przyjechali panowie, zamontowali skrzynkę, w lipcu zapłaciłam za przyłączenie prądu i teraz jest cisza, od ponad miesiąca. Dzwoniliśmy do dostawcy prądu i okazuje się, że musimy podpisać kolejną (??) umowę. Nikt nie jest w stanie nam powiedzieć ile może potrwać całość formalności.

Moglibyśmy się niedługo wprowadzać a tu prądu nie ma, dodatkowo wściekłam się bo kilka nocy temu jakieś podejrzane osobniki kręciły się koło domu! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koleżanko jest Państwo w Państwie ja na nowo powstałej sieci czeczałem 10 miechów w zeszłym roku faktycznie musiałem zmienić umowę, ale ogólnie strasznie tam sie dzieję. Wszystko na zlecenie, jeden montuje drugi pisze trzeci zarządza nimi i tak to się kręci trochę smierdzi tam jeszcze komuną. Ale na koniec i tak klient jest zadowolony bo w końcu ma wymarzony i wyproszony prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

mam do Was ogromną prośbę . Mógłby mi ktoś podesłać skan wykazu więźby dachowej, tego wykazu z projektu . Pani która adaptowała projekt uznała za zbędną tą stronę i usuneła z projektu , a jedyna kserokopia prjektu z przed adaptacji zapadła się pod ziemię :( Z góry dziękuje za szybką pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0034.jpg

 

Jestem posiadaczką granatu. Wasze dzienniki przeglądam od kilku lat i muszę powiedzieć,że były bardzo pomocne.

Mój domek nabrał już w miarę ładnego wyglądu, więc postanowiłam się też pochwalić .

załączyłam zdjęcie mam nadzieje, że mi się udało

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Granatowiczów .

Edytowane przez asia/k
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Dawno nie byłem na forum z braku czasu. Widzę, że zrobiliście bardzo duże postępy w pracach. U mnie również trwa walka z wykończeniówką. Mam pytanie odnośnie balustrady balkonowej... zrobiliście ją z blachy nierdzewnej czy kutą?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Andre79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...