Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dosyć, że wliczyłem to przez całość tego pomieszczenia postawiłem ścianę (też otynkowana) by podzielić je na połowę (na środku otwór) i mam oddzielną garderobę i pralnię. Wchodząc do sypialni przechodzę do garderoby z niej do pralni i wychodzę przez łazienkę. Super sprawa bardzo funkcjonalne rozwiązanie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie "Granatowiczów" :) wraz z partnerem dołączyliśmy do Waszego grona jakiś czas temu, a od dziś tutaj na forum !!! Przyznam szczerze, że totalną porażką było niezapisanie sie tu wcześniej i nie skorzystanie z pewnych podpowiedzi :/ teraz to juz przysłowiowa kaplica, bo jesteśmy na etapie dachu ;) . Nasza budowa odbywa się bez nas niestety, obecnie mieszkamy za granicą i tylko doglądamy naszego granatka podczas urlopów, ale jesteśmy w stałym kontakcie wręcz codziennym z naszym majstrem - przyjacielem rodziny ;) . Wyczytałam tutaj sporo fajnych zmian jakie można by zastosować - żałuję niepowiększenia dolnej łazienki kosztem kotłowni :/ ale cóż musi wystarczyć nam to co mamy :) . I tutaj moja OGROMNA PROŚBA czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i wysłał mi na email bądź zamieścił tutaj zdjęcia gotowych już urządzonych wnętrz kuchni, łazienki i salonu ?! Nie potrafię sobie wyobrazić jeszcze jak można te pomieszczenia zagospodarować, szukam inspiracji, trzeba uruchomić wyobraźnię ;) Przejrzałam już to forum, ale może jeszcze Ktoś coś dorzuci :) ... W późniejszych postach dodam zdjęcia z naszej budowy oczywiście i opiszę jakich zmian dokonaliśmy my ;) Pozdrawiam Wszystkich !!! adres email to [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zainspirowała ta kuchnia: http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=124981&d=1342183345

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=124982&d=1342183346

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=124983&d=1342183346

Moja jest podobna ale w kolorach ciemny brąz-wanilia, nie mam dobrych zdjęć..

Edytowane przez croolewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia piękna, mam pytanie odnośnie okna w kuchni.

Dlaczego jest ono mniejsze od tego z malego pokoju na dole? Oba są od frontu a kuchenne jest nizsze.

Kazdy tak robil jak w projekcie czy moze ktos zostawil takie duze jak w pokoju? Czy jest ono pomniejszone po to aby parapet nie wyszedl rowno z blatem kuchennym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy okno duże i na dodatek mam wode pod oknem teraz się zastanawiam czy zlew pod oknem to dobry pomysł a jeżeli to jaka bateria aby nie utrudniała otwieranie okna.U mnie przeróbka jest mało realna więc muszę zrobić tak by to miąło wygląd. myślę tylko czy szafka nie będzie za niska.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my jesteśmy na etapie skończona instalacja wodno-kanalizacyjna oraz prąd i czekamy na tynki. Projekt kuchni już mam i tak: od strony okna w jadalni będzie podwójna lodówka, potem piekarnik z mikrofalówką, potem blat z wiszącymi oknami, idąc dalej w stronę okna kuchennego - na rogu lewej strony okna zlew i idąc dalej w rogu za ścianką kominka w rogu płyta indukcyjna i bezpośrednio za ścianką kominka zmieści się jeszcze szafka (zrezygnowałam ze spiżarki).

Kolory: dolne szafki brąz orzechowy, góra biały lakierowany i wszystkie sprzęty srebrne czyli lodówka, piekarnik, mikrofala, zmywarka i białe blaty:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my okno w kuchni podmurowaliśmy tak, że finalnie okno w kuchni wraz z blatem będzie na wysokości 91 cm.

tzn już na etapie murarki i potem wizyty Pana od projektu kuchni uzgodniliśmy, że chcemy parapet na równo z blatem i okno musieliśmy podmurować.

oczywiście trzeba też uzgodnić wysokość wylewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia....kuchnia. Oj, mnie tez to pomieszczenie spędzało sen z powiek, ale jest! Dokonałam wyboru i jestem zadowolona. Wysokość szafki z blatem wyszła ok 91-92cm właśnie po to aby blat był parapetem. Zlewozmywak jest oczywiście pod oknem, baterię mamy z łamaną wylewką, chociaz i tak spokojnie okno się otwiera nam bez tego. Spiżarki nie mamy, zatem kuchenka jest w miarę nie widoczna, co mi nawet odpowiada :lol2: Aktualnie w oknie wisi firanka i całość z dodatkami wygląda lepiej, na zdjęciach stan surowy, chociaz piekarnik był 1 raz w akcji ;)

 

kuch.jpg ku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...