Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Wiem że temat okien był przewijany już kilkakrotnie, ale mam pytanie odnośni okien firmy Vetrex, model V90+.

Czy ktoś z Was ma takie okna jeśli tak jakie są Wasze opinie o nich? I ile Was kosztowały okna?

 

Witam

Okna takowe posiadam

Kolor złoty dąb. Opinia: bardzo dobre parametry no i wygląd ( nie mają widocznych zawiasów ładne rysy i wykończenia ) bardzo masywne nawet najmniejsze okno dość dużo waży.

Cena: nie mała w porównaniu do okien dostępnych w regionie ( drutex ,ms około <----8 tyś ) a cena to około 15 tyś ( nie mam okrągłego okienka, a w garażu dodatkowo zamontowałem dwawa okna poprzeczne oraz powiększone okno w salonie i w kuchni no i bez łuku w oknie balkonowym.

Dodatkowo otwieranie balkonowe i tarasowe okna wraz ze środkiem czyli bardzo duży prześwit.

Warto dodatkowo wybrać poleconych motażystów to podstawa przy tak ciężkich oknach.

Ogólnie bardzo zadowolony :)

PS. specyfikacja mówi sama za siebie http://www.vetrex.com.pl/oferta/okna-premium/v90.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hei, Też mam okna firmy Vetrex, model V90+ jak na razie jestem zadowolony :) nie mieszkam jeszcze w domku, ale prawie od dwóch lat mam zamontowane :) Okna są bardzo masywne i dobrze zbudowane . Mi znajomy od którego kupowałem polecił dodać jeszcze poszerzenia pod ramę tam gdzie są to drzwi np.na taras czy balkon fajna sprawa a dużo nie kosztuje . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna mam z Czerska autoryzowany sklep Vetrexu .nie powiem Ci ile kosztowały bo ja mam przerobiony dom tak że to nie standard.mam wykusz i w nim 3 okna na piętrze mam dwa duże balkonowe .Z tego co wiem to jak być też chciał może on do Ciebie podjechać do Karsina i wycenić Ci i będziesz wiedział :) to nic nie kosztuje he . Poszerzenia to coś takiego http://oknotest.pl/artykuly-tematyczne/vetrex-na-goracym-uczynku fotka 11 i 12 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hei basiek033 . Ja właśnie robię odbiór to jak na razie zapłaciłem :

-200 zł Protokół kontroli przewodów kominowych

-400 zł Protokół odbioru instalacji elektrycznej i wod-kan.

-750 zł Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza. (500 zł za dokumentacje + za każde przyłącze do domu 100 zł,ja miałem wodę, kanalizę i prąd to wyszło 300 - rabat 50 zł :p hehe

-100 zł Świadectwo Energetyczne ( na allegro za ok. 40-50 zł możesz kupić:-)

no i na razie tyle z mojej strony z wydatków resztę zleciłem już kierownikowi budowy żeby załatwił za mnie bo nie mam czasu na to :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MIRICIAL ja grzeje gazem z butli propan mieszkamy od końca października w poprzednim sezonie zimowym tez ogrzewałem lecz do 15 st dla pracowników. Obecnie wychodzi mi za miesiąc 650zł. mam dom powiększony o wykusz 5m i garaż co za tym idzie garderobę z pralnią ale tam nie zawsze sa właczone grzejniki . Na dole mam zawsze 23st góra 21-22. Butle mam na własność więc mam możliwość wyboru dostawcy . Mimo wszystko nie jest to mało jednak duży komfort. Żonka w kotłowni ma drugą kuchnię (nie jest podłączona do przyłącza) gdzie może sobie do woli pitrasić przede wszystkim zapachowe cuda. Patrząc realnie na kasiah73 to trochę mi ciężko w to spalanie uwierzyć mimo, że na pewno ma gaz ziemny no ale - pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Edytka,mam te same kolory w lazience na dole! U gory maz chce czerwono-czarna, brr.. Nie w moim typie. Zgadzamy sie co do tego zeby na najwieksza sciane dac fototapete chociaz mam obawy jak sie sprawdzi tapeta w lazience.[/QU

 

Masz jakiś projekt górnej łazienki? też myślimy nad jakąś tapetą. Pokaż swoją dolną łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...