Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My będziemy kłaść podłogówke (juz kupiliśmy solary do tego celu, żeby dekarze od razu zamontowali uchwyty na dachu) bo grzejnik chyba na suficie trzeba by było wieszać, chyba że pod oknem w salonie

 

Ja planuje te dwa pokoje połączyć i zrobić córce sypilanie i bawialnie

 

Panowe zaczęli układać strop wczoraj (w końcu) to może to już z górki pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jeszcze nie wiesz ale masz stałą juz czytelniczkę...hehe :D :D :D Tylko poprosze link do komentarzy, oki.

U mnie dzisiaj w końcu zakopali rury preizolowane.... :D :D :D sama radość....chociaż znowu w portfelu mniej o dużo tysiączków.... :( :( :( Kasa płynie jak woda.....za którą też ostatnio płaciłam....kilka tysiączków. Czy przed budową mieliście śwaidomość, że będziecie wydawać po kilka a nawet kilkanaście tysięcy w ciągu dnia?? Ja miałam, ale nie wiedziałam, że to tak szybko.....

Gosia ja tez na całym dole, oprócz pomieszczenia gospodarczegom będę miała podłogówkę. U góry kaloryfery a podłogówka tylko w łazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, pamietam jak ja zakładałam dziennik to znalazłam opis jak to zrobić. poszukaj na forum i na pewno to znajdziesz. Pamietam, że robiłam to krok po kroku jak tam pisało i udało się ... :D

Co do zdjęć, to jak zapisujesz na fotosiku, tam z boku jest taki paseczek do rozwiniecia gdzie pisze ....Wybierz do jakiej wielkości chcesz zmniejszyć zdjęcia:

i najlepiej wybrać do 1280. Jak chcesz opisać to zdjęcie to piszesz to w pasku TAGI. Potem przed wklejeniem powiększasz to małe zdjęcie i prawym przyciskiem wybierasz kopiuj adres obrazka i wklejasz na stronkę. Zdjęcia wychodzą wtedy optymalne i nie rozbijaja stronki.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pada :(

mam nadzieję, że skończą dzisiaj z tym wieńcem i w poniedziałek zaleją strop

tym bardziej, że w soboty nie pracują.

 

Sylwia tobie chociaż już dekarze mają wchodzić a u mnie może zdążymy przed zimą, ja planuję jeszcze okna w tym roku wstawić

Jaką ty masz piekną trawę :D u mnie pobojowisko gliniasto-ziemiste mąż już troche zasypał ziemią ale po deszczu to koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pólnocy też pada :( :( :(

A ja na dzisiaj miałam zamówioną koparkę coby w końcu posprzatać i zakopać te wszystkie doły. Przed chwilą dzwonił mój mąż i mówił, że cos tam zakopia ale nie wszystko bo niestety nie wszędzie wjedzie. Ja mam samą glinę i po nocnym deszczu to lepiej nie mówić jak tam wygląda.... :x :x :x

A wczoraj wstawiliśmy okna.... :) :) :) i miałam rozmowy z ekipami na temat ocieplenia zewnętrznego. Jeden mówi 60zł/m a z drugim dogadałam się 40 zł/m ale robią po godzinach swojej pracy czyli od 16. Nie wiem co z tego wyjdzie i mam rozterki czy robić ocieplenie teraz, kiedy zapowiadają deszcze czy czekać do wiosny..... :evil: :evil: :evil: ato już miało być dawno zrobione.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wasiek gartulacje z powodu okienek :D teraz to już sie można "prawie" poczuć jak w domu

Ocieplenie to juz szybko pójdzie tylko jak zaczna o 16 to prawie o 19 jest już troszkę ciemno ale chyba lepiej niech robią a jak coś im na wiosnę wyskoczy?

Kuj żelazo póki gorące :D

 

Mam pytanko jaki rozmiar drzwi macie w łazience do przejścia na garaż?

mój małż uparł się na 90cm i czy tam jest tyle miejsca na takie szer drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaka u Was dziś pogoda, ale w Wielkopolsce świeci słoneczko :D

moze nie jest super cieplo, ale pogoda wrecz idealna do zbierania humusu :)

 

wlasnie mąż wybiera się na dzialke i wlasnorecznie chce zebrac ziemie, zeby przygotowac juz pod fundamenty (murarz przychodzi w czwartek !! :) ), a ja z naszym malenstwem pojdziemy na spacerek poogladac Tate przy pracy :)

 

Jednym slowem zaczyna sie na dobre !!

 

Wasiu pogoda sprzyja wiec niech praca wre - niektorzy mawiaja "co masz zrobic pojutrze, zrob dzisiaj, bedziesz miec 2 dni wolnego" - ko wie, moze to dobra dewiza?? OBY !! :)

 

pozdrawiam wszystkich

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulację. Kolejny etap za nami :)

Dzisiaj za oknem u nas na północy na zmianę to pada deszcz to wychodzi piękne słoneczko.....Dzisiaj tez jest bardzo ważny dzień w naszej rodzinie.... :D Nasz wnuczek kończy dzisiaj swój pierwszy rok życia. Dlatego też jestem tak zakręcona, że nawet nie mam czasu jechac na budowę coby porobic zdjęcia. Na dodatek córka koniecznie uparła się, żeby roczek zrobić już u nich w ich nowiutkim mieszkanku, więc cały ten tydzień to jedno wielkie szalenstwo wykańczania, sprzątania i urządzania ich nmieszkania... :D :D :D

Suma sumarum dopięła swego i dzisiaj o godzinie 15 jest imprezka naszego roczniaka w jego nowym domku....

Mam nadzieję, że jutro uzupełnie swój dziennik bo i u mnie na budowie tez coś się działo...

Sylwia trzymam kciuki za dekarzy, coby jak najszybciej weszli i zrobili co trzeba ....

Marta powodzenia w rozpoczęciu prac ziemnych.....

Gosia głowa do góry po deszczu wychodzi słońce.... :) :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...