Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ani@ pytanko kiedy tynkowaliście ten kawałek ściany nad garażem?

 

Ten kawalek trzeba zrobic wczesniej, bo wlasnie potem nie da sie dobrze tej sciany ocieplic - albo tak jak piszesz - dociagnac dachowki do konca. U mnie zchodzili od razu calym rogiem w dol, tak samo oczywiscie z drugiej strony. Tylko my nie tynkowalismy - polozylismy styropian, siatke i dwie warstwy kleju. Tynk bedzie wiosna, bo tak doradzal majster - po pierwszej zimie jak cos popeka, to latwo bedzie naprawic. U nas podbitka dopiero po tynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, hej siorka powtórzę prośbę Ani :) zmniejsz zdjęcia bo czytać sie nie da.... :D

Korzystając z wolnego czasu od gotowania, pieczenia i wielu innych typowych czynności dla tego okresu chciałabym Wam wszystkim i Waszym rodzinom złożyć życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę również, pomimo dużych wydatków budowlanych :D :D :D aby Mikołaj o Was nie zapomniał i zawitał do Waszych choinek a w przyszłym roku coby wchodził do Nas wszystkich przez Nasze granatowe kominy.... :) :) :)

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moja ekipa jest solidna i rzetelna? :)

 

W czwartek cieszyłam się, że zaczęli w końcu układać dachówkę

a w piątek mój mąż dzwoni, że ściągają dachówkę bo źle ułożona :o

pytam się go po powrocie jak dach a on mówi, że właśnie drugi raz w ciągu jednego dnia znowu ściągają dachówkę :evil:

 

Dziś sobota jade w południe na budowę, mieli być i układać, zobaczymy czy są

a dzisiaj jeszcze zakończenie prac murarskich będziemy mieć już wszystkie ścianki wymurowane:D

 

No i mam nadzieje, że okienka 5 stycznia będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, tak właśnie pracują fachowcy....Ty się cieszysz ( jako inwestor ), że w końcu robią Ci to co powinni ...a tu klops, okazuje się, że oni tez nie wszystko wiedzą. I tak masz szczęście, że poprawiają swoje błędy. Gorzej byłoby, gdyby zostawili a my jako laicy i tak byśmy nie wiedzieli czy to dobrze czy źle. Dachówka ....to dachówka ma leżeć na dachu..... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo,

mam nadzieje, ze Wszytskim Wam Świeta minely spokojnie i wesolo. Mimo ze nie zlozylam zyczen na forum myslalam o Was bardzo serdecznie :)

 

Magda mam nadzieje, ze uda mi sie uniknac nierzetelnej pracy kogokolwiek przy moim granaciku...choc nigdy nie wiadomo co bedzie...

swoja doga ciekawi mnie, kto u Ciebie wylapal, ze dachowka jest zle polozona?? ja chyba bym sie w zyciu nie zorientowala, ze cos jest nie tak...

 

a u nas po swietach znow praca wre :) murarze zadowoleni, wypoczeci objedzeni po swietach wrocilli, zeby ze zdwojona precyzja i predkoscia dokonczyc dziela :lol:

dzis zalali schody i postawili sciane kolankowa nad garazem, zalali caly wieniec i zaczeli scianki dzialowe na poddaszu. Wroca po Nowym Roku na jeszcze jeden dzien, zeby wszystko dokonczyc i dopiescic - jak to majster mowi :)

 

drzewo na wiezbe mamy miec w trzecim tygodniu stycznia, wiec po wyjsciu murarzy bedzie ze 2-3 tygodnie przestoju.

niestety nie wzielam dzis aparatu na budowe :( ale jutro obiecuje poprawe :) i powklejam co trzeba :p

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siorka ale ziemi to Wy macie piekny ten "kawalek" :)

my jestesmy w posiadaniu 30 arow i troszeczke, ale wydzielilismy sobie 1200m na uzytek domowo-ogrodowy, reszta niech sie obsiewa i przynosi plony :) a wy jakie macie zamiary? Chcecie powiekszyc Granata jeszcze bardziej niz Wasiek ?? czy sobie lasek posadzicie ??

juz nie moge sie doczekac, kiedy zaczniecie budowe i bedziemy mogli ogladac koljene zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ciekawe dlaczego nie odzywają się starzy granatowcy. Czytają nas? I tak sobie moga nic nie pisać? Fato, Gata, Anijka, Horbatka, Asia&Darek, rad_milano, szady, kamelko, szymon79, AgaKuba, DaMa, anna łach, Darek i Agata, dzejms_bond, queene, beciaitomek, Hajduczek, jolanta koscielna, mariusz221,

Izulek i słej jeszcze cos od czasu do czasu napiszą ale pozostali???

Ani@ a Ty to już w ogóle się obijasz...... :D :D :D

Odezwijcie sie i napiszcie co tam u Was słychać jeszcze w starym roku..... :D :D

 

Dużo nas, nieprawdaż.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...