Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Halo, halo Magda ładnie Ci domek rosnie .... :D eee chyba raczej sie ubiera.... :D Widzisz masz już okna wstawione, dachówkę położoną zaraz elektryka będzie.... super jeszcze mnie przegonisz i szybciej zamieszkasz w domku niz ja...bo u mnie bardzo powolutku toczy sie życie budowlane....ale zawsze coś tam idzie do przodu...

Gosia, mam nadzieję, że jesteś już w domku i wszystko jest oki... Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy GRANACIKÓW i GRANATÓW! Wkrótce pewnie dołączymy do Waszego grona :D Za kilka dni zostaniemy w pełni właścicielami naszej wymarzonej działki, no a potem zakup projektu,który urzekł nas spośród wielu:) Będziemy tu pewnie często zaglądać :D .Pozdrawiamy serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiek na pewno do jesieni zamieszkacie

ja już zaczynam cisnąć męża pogoda na razie dopisuje więc trzeba wewnątrz zacząć działać, w marcu kładziemy wodociąg więc prace związane z kostką przed domem to dopiero gdzieś na przełomie maj - kwiecień

ale tynkować wewnątrz i posadzki to bym chciała już w marcu zacząć ale planować można a co wyjdzie to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, na razie mamy "plana" :D aby wprowadzić się gdzieś tak czerwiec, lipiec. Ale co z tego "plana" wyjdzie to dopiero zobaczymy....Oby się sprawdził bo już nie mogę się doczekać. W zasadzie, to nikt ani nic mnie nie goni. Mieszkac mam gdzie - mieszkamy juz sami z mężem- ciepło jest, kredyt juz spłacam...... ale chciałoby się jak najszybciej zamieszakć w tych naszych wypocinach i udrękach...... :) :) :) W każdym bądź razie następne Boże Narodzenia to napewno będziemy spędzać już w domku..... :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wasiek!

co tam słychać u nas nareszcie jakis postępy narazie taki zwiazane z upływem gotówki ... dziś zamówilismy okna bedą 15 lutego i jesli nie bedzie mrozów to moj mąż bedzię odrazu je zakładał :)

 

mam do Ciebie prośbę i pytanko

prośba taka : jak odbierzecie piec to moglabys mi go zmierzyc szerokość , wysokośc , głębokośc ???

a pytanko to ile zapłacieliście za ten piec , chciałabym porównac ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sylwia :) nareszcie ktos się odezwał. Reszta chyba śpi snem zimowym.... :) :) :) Co do pieca to nie ma sprawy, tylko, że to jeszcze troche potrwa - myślę, że conajmniej jeszcze ze dwa tygodnie jak nie więcej. W kotłowni chcemy jeszcze ułożyc kafelki i dopiero podłaczyć piec, żeby póxniej juz tam nic nie robic. Koszt to - wynegocjonowana cena - 10.100pln LING COMBI 28KW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry..... dzisiaj wyjątkowo wczesnie.... :) ale chyba chora będę i wcześniej z pracy zjechałam - serducho mi cos chyba nie pracuje tak jak trzeba.....a może to stres tak działa? Sama nie wiem, jutro wybieram się do lekarza to może cos mi powie :( :( :(

 

oj to niedobrze :(

 

Rozmawiałam z Gosią na GG i jeszcze nie bylo operacji narazie czeka na wyniki badan a operacja ma byc cos kolo 21.01

Gosia - bedzię dobrze , szybko do nas wracaj !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...