Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 year później...
Cześć! Dzięki za wklejenie linku.Jestem świeżym internautą i nie bardzo wiedziałem jak to zrobić.Czy ktoś może mi powiedzieć o ile podroży budowę taki balkonik jak w tym projekcie?Wydaje mi się że ten dom powinien być niedrogi w budowie i spełnia naszej rodziny wymagania.Myśleliśmy też o GL293 ze STUDIO ATRIUM.Czy mógłby ktoś porównać tedwa domy pod kątem kosztów i funkcjonalnośći.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

z pracowni krajobrazy. Wg. mnie ciekawy domek pod wzgledem rozmieszczenia pomieszczen i malo skomplikowanej konstrukcyji. A to wszystko wg. mnie moze rownac sie - dom za rozsadna cene. Nie ukrywam, ze cena jest dla mnie priorytetem.

Bardzo prosze o jakies konstruktywne opinie na temat tego projektu. A moze ktos mial do czynienia z budowa tego domku?

 

link:

http://www.krajobrazy.com.pl/index.php?strona=domek&numer=1&nazwa=GRANAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom jest fajny i wydaje się być w mirę tani w budowie bez żadnych wynalazków itp 8) A rozkład pomieszczeń tez ok 8)

Podoba mi sie bardzo 8)

 

No walasnie bez zadnych zbednych wynalazkow... Chyba zamowie z pracowni jakies bardziej szczegolowe dane na temat tego projektu.

Mojej drugiej polowie tez sie podoba ten projekt :wink: , wiec stawiam ten domek w gronie moich faworytów (choc wiele projektow juz przejrzelismy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba.Wacham się miedziy granatem a szmaragdem tez z krajobrazów http://www.krajobrazy.com.pl/index.php?strona=domek&nazwa=SZMARAGD

Oni mają naprawde fajne te projekty

Jestem za

 

 

Mam ten sam dylemat. Szmaragd tez mi sie podoba, rożni sie co prawda dodakowa lukarna i rozmieszczeniem pomiesczen na parterze. Zobacz umiejscowienie schodów (w salonie?) no i 13m2 hol na poddaszu... Poza tym jest ok.

Do tego dochodzi jeszcze Orion link http://www.dobredomy.pl/?id_project=27

Jednak Granat wydaje sie (przynajmniej dla mnie) bardziej funkcjonalny i prosty. Chyba namowie moja malzonke na ten projekt :D

 

ps. co do projektu "Marysia", to faktycznie super prosty i funkcjonalny projekt, ale niestety w moim przypadku odpada - nie ma dodatkowego pokoju na parterze. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miałabym wybierać między szmaragdem i granatem to zdecydowanie granat jest prostrzy , bardziej funkcjionalny , myślę że tańszy w budowie 8)

ps. co do projektu "Marysia", to faktycznie super prosty i funkcjonalny projekt, ale niestety w moim przypadku odpada - nie ma dodatkowego pokoju na parterze.

I tu masz rację , może to kiedyś być kłopotliwe dla nas :( Ale cóż :-?

Oron też moim zdaniem wysiada przy granacie , nawet te schody na środku jakoś tak mi nie pasują i p[ewnie znalazło by sie jeszcze innych kilka wad, no i zewnątrz jakiś taki :-?

 

Granat jest ok 8) 8) :p Ale wybierajcie , wybierajcie, to trudny okres wybór projektu 8)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...