Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam w garażu mniej więcej taki kolor jak na tym zdjęciu:

http://www.favore.pl/galeria/131903_kafelkowanie-glazura-gres-terakota-klinkier-szczecin-zachodniopomorskie,4.html

 

To akurat nie moje zdjęcie, ale kolorystyka do mego garażu bardzo podobna.

 

Gres techniczny kupiłem w Leroy Merlin i prawdę powiedziawszy nie zwracałem uwagi na jego kolorystykę z uwagi na fakt, że garaż i kotłownia nie są specjalnie reprezentacyjnymi pomieszczeniami. Doszedłem do wniosku, że kolorystyka jest drugorzędna, a na pierwszym miejscu jest cena. Kupiłem więc coś taniego i wytrzymałego. Moja wrażliwa na kwestie estetyczne żona przyznała mi rację, więc bez obaw położyłem sobie w garażu taki właśnie gresik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich. Oto nasz nieco zmodyfikowany Faworyt II. Musieliśmy ratować sytuacje po tym jak nieudolnie zmodyfikowano konstrukcje przez pewnego konstruktora, który twierdził że wszystko będzie grało- ach Ci specjaliści. Jedyny plus to wysoka ściana kolankowa.DSC03092.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Małgorzata i Krzyszt

Mieszkamy od listopada 2012r. no i my właśnie zrobiliśmy balkon i jesteśmy bardzo zadowoleni.Oprócz tego na klatce schodowej zamontowaliśmy okno ( 60/ 140 )zrobiło się o niebo jaśniej.Mamy dom podpiwniczony w całości , znajduje się tam kotłownia,pralnia z suszarnią,dwa małe pomieszczenia ,w jednym stoi zamrażalka i półki ze spożywką.w drugiej przybory do ogrodu. w największej części mamy w planie ( może w tym roku ) zrobić siłownię.

Na parterze zrobiliśmy łazienkę i obok w-c.Postaram się zaraz wkleić zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Małgorzata i Krzyszt.

To projekt Faworyta ,tylko po przeróbkach.

Dach dwuspadowy,podpiwniczony w całości ,bez garaży .Garaże budujemy za domem całkiem .Dużo również zmian w samym środku ,na szczęście bez problemu zaakceptowane przez naszego kierownika budowy :D.Ja wszystkie dokumenty załatwiałam koło 8 miesięcy( prąd ,gaz, projekt ,woda i dojazd do domu) na samo pozwolenie to koło 3 tygodni czekałam ,ale może dlatego ,że budowaliśmy się jako rolnicy.Do starostwa tylko zgłosiłam ,że zaczynam budowę.

Życzę dużo cierpliwości ,bo będzie Wam potrzebna.Ale radość z mieszkania jest tak duża ,że szybko się zapomina o prablemach wynikłych w trakcie budowy ( koszmar). Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam,

 

mam pytanie do osób urządzających salon. jak rozwiązaliście sufit w salonie podwieszaliście płytą karton gips czy tynkowaliście i gipsowaliście? u mnie fahowcy róznie mówią i sama nie wiem co zrobić. ponoć na tak dużej powierzchi widać potem łączenia płyt. Może Wy coś doradzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...