Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurde gdzie Wy widzicie wole oczko,ciekawa jestem jak ono wygląda ale naprawdę nie widzę :-?

 

http://zyldek.fotosik.pl/zdjecia

dzis maja zabrac sie za wole oczko, jak tylko skacza umiescze fotki jak to bedzie wszystko wygladac

NO teraz widzę,bardzo fajnie to wygląda,super pomysł a co będziesz kładł na dachu?Ja również chyba jako jedyna w Faworycie schody mam przy samej ścianie,jak tylko zbiorę się to powklejam zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dołączam się do grona zauroczonych Foworytem :)

My szykujemy sie do kupna projekty Fawory 2 z zadaszonym tarasem.

Jesteśmy na początku drogi związnej z załatwianiem dokumentów.

Liczę ze przy Waszej pomocy wszystko będzie łatwiejsze, ponieważ póki co jesteśmy początkujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dołączam się do grona zauroczonych Foworytem :)

My szykujemy sie do kupna projekty Fawory 2 z zadaszonym tarasem.

Jesteśmy na początku drogi związnej z załatwianiem dokumentów.

Liczę ze przy Waszej pomocy wszystko będzie łatwiejsze, ponieważ póki co jesteśmy początkujący.

 

Witaj zorrinka

To jest już nas dwoje którzy kupują ten projekt. Czy będziecie budowac zgodnie z projektem czy wprowadzacie jakieś zmiany?

Jak chcesz to pisz na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie Wy widzicie wole oczko,ciekawa jestem jak ono wygląda ale naprawdę nie widzę :-?

 

http://zyldek.fotosik.pl/zdjecia

dzis maja zabrac sie za wole oczko, jak tylko skacza umiescze fotki jak to bedzie wszystko wygladac

NO teraz widzę,bardzo fajnie to wygląda,super pomysł a co będziesz kładł na dachu?Ja również chyba jako jedyna w Faworycie schody mam przy samej ścianie,jak tylko zbiorę się to powklejam zdjęcia :D

 

na dachu polozonaj jest dachówka, nowe fotki sa zamieszczone

http://www.zyldek.fotosik.pl/zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, dziękujemy..forum przeczytane "od dechy do dechy"/...teraz tylko zobaczyc jak wygląda w rzeczywistości..;-) i do dzieła...Choć powiem szczerze, że koszty mnie troche przerazają...i nie wiem czy nie poszukac czegos z mniej wymyślnym dachem...ehhhh...ale Faworyt jest ..taaaki piękny..;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy Kasia24 jest z okolic Trójmiasta? czy mi się tylko wydaję?

 

Czy jest ktoś kto korzystał z hurtowni budowlanych w Trójmieście i może je polecić. Jeśli tak to jakie i jak w nich wyglądają terminy?

 

Mam jeszcze jedną WIELKĄ prośbę czy posiada ktoś przykładowy, w miarę aktualny kosztorys do banku ? Musiałby dotyczyć domu z podwójnym garażem.

jeśli tak to będę wdzięczna za przesłanie na priv [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem miłą przygodę. Jadę sobie rowerem po okolicy (w związku z nadejściem wiosennej aury postanowiłem wyjąć rower) - późne popołudnie i oczywiście zamiast patrzeć na pierwsze oznaki wiosny w przyrodzie przyglądam się jak kto buduje dom (jakie rozwiązania, kolory, projekty). Nagle patrzę a po prawej stronie drogi ni z tego ni z owego stoi... Faworyt... I okazało się, że jest on od miejsca mojego obecnego zamieszkania o 5 minut drogi.

 

Tak więc droga Damro - pozdrowienia i rozumiesz, że tak czy inaczej będę chciał Was najść, aby porozmawiać o budowie ;-)

 

A u nas stan zero i od przyszłego tygodnia mury w górę :-)

 

A z ciekawostek dla forumowiczów pod wykuszem zrobiliśmy piwniczkę (ja twierdzę, że na wina, żona że na ziemniaki...) ;-)

 

MP95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...