Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

W Twoim profilu Fotosika masz na prawo od każdego zdjęcia link: "Pobierz pozostałe kody", tam wybierasz np. Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze) albo Pełen rozmiar na forum. Przeklejasz odpowiedni adres i gotowe!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martasko ja rownież planuje podniesienie ścianki o jeden pustak i za twoim przykładem będe miała wszędzie równo napisz mi tylko czy po zrobionej więźbie nie żałujesz,że nie uniosłaś tez z drugirgo boku i napisz proszę jeszcze jaką w takim razie przy takich zmianach należy kupić więźbę. dzięki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta I

co do tych krokwi to ja nie wiem jakie zamowic na pewno dluzsze niz w projekcie nasze byly 30 cm dluzsze i nad wykuszem wyszly za krotkie musieli sztukowac i wyszedl taki ala daszek

 

no i ten daszek nad wejsciem nie laczy sie u nas z dachem bo musialby sie zaczynac juz na oknach lukowych wiec jest obnizony (nawet mi sie to lepiej podoba) i nie jest tak jak w projekcie

 

 

na pewno z 60cm moglyby byc dluzsze czyli raz tyle co nasze ale ja sie nie znam

najlepiej to niech dekarze i kierownik budowy decyduja oni sie znaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wychodzi mi to wklejanie na stronie

nie moge znalezc nic takiego jak pobierz pozostale kody

 

ale dzieki za rady:)

 

no i jeszcze jedno - na razie jesli chodzi o wysokosc tej scianki jest ok

mozna podjesc prawie do sciany bez zadnego zginania sie a tak to sobie wyobrazalam ale jak bedzie po wylaniu posadzki i oblozeniu dachu ociepleniem i plytami gk nie mam pojecia

na razie jak dla mnie jest ok

 

jedno co zmienilabym to wolalabym okragly taras i wiekszy ale ekipa budowlana powiedziala mi ze okragly jest drozszy w wykonczeniu i wybralismy kwadratowy i za maly w sumie ale coz i tak nie jest zle

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w koncu podjelismy decyzje o budowie domu i wybór padł na faworyta II. czy ktos z was buduje, wybudował lub ma zamiar budować jakakolwiek wersje faworyta we Wrocławiu lub jego okolicach? bardzo chcilibysmy zobaczyc to cudeńko na zywo w związku z kilkoma dylematami(wysokośc scianki kolankowej, rezygnacja ze słupa w salonie, taras kwadratowy czy okrągły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w koncu podjelismy decyzje o budowie domu i wybór padł na faworyta II. czy ktos z was buduje, wybudował lub ma zamiar budować jakakolwiek wersje faworyta we Wrocławiu lub jego okolicach? bardzo chcilibysmy zobaczyc to cudeńko na zywo w związku z kilkoma dylematami(wysokośc scianki kolankowej, rezygnacja ze słupa w salonie, taras kwadratowy czy okrągły).

Zapraszam na weekend do mnie,budowa w Mrozowie,Faworyt z pojedyńczym garażem. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jako jedyni mamy nad balkonem rynnę ...

I to jest rewelacyjny pomysł! Już mnie skręca, że sobie tam rynny nie zrobiliśmy... Wy jako jedyni nie będziecie mieli problemu z brudnymi zaciekami na ścianie... (wiem że dobrze zrobione okapniki powinny załatwić problem, ale jakoś w to nie wierzę...)

U nas ocieplanie trwa w najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Długo szukaliśmy z męzem wymarzonego projektu domu i prawie zdecydowalismy się na faworyta II z biura mg projekt. (Jego konkurentem jest Zacisze II też z mg projekt). Chcemy niebawem rozpocząć wszystkie formalności i ruszać z budową, jednak najpierw chcielibyśmy obejrzeć taki dom w rzeczywistosci zanim kupimy projekt. Mieszkamy w Warszawie a dom budować będziemy w Chotomowie.

 

Czy ktos buduje taki dom w okolicach Wawy i pozwoliłby nam podjechać i obejrzeć?

Bardzo nam na tym zależy...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąt okien jak i wysokość bez zmian , może to teraz efekt ocieplenia , które nie jest jeszcze wykończone lub lukarna jest ciut wyższa (u nas na kilku stronach projektu były różne wysokości ścianek lukarny , ostateczną wersję dostaliśmy od mg projekt mailem ... już po wybudowaniu lukarn :roll:

Co do projektanta wnętrz to zrezygnowałam po usłyszeniu ceny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy faworyci.

 

Jak poradziliście sobie z okami balkonowymi (łukowymi) na górze.

Zdecydowaliśmy się na okna pcv, przy czym dwie firmy zgodziły się na wykonanie tych okien ale do wysokość max 2100.

Balkonowe mają około 2500 wysokości!

Jak rozwiązaliście ten problem. Być może tylko w naszej okolicy mają jakieś konstrukcyjne ograniczenia?

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...